Şimdi Ara

Cube, Full HD ekranlı U30GT2 tabletini satışa sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Cube, Full HD ekranlı U30GT2 tabletini satışa sundu

Geçen yıl Apple'ın ardından satışa sunduğu 270$'lık 2048 x 1536 piksellik ekrana sahip U9GT5 tablet modeli ile dikkat çeken Çinli Cube, bu kez Full HD ekrana sahip bir tablet modelini satışa sundu.

Cube U30GT2 adlı model 10.1 inçlik ekranda Full HD çözünürlük sunuyor. İşlemci tarafında 1.8GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Cortex-A9 tabanlı Rockchip RK3188 yer alırken, grafik tarafında ise Mali-400MP bulunuyor. Tabletin ilk benchmark sonuçlarının Tegra 3 ve Exynos 4 Quad çözümlerinden daha iyi skorlara sahip olduğu belirtiliyor.

2GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, 7600mAh batarya, 5MP çözünürlükte arka kamera, VGA ön kamera, HDMU, USB çıkışları, microSD girişi, WiFi, Bluetooth ve Android 4.1 işletim sistemi şeklinde diğer özellikleri mevcut.

Bu modelin satış fiyatı ise 250$ ile oldukça uygun. Şimdilik modelin sadece Çin'de satışa sunulduğunu hatırlatalım. 

• Cin fiyatini bilmem ama pandawill de 270, buyincoins te 290$. 250$' a yok!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

Cin fiyatini bilmem ama pandawill de 270, buyincoins te 290$. 250$' a yok!

Ama kargo ücretsiz yani kargo fiyatı içinde.
  • çok şey yazıldı çizildi ya bakalım nasıl bi ş çıkardı cube ama mali 400 yakışmamış ne kadar frekans artırılsada
  • satışa nezaman çıkacak ucuzcity fln
  • Mali400 en azından tek yerine çift çekirdekli olsaymış. yanlışmı biliyorum yoksa?

• 7600mAh !

• Ekran Kartı zayıf kalmış diğer donanımlara karşı Çinliler işte illa bir yerden açık vermek için dört dört luk bir cihaz yapamıyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: demo22

Mali400 en azından tek yerine çift çekirdekli olsaymış. yanlışmı biliyorum yoksa?

Arastirmadan okudugunu dogru kabul eden birinin tepkisi iste.
    Mali 400mp4 @533 mhz bu. rk3066 daki mali400 den en az 2 kat hizli.

• Bu tablette hızaşırtılmış 4 çekirdekli Mali 400 Mp4 var. Hem işlemci, hem GPU olarak piyasada şu an güncel tüm Android tabletleri tokatlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

Bu tablette hızaşırtılmış 4 çekirdekli Mali 400 Mp4 var. Hem işlemci, hem GPU olarak piyasada şu an güncel tüm Android tabletleri tokatlıyor.

Nexus 7?

• quote:

Orijinalden alıntı: iwanthidan
    Nexus 7?

Nexus 7 de Tegra 3 var, Tegra 3 MALI400 den bile kötü bir gpu. Tek espirisi Tegrazone oyunları.
  • Benim bildiğim RK3066daki mali400mp4 255mhzde çalışıyordu . U30GT mini modelinde öyleydi. 533 mhz mali400mp4 yıkar buraları :)

• Yahu isterse kanatlı tablet yapsın Çinliler 1 mt den düştü ainol nova elf dokunmarik felç. TR de parça zaten bulanıyorsun. Çöp oldu...

Ayrıca bu ürüne indirdin oyunları play Store dan indirsen bile yarısı uyumsuz...

Bazılarında play Store bile yoktu. Rom babam rom....

Android tablet alınmaz. Çin'den hiç alınmaz. Alacaksan nexus 7 gibi veya galayı tab 8.9 gibi bir şey alınır.

Nt de bile 10 tane android tab var...

Tablette stabilite ve kalite arıyorsan Apple akar.

Düşünün satın aldığın bir uygulamayı bekliyorsun saatlerce açıyorsun anfroiddeki ya kasıyor ha açmıyor bile .

Apple max payne al oyuna

Telefon iPhone b elli olmaz herkesin boyut tercihi başka. 5 inç olmadan akılı telefon kullanmak istemeyen arkadaslar olabilir. İllahi widgetları dayatmacım diyenler olabilir . S3 alsınlar ama tablette olay çok başka...

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihburak95

Yahu isterse kanatlı tablet yapsın Çinliler 1 mt den düştü ainol nova elf dokunmarik felç. TR de parça zaten bulanıyorsun. Çöp oldu...

Ayrıca bu ürüne indirdin oyunları play Store dan indirsen bile yarısı uyumsuz...

Bazılarında play Store bile yoktu. Rom babam rom....

Android tablet alınmaz. Çin'den hiç alınmaz. Alacaksan nexus 7 gibi veya galayı tab 8.9 gibi bir şey alınır.

Nt de bile 10 tane android tab var...

Tablette stabilite ve kalite arıyorsan Apple akar.

Düşünün satın aldığın bir uygulamayı bekliyorsun saatlerce açıyorsun anfroiddeki ya kasıyor ha açmıyor bile .

Apple max payne al oyuna

Telefon iPhone b elli olmaz herkesin boyut tercihi başka. 5 inç olmadan akılı telefon kullanmak istemeyen arkadaslar olabilir. İllahi widgetları dayatmacım diyenler olabilir . S3 alsınlar ama tablette olay çok başka...

O kadar tablet kullandım ama dediklerini hiç yaşamadım. Tabletim defalarca düştü. Bir şey olmadı. Sonunda nasıl becerdiysem dokunmatiğini bozdum. Geri yolladım ürünü ve parayı geri yolladılar. Hem de 5 TL fazla olarak. O 5 TL ye de aynı siteden (PandaWill) bir kaç alet aldım. Bu arada 1 kere bile uyumsuzluk sorunu çıkmadı karşıma. Hem de cihaz 8" di. Düşün artık. En çok uyumsuzluk sorunu gösteren ekran boyutu...

• quote:

Orijinalden alıntı: muratzilla

quote:

Orijinalden alıntı: demo22Mali400 en azından tek yerine çift çekirdekli olsaymış. yanlışmı biliyorum yoksa?
    Arastirmadan okudugunu dogru kabul eden birinin tepkisi iste. Mali 400mp4 @533 mhz bu. rk3066 daki mali400 den en az 2 kat hizli.

çok iyi teşekkür ederim.

• quote:

quote:

Nexus 7?

Nexus 7 de Tegra 3 var, Tegra 3 MALI400 den bile kötü bir gpu. Tek espirisi Tegrazone oyunları.

Dalga mı geçiyorsun çalıştırmadığı bir tek oyun yok tegrazone kendi başına yeter zaten

• quote:

quote:

quote:

Nexus 7?

Dalga mı geçiyorsun çalıştırmadığı bir tek oyun yok tegrazone kendi başına yeter zaten

Çalıştırmadığı tek bir oyun yok olayı 300 TL üzeri tabletlerin hepsinde var. 250 ye de var da neyse.

edit// Ayrıca RK3188 28nm. Unutmayalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NamSalanAdam -- 18 Mart 2013; 15:30:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frfr

quote:

quote:

quote:

Nexus 7?

Çalıştırmadığı tek bir oyun yok olayı 300 TL üzeri tabletlerin hepsinde var. 250 ye de var da neyse.

edit// Ayrıca RK3188 28nm. Unutmayalım..

Google güvencesi var arkasında aletin yeterli benim için 7

• özellikle o işlemci o gpu o ekrana yetmez bir gta vice city açarsanız kasma oluşacaktır
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.