Şimdi Ara

[root eklendi] LG OPTİMUS L9 P760 JELLY BEAN TÜRKİYE ve AVRUPA ROM FLASH(TR jelly bean çıktı) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
2
Favori
25.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uruh

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

arkadaşlar halen gelmedimi su jelly bean türkiye güncellmesi

yok arkadaş adamlar avrupaya güncelleme çıkardı bize daha kendisi yok. v20c versiyonu çıkmış bugün.

usta v20c yi denedinmi bizimle paylaşabilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhdr5335

quote:

Orijinalden alıntı: emre6128

quote:

quote:

Hayır bunu yükledim başka update çıkmadı zaten. Güncel diye sorun veriyosa sanal server olmamış demektir. Host dosyası yada http.exe programındadır

duramicam şu dokunmatik sorununu çözebilmek için tek çare jb yüklemek gözüküyo.jb yüklediğimde dokunmatik sorunu çözülmezse servise vericem.servise verirken eskiye çevirmem gerekicek kolay bi şekilde yapabilir miyim servis herhangi bişey anlar mı? ona göre yüklicem şimdi.bıktım bu dokunmatiğin mallığından.sanırsın 5800 kullanıyorum.

dokunmatik ekran hassasiyeti sorunu sizdedemi var benim telefondada aynı sorun mevcut bundan önce galaxy ace kullanıyordum onun ekranı çok daha hassastı yazılımsal bişe olabileceğini güncelleme ile düzeleceğini düşünerek üzerinde durmadım bu sorunu yaşayan başka kimse varmı acaba ?

bende de var malesef.jb yükleyince baya düzeldi ama sorun teşkil etmiyor şuanda.özellikle algılamasın diye az dokunursam algılamıyor.ama gidip teknosada başka bir cihaza da baktım o da aynı.samsungunki gibi bir dokunmatiği yok ama jb yükleyince sorun kalmadı diyebilirim.önceki sürümde çok şikayetim vardı fakat şimdi çok memnunum telefondan.

evet benimde kafama takılıyordu bu sorun jb yükleyince gerçekten kendine geldi telefon emeği geçen herkese teşekkürler bu yeni çıkan v20c versiyonun diğerlerinden farkı nedir?

edit: bu arada jb yüklendikten sonra telefonun şarjı bariz şekilde az gitmeye başladı böyle bir sorunla karşılaşan varmı acaba? telefonu yarım saat önce şarjdan aldım yarım saatten wifi ile nete bağlı şekilde boşta iken %95 e düşmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre6128 -- 9 Nisan 2013; 22:18:37 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır bunu yükledim başka update çıkmadı zaten. Güncel diye sorun veriyosa sanal server olmamış demektir. Host dosyası yada http.exe programındadır

duramicam şu dokunmatik sorununu çözebilmek için tek çare jb yüklemek gözüküyo.jb yüklediğimde dokunmatik sorunu çözülmezse servise vericem.servise verirken eskiye çevirmem gerekicek kolay bi şekilde yapabilir miyim servis herhangi bişey anlar mı? ona göre yüklicem şimdi.bıktım bu dokunmatiğin mallığından.sanırsın 5800 kullanıyorum.

dokunmatik ekran hassasiyeti sorunu sizdedemi var benim telefondada aynı sorun mevcut bundan önce galaxy ace kullanıyordum onun ekranı çok daha hassastı yazılımsal bişe olabileceğini güncelleme ile düzeleceğini düşünerek üzerinde durmadım bu sorunu yaşayan başka kimse varmı acaba ?

bende de var malesef.jb yükleyince baya düzeldi ama sorun teşkil etmiyor şuanda.özellikle algılamasın diye az dokunursam algılamıyor.ama gidip teknosada başka bir cihaza da baktım o da aynı.samsungunki gibi bir dokunmatiği yok ama jb yükleyince sorun kalmadı diyebilirim.önceki sürümde çok şikayetim vardı fakat şimdi çok memnunum telefondan.

