Şimdi Ara

SAMSUNG I9082 Galaxy Grand Duos Çift Hatlı 5'' (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
13
Favori
173.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel model, kullanıcı geri dönüşleri olumlu yönde
  • rica ederim. kullanım açısından fark yok, ikisi de android zaten.. eğer takılmasaydı, donma yapmasaydı, işlemcisi hızı vs iyi olsaydı ömür billah tercihim olabilirdi.. bir de küçük ekranda tuşlara dokunmak zor:)) haliyle.. büyük ekran diyorsunuz, bu seferde taşımak zor.. iki ara bir derede kalıyor insan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestnewyorker

rica ederim. kullanım açısından fark yok, ikisi de android zaten.. eğer takılmasaydı, donma yapmasaydı, işlemcisi hızı vs iyi olsaydı ömür billah tercihim olabilirdi.. bir de küçük ekranda tuşlara dokunmak zor:)) haliyle.. büyük ekran diyorsunuz, bu seferde taşımak zor.. iki ara bir derede kalıyor insan..

bu söyledikleriniz ile daha iyi anladım teşekkür ederim. şimdi gönlüm I9082 den yana. ama her iki telefonu aynı anda incelemekte istiyorum, bakalım hayırlısı. sahip olduğum zaman tecrübelerimi buraya aktaracağım.

iyi sohbetler dilerim...
  • mesaj yazarken alfasayısal klavye kullanabiliyor muyuz
  • bu modelin s3 den farkı nedir?
  • işlemcisi rami düşük.ekranı daha büyük.ekranı gorilla glass amoled değil çözünürlüğü düşük
  • quote:

S3 alacaktım aralarında 150 TL fark var şu an ama bir baktım telefon en ufak bir arızada 800-900 TL tamir parası istiyormuş garantili olduğu halde, 1 haftalık telefonu çöpe atmak zorunda kalmış millet. Mağazada S3 ile birebir karşılaştırdım, aynı anda aynı video ile baktım, hiçbir fark göremedim renk dışında. Renklerde de S3'ün SAMOLED olduğu için siyahları ve koyu tonları daha siyahtı ama beyazlar kötüydü. Grand'ın açık renkleri daha iyi ve parlaktı. Dolayısıyla ekran parlaklığı olarak dışarıda kullanım açısından da Grand S3'ten üstün göründü. Grand'da çözünürlük video izlerken, bir şeyler okurken falan asla kötü değil, sadece S3 veya S4 kadar iyi değil. S3 çok çok iyi ise bunun için çok iyi diyebilirim. Ufacık ekrana bilmemkaç bin çözünürlük sığdıran Apple'a tercih ederim büyük ekranda bu kadar çözünürlüğü.

• Selam arkadaşlar,
    Sipariş verdim biraz önce kliksadan, beyaz aldım, umarım pişman olmayız. Şu kapaklı koruyuculardan alan oldu mu? Birde mıknatıslı kapak varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karatech

Selam arkadaşlar,
    Sipariş verdim biraz önce kliksadan, beyaz aldım, umarım pişman olmayız. Şu kapaklı koruyuculardan alan oldu mu? Birde mıknatıslı kapak varmış.

hayırlı olsun iyi günlerde kullanın, telefonla ilgili bu forumda sorulanları inceleyerek, gördüklerinizi bizimle paylaşır mısınz? bende bu hafta almayı planlıyorum ama hala kararsızım. teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: focusstw

quote:

Orijinalden alıntı: karatech

Selam arkadaşlar,

hayırlı olsun iyi günlerde kullanın, telefonla ilgili bu forumda sorulanları inceleyerek, gördüklerinizi bizimle paylaşır mısınz? bende bu hafta almayı planlıyorum ama hala kararsızım. teşekkürler...

Teşekkürler, henüz ulaşmadı, yarın gelir inş. paylaşırım.
  • Bu telefonu alan kullanıcılar gg gibi yerlerden koruyucu, kılıf vs. alırken dikkat etsin. İsim verip ifşa etmek istemiyorum ama bazılarının S3 aksesuarları aslında gönderdikleri. Aralarında 0.2 inch de olsa fark var ve telefon tam uymuyor. Bundan daha önemlisi, kulaklık yerleri farklı, birinin sağda diğerinin solda. Yani telefonu sarmalayan bir S3 kılıfıyla kullanırsanız kulaklık çıkışını kapatacaktır. En iyisi güvenilir yerlerden almak, internet alıyorsanız resimleri iyice inceleyip kulaklık yerinden Grand'a ait olduğundan emin olmak ve ürünün yorumlarını okumak.
  • Merhaba,
    Telefonum bugün geldi, beklentimin üzerinde özelliklere ve performansa sahip olduğunu gördüm. Ekran bana göre güzel, 10-15 cm yakından bakmadıkça pikseller görünmüyor, herhangi bir takılma donma yaşamadım. Aynı anda çağrı almayı henüz denemedim. Telefon biraz büyük, bunu bilerek aldım, kafasında boyut konusunda soru işareti olanların mağazalarda incelemesi faydalı olacaktır. Flip cover ve yanında 3 adet ekran koruyucu sipariş etmiştim, araç kullanırken çağrı geldi ve açmakta ve elimde tutmakta zorlandım, araç kullanmadığım zaman bile telefonu kavramak zor oluyordu, kullanmamaya karar verdim. Gelen ekran koruyucu da çok kaliteli değil, haşır-huşur ses çıkarıyor. Ekran koruyucu alacak olanların kaliteli olanları tercih etmesini tavsiye ederim.
  • Selamlar

