Şimdi Ara

Simcity (2013) rehber. HARİTALAR HAKKINDA BİLGİLER EKLENDİ... Okuyup soru sor! (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
23
Favori
88.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reliq

quote:

Orijinalden alıntı: watcher54

Hacılar ben oyunda 2 tane geri dünüşüm fabrikası kurdum çöp fabrikası var çöpleri yakıyorum geri dönüşümde sadece metal topluyorum ama geri dönüiüm yapmıyor fabrika full storage diyor 30 ton dolu gösteriyor geri dönüşüm duruyor geri dönüşüm fabrikasını kaldırıp kurunca bir kez çalışıyor dolunca gene fabrika duruyor neden acaba

Geri dönüştürülmüş metali satmak için gerekli olan binayı yaptın mı? Adı aklımda değil trade Center mı öyle bir şeydi.

tamam oldu hacı trade depottan satıyorum metali sorun yok ama great work yaptım solar elektrik olanı hala olmadı ne kadar zaman sonra oluyor bu yoksa daha başka bişeyler mi yapmam lazım

• Bende de bir sorun var 4tane region kurdum. Birde arcology great works kurdum fakat 3 regionda bu great wors görünüyor fakat great workse en kara yolu ile bağlı olan regionda great works ile bağlantı yij orası bos görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

Bende de bir sorun var 4tane region kurdum. Birde arcology great works kurdum fakat 3 regionda bu great wors görünüyor fakat great workse en kara yolu ile bağlı olan regionda great works ile bağlantı yij orası bos görünüyor.

hacı great works nasıl yapılıyor 500.000 para verdim kaç gündür olmuyor ne yapmam lazım parayı bastıktan sonrada yapacak işimiz var mı?
  • quote:

quote:

Bende de bir sorun var 4tane region kurdum. Birde arcology great works kurdum fakat 3 regionda bu great wors görünüyor fakat great workse en kara yolu ile bağlı olan regionda great works ile bağlantı yij orası bos görünüyor.

hacı great works nasıl yapılıyor 500.000 para verdim kaç gündür olmuyor ne yapmam lazım parayı bastıktan sonrada yapacak işimiz var mı?

Nere gereksinim varsa yaziyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Nere gereksinim varsa yaziyor zaten.

nere gereksinim var ki ben basıyorum built it diye ama aradan ne kadar zaman geçiyor olmuyor great works ler

• Beyler boşuna soru sormayın Yuiji adlı arkadaş 2-3 aydır foruma girmedi bende sizin için daha güncel ve daha ayrıntılı bir rehber hazırladım.Çok ekssik var her gün konu ekliyorum sorularınızı orda sorarsanız bende cevap verir ve rehbere eklerim.
    http://forum.donanimhaber.com/m_79653661/f_//tm.htm#79653661
  • arkadaşlar "Unable to load city at this time. Please Try Again Later" hatası alıyorum bu sorunun çözümünü bulamadım yardımcı olabilecek varmı?
  • Eline sağlık hocam.
  • Yûiji kullanıcısına yanıt
    merhaba çok güzel bir şehriniz var sizi tebrik ederim. birkaç şey soracaktım yanıtlarsanız sevinirim.

1. Salvage lar(son seviye olanları)şehre çok uzak olsa da kapasitesi yetiyorsa bir sıkıntı yaratırmı yakın yaparsak temizleme kpasitesi artarmı uzak yaparsak azalırmı

2. çip üretimi için işlemci fabrikası ve geri dönüşüm fabrikası yapıyoruz bu çip fabrikasının petrole ihtiyacı luyormu bide petrol tesisi mi kurmalıyız?

3. geri al tuşu varmı mesela yanlışlıkla sağlam binayı yıkabiliyorum arada.
  • https://www.youtube.com/playlist?list=PLxxpnmA3IXlmsecnjh-XvSCLUbAZL_8js
    bende kendi çapımda baya deneyimliyim beraber takılacak insanlar istiyorum şimdiden herkese iyi oyunlar...:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: warmkitty

merhaba çok güzel bir şehriniz var sizi tebrik ederim. birkaç şey soracaktım yanıtlarsanız sevinirim.

1. Salvage lar(son seviye olanları)şehre çok uzak olsa da kapasitesi yetiyorsa bir sıkıntı yaratırmı yakın yaparsak temizleme kpasitesi artarmı uzak yaparsak azalırmı

2. çip üretimi için işlemci fabrikası ve geri dönüşüm fabrikası yapıyoruz bu çip fabrikasının petrole ihtiyacı luyormu bide petrol tesisi mi kurmalıyız?