evet benimde kafama takılıyordu bu sorun jb yükleyince gerçekten kendine geldi telefon emeği geçen herkese teşekkürler bu yeni çıkan v20c versiyonun diğerlerinden farkı nedir?

edit: bu arada jb yüklendikten sonra telefonun şarjı bariz şekilde az gitmeye başladı böyle bir sorunla karşılaşan varmı acaba? telefonu yarım saat önce şarjdan aldım yarım saatten wifi ile nete bağlı şekilde boşta iken %95 e düşmüş.

jb den sonra bende de aynı durum olmuştu....şarjı tam bitir 2-3 defa full şarj...düzeliyo.....sıkıntı yapılacak bi durum diil....cihaz kendini kalibre ediyomuş sanırım ,konu sahibi böyle yazmıştı ....

• ARKADASLAR BENDE ICS 4.0.4 VAR BU JELLY YÜKLEMEYE CALISTIM HERSEYİ YAPTIM PHONE UPDATE DE UPDATE YAPARKEN RESTARD YAPIN DİYOR HEP YAPTIYORUM BİR TÜRLÜ COMPLETE YE GECEMEDİM YARDIM EDİN
     [root eklendi] LG OPTİMUS  L9 P760 JELLY BEAN  TÜRKİYE ve AVRUPA ROM FLASH(TR jelly bean çıktı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: srypro

ARKADASLAR BENDE ICS 4.0.4 VAR BU JELLY YÜKLEMEYE CALISTIM HERSEYİ YAPTIM PHONE UPDATE DE UPDATE YAPARKEN RESTARD YAPIN DİYOR HEP YAPTIYORUM BİR TÜRLÜ COMPLETE YE GECEMEDİM YARDIM EDİN
     [root eklendi] LG OPTİMUS  L9 P760 JELLY BEAN  TÜRKİYE ve AVRUPA ROM FLASH(TR jelly bean çıktı)

telefonu kapatıp ses açma tuşuna basarak usb takma olayını yapmayın. telefon lg yazılımı seçeneği seçili halde usb takılı açık olsun sonra flaşlamaya başlayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: albayrakkoz

quote:

quote:

yok arkadaş adamlar avrupaya güncelleme çıkardı bize daha kendisi yok. v20c versiyonu çıkmış bugün.

usta v20c yi denedinmi bizimle paylaşabilirmisin

denedim, çok bi farkı yok konuya ekliyorum.
  • v20c firmware ve root için .bin dosyası eklendi arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.akkus

quote:

Orijinalden alıntı: Pearl Jam

quote:

Normal web upgrade test e tıkladıktan sonra bu ekran geldi close diyince de yükleme kapandı kendiliğinden gitti. Şimdi yanlış birşey yapmayım diye öylece kaldım sizden cevap bekliyorum acill

Resim gözükmüyor bende.

arkadas bu hatayı nasıl gectın yahu...

• quote:

quote:

quote:

Üstad yine aynı şekilde mi yapıcaz jb flash yaptığımız gibi? v20c.kdz dosyasını indirip onu mu göstericez nasıl olacak?

evet konuya ekledim 20c yi. sadece fark telefonu kpatıp ses açmaya basarak usb ye takma işlemi yerine, telefon açık olarak takıp lg yazılım moduna alıyoruz flaşa başlatıyoruz.
    jelly bean yüklüyken kapatıp usb bağlayınca tanımıyor bilgisayar.

• quote:

programı indirmeden önce linkteki host dosyasını indirdim ve etc klasörüne kopyaladım yalnız sanal server programını açtığımda sürekli resimdeki uyarıyı verdiğinden bi türlü günleme kısmına geçemedim yardımcı olurmusunuz?

sonunda bende hallettim şu anda yükleniyor teşekkürler

...arkadaslar bu sorunu nasıl astık yahu..

