Şimdi Ara

Sony'den Exmor RS sensörlü orta segment akıllı telefon: Xperia L

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
3.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony'den Exmor RS sensörlü orta segment akıllı telefon: Xperia L

Xperia Z modeli ile gündemde olan Sony, akıllı telefon gamını yeni modellerle genişletmeyi sürdürüyor. Japonya merkezli şirket tarafından bugün yapılan resmi açıklamayla, orta segment için hazırlanan Xperia L isimli yeni model de sahneye çıkmış oldu. 4.3-inç büyüklüğünde ve 854 X 480 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan telefona, Qualcomm'un 1GHz hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon S4 Plus işlemcisi eşlik ediyor. 

Siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere ilk etapta üç farklı renk seçeneği ile pazara giriş yapacak olan telefonun en büyük özelliklerinden biri de 8MP çözünürlüğünde Exmor RS sensör ile geliyor olması. Bu sayede HDR video ve fotoğraf kaydına da olanak tanıyan Xperia L, Android .1 Jelly Bean işletim sistemi üzerinde çalışıyor. 8,5 saat sürekli konuşma süresi ve 7,5 saat civarında video oynatım süresi sunacağı belirtilen telefon, tasarım olarak şık bir görünüm sergiliyor ve deklanşör butonu gibi bazı detaylar ile  Xperia Z'nin çizgilerini de sunuyor. Sony tarafından ikinci çeyrekte sunulacka Xperia L'nin fiyatı ise açıklanmadı. 

• Hani bazı Samsung fanboylar gelip diyorya ''ne yapabilirlerki bütün telefonlar birbirine benzemek zorunda'' SONY onlara çok güzel cevap veriyor...

• Fiyat olarak uygun bir seviyede(800-1000 lira arası) satışa çıkarsa yüksek satış fiyatları elde edebilir. Donanım olarak tatmin edici duruyor.
  • iphone dururken sony de neymiş
    not:gelsin - ler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony nin tasarımı ve sağlamligi ile samsungun geliştirilmis android yazılımi buluşsa çok süper bişey çıkar ortaya. gerçi ciksada alamamda neyse. süper tasarım.

• tasarım beğendim
  • Bir de telefonlara sanal tuş yerine en azından kapasitif tuş koysa herşey daha güzel olacak...
  • sony ve htc'yi bu yüzden sevmiyorum adamlar bir telefon çıkarıyor 20 tanede klonunu çıkarıyorlar. Gerçi yeteri kadar üretip de piyasaya süremiyorlar o ayrı.

• quote:

Orijinalden alıntı: bordoomavii

sony ve htcyi bu yüzden sevmiyorum adamlar bir telefon çıkarıyor 20 tanede klonunu çıkarıyorlar. Gerçi yeteri kadar üretip de piyasaya süremiyorlar o ayrı.

htc vazgeçti bu sisteminden ama sony yeni başladı bu eski sisteme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 18 Mart 2013; 15:57:15 >
  • quote:

sony ve htc'yi bu yüzden sevmiyorum adamlar bir telefon çıkarıyor 20 tanede klonunu çıkarıyorlar. Gerçi yeteri kadar üretip de piyasaya süremiyorlar o ayrı.

bence normal
    iphone 3 4 5 aynı tasarım
    galaxy s3 s3 mini note 2 aynı tasarım...

• Xperia arc serisinin devamı
    güzel olmuş

• quote:

sony ve htc'yi bu yüzden sevmiyorum adamlar bir telefon çıkarıyor 20 tanede klonunu çıkarıyorlar. Gerçi yeteri kadar üretip de piyasaya süremiyorlar o ayrı.

sony ve htc klonmuş.

yav he he

Bunlar klonsa S3 S3 mini NOTE 2 Note 8 S4 ne oluyor?
  • tasarımı farklı olabilir ama çok güzel değil bence. kenarlarda alt ve üst kısımlarda çok fazla boşluk var.
  • fiyat 800-900 aarası olursa alınır
  • sony atak yaptı.
    tasarım ve kamera konusunda kopup gidebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

sony ve htc klonmuş.

yav he he

Millete fan dersiniz kendiniz fanın önde bayrak taşıyanısınız.
  • Sony demek,kalite demek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

sony ve htc klonmuş.

yav he he

Millete fan dersiniz kendiniz fanın önde bayrak taşıyanısınız.

Zaten ondan dolayı Galaxy S2 kullanıyorum.
  • Sony bugün telefon basıyor mübarek:)

• Sony'nin arc serisinden sonra beğendiğim en başka bir telefonu da bu oldu.Orta segmente bile güzel sensörlü kamera koymaları iyi olmuş.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.