Şimdi Ara

Mac'ler için 49,99 $'a Bahar 2013 Paketleri: Parallels Desktop 8, Toast ve dahası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
4
Favori
3.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mac platformu için uygulamaların ücretli / ücretsiz uygulamaların yer aldığı MacUpdate ve MacLegion sitelerinin geleneksel bahar indiriminde son 4 gün.

MacUpdate'in Bahar 2013 paketi sayesinde Parallels Desktop 8'in de aralarında bulunduğu 10 farklı uygulamayı sadece 49,99 dolara satın alabilmek mümkün.. Normalde uygulamaları tek tek satın almak isterseniz ödemeniz gereken tutar tam olarak 618 dolar. Satın almadan önce demo olarak da yükleyebileceğiniz MacUpdate Bahar 2013 paketinin içeriği şöyle:

MacUpdate gibi MacLegion'ın Bahar 2013 paketinde 10 farklı yazılım yer alıyor. 49,99'dan satın alınabilen paket içerisinde yer alan uygulamaların toplam tutarları ise 393 dolar. İçerisinde 99,99 dolarlık Toast yazılımının da bulunduğu paketin içeriği ise şöyle:

Gelecek hafta içerisinde satışları sona erecek olan paketlerle ilgili detaylı bilgilere aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

MacUpdate

MacLegion

• Super bi haber, tam da parallels almayi dusunuyorken ilac gibi geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evolution

Super bi haber, tam da parallels almayi dusunuyorken ilac gibi geldi.

Ben geçen hafta almıştım :(

• Güzel fiyat, teşekkürler.
  • Parallelsi daha önceden almıştım,keşke almasaydım.
  • Çığlık atasım var şuan Parallels almayı düşünüyodum, bu çok iyi oldu. Diğer uygulamarın ne işe yaradığını bilip de ufak bi özet geçebilecek olan arkadaş var mı ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 16 Mart 2013; 14:17:12 >
  • Parallels Desktop = Sanal makine programı
    Devonthink PRO = Belge organizatörü, en iyilerinden birisi
    Prizmo = OCR programı
    MacUpdate Desktop = Kurulu programlarınızı günceller(6 Aylık abonelik)
    MotionComposer = Web için interaktif ve animasyon öğeleri yapmaya yarar
    1K = 1000 adet font içeren kitaplık
    iStat Menus = Bilgisayarınız ile ilgil anlıkbilgileri menubarda gösterir.
    PhotoStyler = Fotoğraflarınız için güzel ve kullanışlı efektleri kolayca uygular
    DiskAid = iOS cihazlarınızın dosya sistemine erişimi sağlar, çağrı listenizi, mesajlarınız vs yedekleyebilirsiniz.
    Mac Internet Security = Yani :)

• quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Parallels Desktop = Sanal makine programı
    Prizmo = OCR programı
    PhotoStyler = Fotoğraflarınız için güzel ve kullanışlı efektleri kolayca uygular
    DiskAid = iOS cihazlarınızın dosya sistemine erişimi sağlar, çağrı listenizi, mesajlarınız vs yedekleyebilirsiniz.

Hocam çok teşekkür ederim :) Gayet kullanışlı ve işe yarar programlar. Özellikle Parallels için bile fazlasıyla değer.

• Bende 2 tane parallels var daha hiç kullanmadım.Acaba satılabilirmiyim yoksa sadece bilgisayara özelmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Prizmo = OCR programı

Hocam çok teşekkür ederim :) Gayet kullanışlı ve işe yarar programlar. Özellikle Parallels için bile fazlasıyla değer.

Bu adamlardan 3 bundle aldım, lisansız program kalmadı Mac'de :) Sürekli takipteyim, aslında bu paketide çok alasım var.

