Şimdi Ara

Digiturk HD 9503 Görüntü yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARkadaşlar merhaba, dün tv izlerken görüntü gitti. Alıcıda da nokta işaretine benzeyen bir simge çıktı. Sonra elektrikten çıkarttım taktım. Açıldığında son izlediğim kanal numarası gözüküyor. İleri geri de gidiyor ama ekranda görüntü yok. Başka hdmi giriş ve kablo da denedim. Bugün pazar birde nerede işlem yaptırabilirim?

• Slyah ekran probleminde cihazı fişden çekip 10 sn sonra tekrar taktığınızda düzelmesi lazım. Bende de ara sıra oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckinds

Slyah ekran probleminde cihazı fişden çekip 10 sn sonra tekrar taktığınızda düzelmesi lazım. Bende de ara sıra oluyor.

Scart ile calisti. Hdmi da problem var. Servis cagirdim degistirecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkantipi

quote:

Orijinalden alıntı: seckinds

Slyah ekran probleminde cihazı fişden çekip 10 sn sonra tekrar taktığınızda düzelmesi lazım. Bende de ara sıra oluyor.

Scart ile calisti. Hdmi da problem var. Servis cagirdim degistirecekler.

televizyon philips mi birde televizyonun fişini çıkarıp taksaydınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pdrem -- 17 Mart 2013; 14:39:27 >
  • arkadaşlar konuyu hortlattım ancak bende de aynı sorun var. scartla çalışıyor ancak hdmi ile çalışmamaya başladı. farklı kablo farklı girişlerle denedim. basit birsorunsa boşuna 25 tl vermek istemiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ariesnet

arkadaşlar konuyu hortlattım ancak bende de aynı sorun var. scartla çalışıyor ancak hdmi ile çalışmamaya başladı. farklı kablo farklı girişlerle denedim. basit birsorunsa boşuna 25 tl vermek istemiyorum..

Hocam pek anlamam bu işlerden ama bende hdmi de sinyal yok uyarısı geliyordu Tv'nin ayarına girip hdmi seçip düzelttim bir deneyim isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sahbaz061 S kullanıcısına yanıt
    abicim aradım digitürkü servis diyor. aynı hdmi kablo ile bilgisayara bağlanıyor. sorun kutuda.. ama basit bir sorunsa neden servise para vereyim. büyük ihtimal cihaz kendini korumaya aldı. model 9503 hd.. fabrika ayarlarına da dönmüyor.. mecbur scartla izlicez..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.