3. geri al tuşu varmı mesela yanlışlıkla sağlam binayı yıkabiliyorum arada.

1-şehre uzaklık ve yakınlıkla alakası yok..her türlü işe yarar salvageleri tek etkikeyen şey NÜFUSTUR.....!
    2-ÇİP FABRİKASI alloy ve plastik polimizer ile çalısır....o yuzden aynı şehirde aynı hammadeden ürünleri üretip farklı malzeme çıkarmak baya sıkıntılı zaten sehır kucuk...ya sanayıden feragat edeceksınız yada eksılerde devam ederek oynayacaksınız işsizlık sorunu yasamayacaksınız.....:D
    3- geri al tusu yok onemlı bınaları yıkmadan zaten soruyor...
    tam olarak yıkılacak binayı seçmek için bulldozer işaretli yerin orada cıkan sarı yıkık ev butonu ile yapacaksınız

size yardımcı olabılecegını dusundugum bır kac video göstereyim....:D

• teşekkürler yanıtınız için. trade profitim 3,5m (6çip 2bilgisayar fabrikasıyla) oldu para olarakda 17.yılımda 100m kadar birikti en fazla fakat globale baktığımda ilk sıradaki elemanın 63m trade profiti olduğu yazıyor neredeyse benim 20 katım bu nasıl oluyor o sınırlı alanı olan şehirde aklım almıyor.
    bir de bu videodaki gibi yeri kazmaya çalışıyorum ilk düşürmeyi yada yükseltmeyi yapıyorum gerisine izin vermiyor yapabilen varmı?
    http://www.youtube.com/watch?v=nWYIVxaTD4U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warmkitty -- 29 Ocak 2014; 18:51:01 >
  • quote:

teşekkürler yanıtınız için. trade profitim 3,5m (6çip 2bilgisayar fabrikasıyla) oldu para olarakda 17.yılımda 100m kadar birikti en fazla fakat globale baktığımda ilk sıradaki elemanın 63m trade profiti olduğu yazıyor neredeyse benim 20 katım bu nasıl oluyor o sınırlı alanı olan şehirde aklım almıyor.
    bir de bu videodaki gibi yeri kazmaya çalışıyorum ilk düşürmeyi yada yükseltmeyi yapıyorum gerisine izin vermiyor yapabilen varmı?
    http://www.youtube.com/watch?v=nWYIVxaTD4U

1 şehirtden değil bir kullanıcı adından profit ve trade vs gösterir....

• su sorununun çözümü için bunlardan aynen bu şekilde gerektiği kadar yapabilirmişiz daha bugün öğrendim :) koyu mavilik sürekli artıyor.

[simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warmkitty -- 1 Şubat 2014; 17:09:54 >
  • quote:

su sorununun çözümü için bunlardan aynen bu şekilde gerektiği kadar yapabilirmişiz daha bugün öğrendim :) koyu mavilik sürekli artıyor.

[simage]
    [/simage]

birbirlerıne yakın kurmak herzaman ıyıdır bu kadar bıtısık kurmanın yer kaplamanında bır alemı yok ama su kaynagına ıkısıde yakın olsa yeter....!

• Artık oyundan sıkılıp oynamayan varsa hesabını versinde biz takılalım
  • Çok faydalı bilgiler sunmuşsun hemen hemen tamamını okudum sayılır

Turist çekmek için 3 tane turistik bina diktim, birde stadyum olarak deneyeyim bakalım..
  • Hocam eline sağlık çok faydalı bir rehber olmuş.Yalnız sana bir sorum olacak; oyunda en çok nefret ettiğim olay şu doğal afetler olayı.Kapatamıyor muyuz yahu şunları?
  • kardeşim saol iyi rehber olmuş sorum var ve şu dozeri seçtiğimde ellerinde çantalı sarı renkte insanlar ve üzerine tıkladığımda çöpten beslenen insanlar diyor vergi oranını düşürüyorum bu salaklar hala şehirde evlere girip çürütüyorlar bunların dertleri ne ve nasıl düzeltilir
  • içinde sim city 2013 bulunan origin hesabını satmak isteyen olursa özel mesaj yoluyla bana ulaşabilir.şartları oradan konuşabiliriz
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.