Şimdi Ara

Samsung ve HP, Galaxy S4 modelinde kablosuz baskı imkanı sunacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kablosuz olarak yazıcılardan baskı alınmasına imkan tanıyan ve yaklaşık 200 ürünü bu teknolojiyi destekleyen HP, Galaxy S4 için Samsung ile özel bir anlaşma yaptı.

HP, bu teknolojisi ile kurulum ve ayar gerektirmeden doğrudan çıktı alabilmeyi sağlıyor. Çift taraflı baskı, renk ve yön ayarları, kağıt beslemesi gibi ayarlar da akıllı telefon üzerinden kontrol edilebiliyor. Kablosuz baskı için cihaz ve yazıcının aynı ağda olması gerekiyor. Veya uyumlu modellere doğrudan baskı gönderebilmek de mümkün. 

Samsung ortaklık kapsamında eposta, tarayıcı, galeri, rehber, S Note ve Polaris Office gibi bazı uygulamalarına baskı butonu ekleyecek ve kullanıcılar tek dokunmayla dökümanları baskıya gönderebilecek. 

Yılın sonlarına doğru gelecek bir güncelleme ile de bu özellik Galaxy S3 ve Note II modellerine de sunulacak. 

Teknolojinin desteklendiği modeller ise HP Deskjet, HP Photosmart, HP Officejet, HP Officejet Pro, HP LaserJet Pro, HP Color LaserJet Pro, HP LaserJet Enterprise ve HP Color LaserJet 

• geç kalınmış bir iş ...

• PrinterShare uygulamasi da basarili bu konuda ama s4 le birlikte gelmesi iyi bir arti olmus.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper bir gelişme olmuş

• Bir Apple'ın panoraması degil Yenilik adına iyi olmuş umarım daha da gelişir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazıcı olayı gerçekten çok sıkıntılı. Ben cloud print ile sorunu çözmeye çalışıyorum ama bu tam anlamıyla bir çözüm değil. Android kullanımım arttıkça çevresel bileşenlere daha çok bağlanma ihtiyacı duyuyorum. Sorunlar bir şekilde çözülüyor ama zahmetli yada dolaylı yollardan oluyor. Firmaların androidin bir telefon yazılımından daha öte olduğunu fark ettiklerini düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.