Şimdi Ara

Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)

joel (Jim Carrey) uzun zamandır kız arkadaşı olan Clementine (Kate Winslet) ile ilişkilerindeki sorunlu anıları silmeye çalışmaktadır. Yeni bir yöntem keşfeden doktor Howard Mierzwaik (Tom Wilkinson) ile anlaşarak Clementine'i hafızasından çıkarmaya çalışır. Ancak bu çalışmalar sırasında Joel'in hafızası tamamen kaybolur ve tutkularını yeniden keşfetmeye başlar. Bunun üzerine doktor ve ekibi Joel'in beynindeki labirentlerde onun kaybolan anılarını bulmaya çalışırlar. Açıkça görülür ki Joel henüz Clementine'i hafızasından atamamıştır.

Fragmanı İzlemek için tıklahttp://www.sinema.com/film_fragman.aspx?FilmID=4933

Vizyon 26 Mayıs 2006
    Oyuncular Michel Gondry , Jim Carrey ,Kate Winslet , Kirsten Dunst
    Tür Romantik-Komedi-Dram
    Yapım ABD 2003
    Süre 108 dak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bazı şeyler gibi bu filmde çook geç geldi malesef
    yani izleyen izledi bile çoktan bu filmi ve korsanların ekmeğine yağ sürüldü
    izlemeyenler kesinlikle kaçırmasın ama iyi seyirler
  • ben de 2 sene önce izlemiştim oldukça da güzeldi

Ancak Abd den Türkiye'ye gelmesi 3 sene sürmüş yazık ya
  • Ben de izleyeli 1 seneyi geçti ... Gerçekten enteresan ve güzel bir film ...
  • izlediğim en güzel filmlerden biriydi

soudtrack i de ayrı bir güzel...beck - everybody's gotta learn sometimes süper bi parça
  • anca mı geldi buraya..yuh
  • quote:

Orjinalden alıntı: anime

anca mı geldi buraya..yuh

eed
  • ilk gördüğümde filmin devamını mı çekmişler acep dedim, bi baktım izlediğim filmden sahneler var.. yuuuhh dedim. kesinlikle izlenilmesi gereken, biraz ağır ama çook komik bir film..
  • İzledim
    güzel filmdir
  • quote:

teee abd den geliyor
  • Ben gidip birde sinemada izleyeyim dedim.
    Gerçekten çok hoş bir film aşk, sevgi insanların birbirine verdiği değerler, sevdiğiniz için düşünceleriniz bunları tekrar gözden geçirmenize neden olacaktır bence.
    Ayrıca ayrıldıgınız ve !bir türlü unutamadığınız! eski sevgilinizi bir an önce aklınızdan silmek istersiniz. Bu ne kadar doğrudur; yoksa o anılarla yaşamak fakat kendine zarar vermemek mi hangisi size bunları düşündürecek bir film

Şahsi kanaatim kendi alanında hoş bir film...
  • quote:

Orjinalden alıntı: NeM

quote:

teee abd den geliyor

tırtıla yüklemişler dvdyi e hanca tabi
  • Çok güzel filmdi bence de Jim carrey hele baya efkarlanmıştım izlerken,neymis bazi seyler ne kadar aci verse de unutulamazmis, silinemezmis, bir gun bir yerlerde seni yine gelip bulurmus.
  • jim carrey işinin hakkını veren nadir oyunculardan biri olduğunu gösteriyor çatır çatır dram da yaparım romantikte olurum içine birazda komedi katarım diyor
  • Filmin afişi de en sevdiğim afişlerdendir hani.
  • Özellikle filmi sinemada seyretmek istediğim için 2003 yapımı bu filmi daha yeni izledim ve hiç pişman olmadım beklemekten. Film inanılmazdı.Mutluluk,üzüntü hepsini birarada hissettim film bittiğinde.Charlie Kaufman zaten human nature,being John Malkovich,Adaptation gibi filmlerlede baş senaristlerim arasına girmişti.Yine dahice bi senaryo ve müthiş oyuncularla 2005 yılı en iyi senaryo oscarını gerçekten hakeden bi film çıkmış ortaya.Jim Carey'de sadece komedi filmlerinin oyuncusu olmadığını bi kez daha kanıtlamış oldu(Truman showdan sonra).çoookk iyi bir film.
  • Jim Carrey 'nin gözümde daha da büyümesine neden olan müthiş film birkere değil daha fazla izlenilmesi tavsiye edilir(Sevgiliyle izlenildiği zaman etkisini dahada arttırır) ..Ahh Ahh bir zamanlar
  • açıkçası aldığımda inanılmaz bir beklenti içindeydim.mendili de hazır ettim internette yorumları okuyunca..
    ama filmi anlamamamdanmıdır, yoksa dvix ten izlediğimden altyazılı olmasından mıdır nedir, film pek beklediğim gibi çıkmadı.Ama kimi görsem süper film diyor.demek ki sorun bende.

farklı bir çalışma olduğu kesin.ama aklımı karıştıran filmin başı neresi sonu neresi anlayamamış olmam.adam zihninden kate winslet'i sildiriyor onu anladım ama bi baştan bi sondan bi ortadan kesitler var filmde.filmde zamanın akışını mı takip edeyim,altyazıları mı okuyayım anlamadım.

Ama bu demek değil ki film kötü.VCD si çıksın ilk ben alıcam.daha iyi anlayabilmek için.bu arada Jim Carrey de sadece komedi oyuncusu olmadığını göstermiş.ama insanların Jim Carrey 45 yaşına gelince bunu anlamaları üzücü.
  • bu filmi seyretmeden önce internetten olsun arkadaşlarımdan olsun edindiğim tüm yorumlar filmin başyapıt olduğu yönündeydi..ama filmi seyrederken bende fazla bir etki bırakmadı.konun orjinal olmasının dışında fazla bir artısı yok .bana göre sıradan bir film 7/10
  • basyapit olmasa bile cok güzel film , jim carrey nin oyunculugu bitiriyo olayi...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.