Dün itibariyle Teknosa'dan almış bulunmaktayım, fiyatına göre bana göre gayet iyi, ekranının gorilla glass olmaması biraz düşündürdü, ama bundan önceki telefonum s3'ün ilk düşüşte camı çatladığı için "önemli değil" dedim kendi kendime, ayrıca arka kapakla birleşik kılıftan da aldım, gayet kullanışlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bleeeed

Selamlar

Dün itibariyle Teknosa'dan almış bulunmaktayım, fiyatına göre bana göre gayet iyi, ekranının gorilla glass olmaması biraz düşündürdü, ama bundan önceki telefonum s3'ün ilk düşüşte camı çatladığı için "önemli değil" dedim kendi kendime, ayrıca arka kapakla birleşik kılıftan da aldım, gayet kullanışlı.

Hayırlı olsun, güzel telefon cidden. Yalnız bir bilgilendirme yapma gereği duydum, gorilla glass demek düşünce camı çatlayıp kırılmayacak manasına gelmiyor. Telefon cebinizdeki anahtar, bozuk para vs. metal veya sivri aletlerle temas ettiğinde çizilmesini önlemek için yapılmış bir teknoloji. GG olmayan telefonlarda kılcal çizikler bırakabilecek etmenler GG olanlara zarar veremez. Ama koruyucu jelatin de aynı işi görür aldıktan sonra.
  • edizz E kullanıcısına yanıt
    Sikayetımvar.com'a once hepsıburadayı ardından da telefonu sikayet edebilirsiniz
  • selam arkadaşlar Galaxy-Grand-I9082 15 gündür kullanıyorum almayı düşünenlerde şu gibi tereddütler oldugunu gördüm kullanıcı olarak konuya açıklık getireyim yeni aldığım bi cihaz ve gerçekten övmek için yazıyorum cünki övgüyü hakediyor çift hat kullanımında her ikiside açık olmuyor gibi şeyler yok sorunsuz herşey mükemmel işliyor ekran büyüklüğüne diyecek hiç bişey yok şahane olmuş acayip seyir keyfi sunuor orta sınıf felanda deil ayrıca bence birinci sınıf 1.2 ghz işlemçi çift çekirdek sarjıda çok ii gidio ön kamerasıda harika 2 megapiksel dahili hafıza 8gb bende aldım bi 8gb kart oldu bana 16 gb dolduramam bile içinde 3000 in üzerinde resim var felan filan dolduracağımıda sanmıorum gayet yeterli eğer yetmez diecek olan arkadaşlar varsa yanlarında sürekli olarak harici bellek taşısınlar şu trabayt olanlardan iş adamı sınıfına hitap edecek düzeyde harika aldım çok memnunum internette çok ii çoklu pencere felan hikaye gelio uçuruo nette resmen benim dieceğim şu uzun lafın kısası almayı düşünen varsa alsın tereddüt etmesin memnun kalır her ihtiyacına cevap verecek bi akıllı telefon
  • mesaj yazarken rahat yazabiliyor musunuz klavyeyle.birde tek elle rahat tutabiliyor musunuz kullanırken
  • ewet bedava mesaj hakkım var bol bol yazıyorum hiç sıkıntı olmuyor hatta dokunmadan bile parmağım üstündeyken bile algılıyor ekran büyüklüğünden dolayı bazı arkadaşlara zor gelirse onuda düşünmüşler sağ ve sol el için kalvye kaydırma eline göre ayarlama var sorun kesinlikle yaşamazsın mesaj yazarken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melih158

ewet bedava mesaj hakkım var bol bol yazıyorum hiç sıkıntı olmuyor hatta dokunmadan bile parmağım üstündeyken bile algılıyor ekran büyüklüğünden dolayı bazı arkadaşlara zor gelirse onuda düşünmüşler sağ ve sol el için kalvye kaydırma eline göre ayarlama var sorun kesinlikle yaşamazsın mesaj yazarken

klavyeden yana sikinti cekenler icin genis perfect keyboard free oneriyorum ben denedim normal samsung klavyesinden cok daha iyi.. dolma parmak arkadaslar icin birebir)) markette bulabilirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecorsan16

mesaj yazarken rahat yazabiliyor musunuz klavyeyle.birde tek elle rahat tutabiliyor musunuz kullanırken

bilgileriniz ve tecrübeleriniz için teşekkürler. ilk fırsatta alacağım ve bende buraya edineceğim tecrübeleri aktaracağım. iyi günlerde kullanın...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.