• @uruh hocam
    root işleminden sonra jb de tekrar flashlama yaparken ve LGP765_AP[11].bin dosyasını değiştirme işleminin LG mode da ve telefon açık olarak yapılacağını ilk mesaja(root mesajı) eklersen birçok arkadaşımız bu adımı hatasız geçer.root işlemini anlatırken flash işlemi yukarıda anlatıldığı gibi dediğin için 2 gündür software mode yapmaya çalıştığımdan root işleminde takıldım kaldım.Taki bugün son mesajında yaptığın açıklamaya kadar.Emeklerin ve anlatımın için teşekkür ederim.
  • 20c nin 20b den ne farkı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersoymur

quote:

programı indirmeden önce linkteki host dosyasını indirdim ve etc klasörüne kopyaladım yalnız sanal server programını açtığımda sürekli resimdeki uyarıyı verdiğinden bi türlü günleme kısmına geçemedim yardımcı olurmusunuz?

..cevap var mı arkadaslar...

• quote:

Orijinalden alıntı: f@tih

@uruh hocam
    root işleminden sonra jb de tekrar flashlama yaparken ve LGP765_AP[11].bin dosyasını değiştirme işleminin LG mode da ve telefon açık olarak yapılacağını ilk mesaja(root mesajı) eklersen birçok arkadaşımız bu adımı hatasız geçer.root işlemini anlatırken flash işlemi yukarıda anlatıldığı gibi dediğin için 2 gündür software mode yapmaya çalıştığımdan root işleminde takıldım kaldım.Taki bugün son mesajında yaptığın açıklamaya kadar.Emeklerin ve anlatımın için teşekkür ederim.

orayı kaldırdım. kusura bakmayın.
  • quote:

quote:

shttps klasörü c:\shttps şeklinde olmalı. o resimde c:\shttps\shttps olarak görünüyor bu durumda çalışmıyor. yani shttps klasörü direk c nin içinde olacak içinde bi klasör daha olmasın.

• quote:

quote:

quote:

shttps klasörü c:\shttps şeklinde olmalı. o resimde c:\shttps\shttps olarak görünüyor bu durumda çalışmıyor. yani shttps klasörü direk c nin içinde olacak içinde bi klasör daha olmasın.

@uruh hocam

dedıgınız gıbı yaptım yıne olmuyor yıne olmuyor...LG mobile support tool acılıyor o kadar...nerede hata yapıyorum...

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pearl Jam

quote:

Normal web upgrade test e tıkladıktan sonra bu ekran geldi close diyince de yükleme kapandı kendiliğinden gitti. Şimdi yanlış birşey yapmayım diye öylece kaldım sizden cevap bekliyorum acill

Resim gözükmüyor bende.

arkadas bu hatayı nasıl gectın yahu...

kardeş şu an mobilden giriyorum hangi hata olduğunu bilmiyorum ama ben defalarca denedim olmadı en sonunda şu şekilde yaptım:
    ~antivirusu tamamen kaldırdım
    ~güvenlik duvarını kapattım
    ~kurulu olan bütün lg pc suit vs programları kaldırdım
    ~bilgisayarı yeniden başlattım
    ~lg pc suit kurdum yeniden
    ~telefon açıkken usb kablosunu takıp bütün sürücüleri otomatik olarak yuklettim
    ~gerisini ise tamamen uruh kardeşimin anlattığı şekilde adım adım yaptım.

ama dikkat et hosts dosyasını değiştirmeden önce dosyaları indir sonra değiştir.
    shttp dosyasını c sürücüsüne direkt olarak çıkar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.akkus -- 11 Nisan 2013; 23:30:08 >

• 20c yi.kurdum sanki telefon biraz daha.hizlnmis gibi.ama

• quote:

Orijinalden alıntı: artun17

20c yi.kurdum sanki telefon biraz daha.hizlnmis gibi.ama

artı sankim şarj daha oturmuş gibi.....yani daha uzun gidiyo v20c.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: albayrakkoz

quote:

Orijinalden alıntı: artun17

20c yi.kurdum sanki telefon biraz daha.hizlnmis gibi.ama

artı sankim şarj daha oturmuş gibi.....yani daha uzun gidiyo v20c.....

Ben de tam soracaktım 20c nin artısı var mı? muhakkak vardır da hani pek farkeden bişey yoksa uğraşmayalım diye soruyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.