Asıl siz şunu kaçırdınız :)
    Mac'ler için 49,99 $'a Bahar 2013 Paketleri: Parallels Desktop 8, Toast ve dahası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 16 Mart 2013; 15:05:05 >

• quote:

quote:

quote:

Prizmo = OCR programı

Bu adamlardan 2 bundle aldım, lisansız program kalmadı Mac'de :) Sürekli takipteyim aslında çok alasım var. Asıl siz şunu kaçırdınız :)

Peki bu kampanyalar sık sık oluyor mu ? Ben özellikle Parallels almak istediğim için çok sevindim, Windows'a ihtiyacım olmuyor gerçi hele Mac'e alıştıktan sonra umrumda bile değil :) Ama yine de o imkan elinizin altında olsun istiyorsunuz. Bir de Parallels paketinin içinde iWork olaymış tam olacakmış :)

• Orijinalden alıntı: TaKo

Peki bu kampanyalar sık sık oluyor mu ? Ben özellikle Parallels almak istediğim için çok sevindim, Windows'a ihtiyacım olmuyor gerçi hele Mac'e alıştıktan sonra umrumda bile değil :) Ama yine de o imkan elinizin altında olsun istiyorsunuz. Bir de Parallels paketinin içinde iWork olaymış tam olacakmış :)

Bu tür kampanyalar senede 1 veya 2 kere olur.. iWork gibi Apple programları bu tür paketlerin içinde bulunmaz :) Parallels bana sadece Office 2003 we WinXP için lazım oluyor. BootCamp'de güncellendi artık Win8 destekliyor
  • Orijinalden alıntı: broodofqueen

Bu tür kampanyalar senede 1 veya 2 kere olur.. iWork gibi Apple programları bu tür paketlerin içinde bulunmaz :) Parallels bana sadece Office 2003 we WinXP için lazım oluyor. BootCamp'de güncellendi artık Win8 destekliyor

Ben de office ve idm için kullanmak istiyorum zaten Parallels'i, belki The Walking Dead gibi çok da kasmayacak olan oyunu oynarım. Türkçe yaması sadece windows için vardı, umarım oyunu Parallels'te kaldırır.. Win 8 mi önerirsiniz yoksa başka bi windows sürümü mü ? Bu arada kusura bakmayın hazır yakalamışken soru bombardımanına tutuyorum sizi ama :)

• Parallels Desktop için aldım. Mutluyum huzurluyum.

Autocad, Office ve CM03/04 için fazlasıyla değer...

Diğerlerinden Prizmo hoşuma gitti.
  • Güzel bi kampanya olmuş. İhtiyacı olanlar bu fırsatı kaçırmasın.

• MacUpdate'i aldım değer, Parallels bence en iyi Windows uygulaması Mac için, diğerleri gibi stabilite sorunu yok.

• Orijinalden alıntı: TaKo

Ben de office ve idm için kullanmak istiyorum zaten Parallels'i, belki The Walking Dead gibi çok da kasmayacak olan oyunu oynarım. Türkçe yaması sadece windows için vardı, umarım oyunu Parallels'te kaldırır.. Win 8 mi önerirsiniz yoksa başka bi windows sürümü mü ? Bu arada kusura bakmayın hazır yakalamışken soru bombardımanına tutuyorum sizi ama :)

Office 2003 kullanacaksan eğer WinXP yeter. Aksi durumlarda win7. Oyun oynayacaksanız Bootcamp öneririm

• Alacağım önümüzdeki günlerde bende bu paketten.

Alan bir arkadaş prizmo programı hakkında bir değerlendirme yapabilir mi? Başarılı mı program?

• 128 gb ssd ve 4gb i5 macbook air'im var. Parallels programini alip kurmak istiyorum fakat sizce bu sistemde cok kasar mi arkadaslar? Windows'ta yapacaklarim office ve idm ile film vs. indirmek olacak.

• quote:

128 gb ssd ve 4gb i5 macbook air'im var. Parallels programini alip kurmak istiyorum fakat sizce bu sistemde cok kasar mi arkadaslar? Windows'ta yapacaklarim office ve idm ile film vs. indirmek olacak.

Hic problem olmaz. Parallels oldukca rahat bir program..

Bu arada bende bu paketi bekliyordum uzun zamandir.. Parallels i orjinal kullanmak bugune nasipmis :) Hakkini vermek lazim solidworkste catir catir cizimleri yapip solidcamde modelledim 1 yildir en ufak bi sorun vermemisti..

Parallels Desktop yaninda istatta inanilmaz hosuma gitti. Cihazin uzerindeki 15 sicaklik sensorunden tutun bataryanin omrune ve diger detaylari istediginiz formatta takip edebiliyorsunuz.. Bilgisayariniza resmen hakim oldugunuzu goreceksiniz..

Diskaidde iphone kullanicilarina siddetle tavsiyemdir.. Valla bu paket 50 dolara bence bedava.. Zaten sirf parallelsin fiyati belli.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.