Şimdi Ara

Ascension Satışları GoW3'ün Yarısı Kadar Etmiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Geçtiğimiz haftanın önemli çıkışlarından birisi de PlayStation 3'e özel God of War: Ascension'du. Haftalık İngiltere satış listesinde Tomb Raider'ı deviremeyip ikinci sırada gelen oyunun satışları aslında pek de iyi değilmiş.

İngiltere'nin satışlarını analiz altına alan Gfk Chart firması, God of War: Ascension'un satışları adına bir bilgi verdi. Yapılan açıklamaya göre God of War: Ascension'un ilk hafta satışları, God of War 3'ün ilk hafta yaptığı satışların yarısına bile denk gelemiyor. Bu konuda gün avantajı da Ascension'un elinde bulunduruluyor. Ascension Salı günü, God of War 3 ise Cuma günü çıkmıştı.

• Bu durumun PS4'ün çıkacak olması gibi ufak tefek sebepleri olabilir ama bence en büyük sebebi oyunun senaryosunun geri sarması. God of War serisi her zaman senaryosuyla beğenildiği için God of War 2'den bir sonraki oyun çok büyük merakla beklendi. Ancak Ascension için aynı şekilde senaryoda bir beklenti olmadığından serinin hayranları oyunu hemen edinmek için sıraya girmedi diye düşüyorum. Ancak yakın zamanda God of War Ascension'ın satış rakamlarının artacağı görüşündeyim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bana sorarsanız en büyük sebebi spotlarda 1 haftadan fazla erken çıkması. Hem erken çıktı,hemde daha ucuza çıktı...
  • Bence normal. Ben almayacağım mesela, alırsam da bir yıl sonra ekmek fiyatına düştüğünde alırım. Sadece serinin isminden nemalanmak için çıkarılmış bir oyun olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bana sorarsanız en büyük sebebi spotlarda 1 haftadan fazla erken çıkması. Hem erken çıktı,hemde daha ucuza çıktı...

Spotlarda ucuz mu spotlara geldiğine 125-130-115 tl gibi fiyat vardı bandrollü ise 119 tl idi.Bizim millet dayanamayıp 3-5 kurusun hesabıyla enayi gibi spot alması. Zarar vermekten başka bir şey değildir.

dIsAstEr

Sana tavsiyem seriyi oyna ve sonra bunu oyna derim sonra öyle yorum yap,Oynamadan öyle diyemesin,Her serinin bağdaştığı hikaye vardır. Önce oyna sonra yorum yap derim. Oynamadan tabi kolay demesi ve dediğin çok saçma geldi. Zaten oyun ekmek fiyatından satılıyor o fiyattan düşmesini unma essantials ve premium u çıkmasa tabiki,Ayrıca en dandik oyunlar 180-150 tl arasında satılıyor gow gibi oyun 119 tl çok iyi fiyat

• esas kriter "satış rakamları" olsaydı bazı oyunlara yüzyılın oyunu dememiz gerekirdi . Bunların olması anormal değil aslında. o kadar çok oyun var ki kimisine hitap ediyor kimisine ise hitap etmiyor.bu, oyunun kötü olması için yeterli bir sebep değil tek başına.

• GoW3 gibi bir efsane nere Ascension nere tabiki de yetişemeyecek o kaotik atmosferi, Kratos'un somut nefreti, Tanrılarla savaş vs muhteşemdi. Öte yanda fil, keçi falan kesiyorsun saçma sapan grafikler desen çiçekler böcekler.
  • Kadıköyde spotta 95 tl @SouthPark_Konsol delisi
  • Tabi O kadar Satmaz Bir tarafta zeus , diğer çakmalar diğer tarafda hiddetli diye grup hikayesindeki kopuklukda bunun esas sebebi , bir oyun grafik olarak iyi olabilir ama hikaye yoksa almaya gerekde olmaz

• gow bitti öldü kaldıranı yok
  • Oyun muhteşem onlinesi ayrı bir keyifli zamanla millet değerini anlıyacaktırki normalde hemen satarım bitirdiğim oyunu fifayla kalan tek oyun olucak elimde

• üzüldüm..senaryo su çok kalıtelıydı mp açısındanda oynadıgım en iyilerinden birtanesiydi.. çok yenilikçi

• bu oyun sırf multiplayeri için oynanır zamanla artar satış miktarı bu oyuna kötü diyenler ise hiç bir halttan anlamayan dengesizlerdir.

• Seriyi oynamayanlar yorum yapmasin çünki o atmosferi size anlatmak bayanlara ofsayti anlanmaktan daha zor ayrica hikayenin basina gidiyoruz süper bence.gelelim tom raider gecememesine bu seneki tom raider gercekten cok iyi ama her platforma cikti god of war sadece ps3 cikti onun icin normaldir zaten herkes oynamadin yaptigimiz keyifi oynayanlar bilsin
  • quote:

Seriyi oynamayanlar yorum yapmasin çünki o atmosferi size anlatmak bayanlara ofsayti anlanmaktan daha zor ayrica hikayenin basina gidiyoruz süper bence.gelelim tom raider gecememesine bu seneki tom raider gercekten cok iyi ama her platforma cikti god of war sadece ps3 cikti onun icin normaldir zaten herkes oynamadin yaptigimiz keyifi oynayanlar bilsin

aynen kardeşim

• tüh yarısı kadar etmiyor demek bileydik almazdık..

• GOW 3 tüm dünyada inanılmaz bir sükse yaratmıştı çıkışıyla beraber.İnanılmaz reklam olayları da cabası.Binlerce insan sırf onun için ps3 aldı.Ascension daha çok ara oyun muamelesi gördü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouthPark_Konsol delisi

quote:

Bana sorarsanız en büyük sebebi spotlarda 1 haftadan fazla erken çıkması. Hem erken çıktı,hemde daha ucuza çıktı...

Spotlarda ucuz mu spotlara geldiğine 125-130-115 tl gibi fiyat vardı bandrollü ise 119 tl idi.Bizim millet dayanamayıp 3-5 kurusun hesabıyla enayi gibi spot alması. Zarar vermekten başka bir şey değildir.

dIsAstEr

Sana tavsiyem seriyi oyna ve sonra bunu oyna derim sonra öyle yorum yap,Oynamadan öyle diyemesin,Her serinin bağdaştığı hikaye vardır. Önce oyna sonra yorum yap derim. Oynamadan tabi kolay demesi ve dediğin çok saçma geldi. Zaten oyun ekmek fiyatından satılıyor o fiyattan düşmesini unma essantials ve premium u çıkmasa tabiki,Ayrıca en dandik oyunlar 180-150 tl arasında satılıyor gow gibi oyun 119 tl çok iyi fiyat

Üç oyunu da oynadım.

• o kadar mutheşem var hala salak pc fanboyları bsc misafiriliğinden girip mesaj atıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: dIsAstEr

quote:

Orijinalden alıntı: SouthPark_Konsol delisi

quote:

dIsAstEr

Üç oyunu da oynadım.

Ghost of sparta ve Chains of olmypus uda oynadınız mı açaba, Bu iki oyun ve ascension gow daki önceki olan olayları geçmişi anlatıyor ve hikaye doğru olarak anlatıldığı bariz ortada.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.