Şimdi Ara

Samsung'dan çift sim kart girişine sahip akıllı telefon: GT-S5303 Galaxy Y Plus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung'dan çift sim kart girişine sahip akıllı telefon: GT-S5303 Galaxy Y Plus

Samsung, hemen her bütçeye özel modellerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Güney Koreli üretici, alt segmentte konumlandırdığı yeni modeli GT-S5303 Galaxy Y Plus'ı kısa bir süre önce duyurdu. GT-S5302 Galaxy Y Duos Lite ile karşılaştırma yapmak gerekirse işlemcide, mobil işletim sistemi sürümünde ve dahili depolama kapasitesinde farklılıklar dikkat çekiyor. Tasarım tarafında ise herhangi bir değişim yaşanmamış durumda.

Birden fazla GSM operatörü kullanan kişiler için çift sim kart desteği sunan Galaxy Y Plus, 104.9 mm uzunluğunda, 57.9 mm genişliğinde, 13 mm kalınlığında ve 96 gram ağırlığında tasarlanmış.

Samsung'un klasik tasarım çizgilerini taşıyan Galaxy Y Plus, elimize geçen bilgilere göre 850 MHz saat hızında çalışan tek çekirdekli işlemciyi, Android 4.0 ''Ice Cream Sandwich'' işletim sistemini, TouchWiz kullanıcı arayüzünü, 4 GB'lık dahili depolama alanını, microSD kart girişini (32 GB'a kadar), 2 megapiksel çözünürlüğünde kamerayı, Wi-Fi 802.11 b/g/n - Bluetooth 4.0 - GPS / GLONASS bağlantılarını ve 1.200 mAh kapasiteli bataryayı beraberinde getiriyor. Galaxy Y Plus'ın ekran büyüklüğü 2.8-inç iken; ekran çözünürlüğü 240 x 320 piksel. Samsung'un resmi internet sitesinde akıllı telefonun çipset bilgileri verilmemiş olsa da tercih edilen çipsetin Broadcom BCM21654 olduğu tahmin ediliyor. Merak edenler için ARM Cortex-A9 mimarisi üzerinde inşa edilen bu platform, 40 nm'lik üretim süreci teknolojisiyle geliştirilmiş.

Galaxy Y Plus'ın, 8000 Rupi fiyat etiketiyle satılması planlanıyor. 8000 Rupi'nin kendi para birimimizle karşılığı güncel kurlarla yaklaşık 268 TL.

Samsung'dan çift sim kart girişine sahip akıllı telefon: GT-S5303 Galaxy Y Plus

• s4 mini mi ? ^^

• quote:

Orijinalden alıntı: MxFxOx

s4 mini mi ? ^^

FAIL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy Pocket Duos S5302 vs Samsung I9305 Galaxy S III

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4965&idPhone2=5001

DNLA özelliği olmaması çok kötü ! :( sırf bu yüzden alacakken almaktan vazgeçmek durumda kaldım !: (

çünkü akıllı telefon iş amaçlı alınacak bir şey olacağı için
    ticari iş için sunum yapacağınız yerlerdeki büyük ekranlarda
    bir kısa tanıtım yapmanız gerekeceği noktada bu ciddi bir eksiklik olacaktır.

benim asıl merak ettiğim DNLA bir donanım standartı mı yoksa standart wifi üzerinden iletişim protokolü mü !?
    eğer sadece bir buffering protokolü ise bu android üzerinde ek yazılımla aşıla biliniyor mu !?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 18 Mart 2013; 9:30:33 >

• glonnas bile eklemişler daha ne olsun. DLNA nın sağlıklı olmadığını duydum ve anlatıldığı gibi kullanımı yaygın - basit değil. samsung s3 / note 2 si olup SAMSUNG un 7bin/8bin serisi kullanan arkadaşlarım var. TR için güzel ürün.

• La minicik telefon akıl küpü maşallah yürü be samsung yalnız çift sim kardı nereye sığdıracaklar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumia 520 varken bu arkadaşın adı geçmez bence.

• Y si yetmezmiş gibi birde duos çıkarmışlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.