Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 detaylı ön inceleme 'Bütün detaylar bu videomuzda'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
14
Favori
23.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Android dünyasının en çok satan akıllı telefon ailesinin en yeni ve en güçlü üyesi olan Galaxy S4 lanse edildi. Samsung'un yeni nesil süper telefonunu, Amerika'da gerçekleştirilen özel lansmanda detaylıca kullandık, etraflıca test ettik ve beraberinde gelen yenilikleri mercek altına aldık. Galaxy S4'ün tasarım özellikleri, yeni ekranı ve işlemcisi gibi donanımsal yetenekleri, tamamiyle baştan geliştirilen yepyeni kamerası, performans testlerinde elde ettiği sonuçlar, yüksek grafik kalitesine sahip oyunlardaki başarımı gibi pek çok detay, detaylı ön inceleme videomuzda, iyi seyirler.

• Begenmedim tasarimini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdi Bey cihazda s3 te olduğu gibi şebeke üzerinden görüntülü görüşme desteği var mı ?
    inceleme için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 16 Mart 2013; 1:08:26 >
  • Hızlısınız vesselam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklediğimiz video!
  • benc testleri var mı acaba... izleyecek kadar sabrım yok da
  • erdi abi yol yorgunu heralde :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

benc testleri var mı acaba... izleyecek kadar sabrım yok da

Merhaba,

Evet çeşitli testlere ait performans sonuçları da videomuzda bulunuyor. Üstelik HTC One gibi modellerin değerleriyle karşılaştırma da yapabilirsiniz.

Teşekkür ederim.

Sevgiler,
  • Önce yorum yapalım sonra videoyu izleyelim..

• tasarimda değisiklik yok ama yazilim anlaminda baya yol kat etmis samsung

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StyleSlayer -- 16 Mart 2013; 1:05:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

benc testleri var mı acaba... izleyecek kadar sabrım yok da

Merhaba,

Evet çeşitli testlere ait performans sonuçları da videomuzda bulunuyor. Üstelik HTC One gibi modellerin değerleriyle karşılaştırma da yapabilirsiniz.

Teşekkür ederim.

Sevgiler,

Teşekkürler
  • açıkçası ben beğendim. belki de beklentimi çok yüksek tutmadığımdandır. s3'ten sonra tasarım olarak çok büyük bir yenilikle karşıma çıkmasını beklemiyordum zaten. donanımsal olarak da son derece tatmin edici olduğunu söylemek mümkün.

ne kadar yerden yere vurursanız vurun bu telefon piyasayı alt yine alt üst etmeyi başaracak. bunu kimse inkar edemez.

• Bence tasarımı gayet şık ben çok beğendim

• Teşekkürler inceleme için Erdi bey, keyifle izlemeye başladım...
  • eve gecınce ılk ıs vıdeoyu ızlemek olacak tasarım acısından hayal kırıklıgı oldu bakalım performans ve yenılıklerı son kullanıcıyı s3 e nazaran tatmın edecekmı

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Her zamanki gibi vasatın aldında bir telefon olmuş. Apple mertebesine erişemeyen kötü bir telefon olduğu aşikar. Bunu alacağıma General Mobile alır kullanırım daha iyi.Ha bu arada iPhone 5 daha iyi.İyi günler.Kral_QanQamAyıqqs;)

Sen ne diyon la deyişik

• Tasarım için:
    Xperia Z HTC One Samsung Galaxy S4
    Performans için:
    Samsung Galaxy S4 HTC One Xperia Z

• Buda mı damacana:D

• Hayırlısı olsun

• iphone varken.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.