Şimdi Ara

Simcity (2013) rehber. HARİTALAR HAKKINDA BİLGİLER EKLENDİ... Okuyup soru sor! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
23
Favori
88.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yns1988

quote:

Orijinalden alıntı: hakan811

140bin nüfüslü şehirde iki tane geri dönüşüm merkezi var ama yinede yeterli değil heryer çöp. nasıl toplanıyor bu çöpler bir türlü çözemedim.

oyunda cop toplama yeri ayri geri donusum yeri ayri. sen copude geri donusumculer toplasin istemisin ama bu olmuyor malesef oyunda

Teşekkürler. Oyunu kaldırmıştım ama tekrar oynasım geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bişey sorucam bu oyunu online oynamak için illa satın almamız mı gerekiyor parasız oynamanın bir yolu yokmu ?

eğer yoksa offline oynayabiliyormuyuz satın almadan?
  • Ras0 R kullanıcısına yanıt
    Her oyunun orjinal alınması taraftarıyım Satın aldıktan sonra offline oynayabiliyorsun 2 mod var single-player multiplayer modları.
  • teşekkürler. arkadaşlar
  • Haritayı Büyültme yok mu?
  • Merhaba Arkadaşlar,

Oyunun gerçekten hastasıysanız orjinal almanızı tavsiye ederim. Şu an 50-60 lira arasında değişiyor fiyatları. Ayrıca bu fiyata 10 taksit bile yapabilirsiniz. Böylece hem oyunu hem de updateleri sorunsuz bir şekilde çalıştırır ve oynadığınız oyundan zevk alırsınız. Diğer türlü çektiğiniz çileye değmez.
  • Arkadaslar rehberi baştan sona okudum. tıcaret ıyı ama sehirde freight shipments sorunsalı var. Bir suru trade depo var. Hepsinin aracları fullll yollarda trafik namına eser yok ama halkın tek sorunu alisveriş yerlerindeki freight shipments. Lıtfen biri yardım etsın hep eksilerdeyıö bunun yuzunden vergılerde. Guzelim binalar yıkılıyor. Lutfen yardım

• Merhaba. Simcity 2013 te oynayanlar varsa beraber bir region açıp oynasak eğlenceli olur. oynamak isteyenler olursa pm bekliyorum birbrimizi ekleyelim.
  • arkadaşlar nolur yardım edin. benim sorunum şehrimi ve fabrikalarımı 2 level yapıyorum, okullar inşa ediyorum fakat fabrikalar işsizlikten geberiyor ve batıyorum. buu nasıl düzeltçem anlamadım. nerde hatam var????
  • Ya Ben Naparsam Yapayım işçi sorunu var nasıl hallederim
  • işçi sorunu bende de var malasef. 3. sınıf workers istiyor fabrikalar, kursamda medium oluyorlar yakın zamanda
  • Rehberi okudum msjimi görürsen bi iki taktikte benden ekle
    1. Gerek oldu ve buyuk hastahane polis merkezi yaptiniz ilerde o gereklilik ortadan kalktığında hastahaneyi komple kapamak yada satmak yerine sadece bir odasını tasarruf amaçlı kapatabilirsiniz. Gayet islevsel bir durum.
    2. Copleri bir sehirde ve ayni yerde toplarsaniz cop olan yerde petrol birikecektir. Sizede fayda sağlamış olur.

• Herseyim tam herkes mutlu fakat nufus az nedendir

• Gelir seviyelerine bir bakmanı öneririm. $$$ çoğunluktaysa $ a göre biraz az oluyor nüfus.
  • merhaba arkadaşlar bir sorum olucak ben şimdi bi region kurdum türkiye diye europa east 1 de buraya gereksiz insanlar yerleşti bunları haritamdan atabiliyormuyum ? ve bölgemi genişletme gibi bi özelliği varmı oyunun mesela yanımdaki haritaya geçip ikisini birleştirebiliyormuyum ?
  • Value ve Density'i nasıl artırabilirim?
  • Sene olmus 2015 oynamayin su rezilligi artik Cities Skylines oynayin.
  • bu controlnet ne oluyor hocam çözemedim yahu yardım edebilir misiniz
  • Keşke harita biraz büyük olsa bunun modu filan yok mudur
    Zaten harita ufak bunun 5te1 de ambulans Polis çöp su gibi zorunlu ihtiyaçlar ile doluyor. Simcity 4 gibi olsa keşke

• adnansetek kullanıcısına yanıt
    Bu oyun cities xll ile berber tarih oldu, cities skylines hepsini ezdi.

http://forum.donanimhaber.com/m_96936993/f_//tm.htm#96936993
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.