Şimdi Ara

Samsung, Galaxy Star ve Galaxy Pocket Neo modellerine resmiyet kazandırdı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, Galaxy Star ve Galaxy Pocket Neo modellerine resmiyet kazandırdı

Samsung, Güney Afrika'da düzenlediği tanıtım etkinliği kapsamında Galaxy Star ve Galaxy Pocket Neo modellerine resmiyet kazandırdı. Her iki akıllı telefonun da alt segmentte konumlandırıldığını söylemek mümkün.

104.95 mm uzunluğunda, 57.8 mm genişliğinde ve 11.8 mm kalınlığında tasarlanan Galaxy Pocket Neo'ya, 850 MHz saat hızında çalışan, ARM Cortex-A9 tabanlı işlemci ve 512 MB RAM eşlik ediyor. Android 4.1 ''Jelly Bean'' işletim sistemini kullanan akıllı telefonda, 3.0-inç büyüklüğünde - 240 x 320 piksel (QVGA) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekrana ve 4 GB'lık eMMC dahili depolama alanına yer verilmiş durumda. Wi-Fi 802.11 b/g/n ve Bluetooth 4.0 bağlantılarına sahip akıllı telefon, kamerasıyla 2 megapiksel çözünürlüğünde kareler yakalayabildiği gibi HSPA alt yapısına (HSDPA: 7.2 Mbps - HSUPA: 5.76 Mbps) destek veriyor.

Galaxy Star'ın RAM miktarı, dahili depolama alanı, ekran, kamera ve mobil işletim sistemi gibi özellikleri Galaxy Pocket Neo ile aynı. İşlemci bilgisi açıklanmayan akıllı telefonda, HSPA yerine EDGE desteği söz konusu. Her iki modelde de çift sim kart girişinin bulunduğunu ayrıca belirtelim.

Samsung, Galaxy Star ile Galaxy Pocket Neo'nun çıkış tarihi ve fiyat bilgilerini henüz vermemiş. Öte yandan akıllı telefonların bütçe dostu fiyat etiketlerine sahip olması bekleniyor.

Samsung, Galaxy Star ve Galaxy Pocket Neo modellerine resmiyet kazandırdı

Editörün notu: En üstteki görsel Galaxy Star'a aittir.

• Yeni nesil çöpler

• Ucuz çin malı cihazlar daha şık bune ya bir kasaya bi' model uyguladıysan hepsi aynı olmak zorunda mı ?

• Turkcell t11'den iyidir. Adam sadece akıllı telefonum olsun whatsapp ve internet için isterim 300 liradan pahalı olmasın diyorsa bunu alsın tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Segmentasyonda Nokia'nın üzerine tanımam,giriş seviyesi telefonlarında bile bir şıklık,kalite havası var,bu ne oyuncaktan bozma,madem sadece alo denecek gözüyle bakılıyor hiç renkli ekranda yapmayın,çubuk gibi bir tasarımla çıkartın ki fabrikasyonda sorun olmasın.

• Plastik kraldan yeni tasarım faciaları.
  • yımırta

• Şunda bile 4.1.1 görünce insan bir garipsiyor.

• yaa bu samsung beni deli edicek

Galaxy Pocket Neo'ya, 850 MHz saat hızında çalışan, ARM Cortex-A9 tabanlı işlemci ve 512 MB RAM eşlik ediyor. Android 4.1 ''Jelly Bean'' işletim sistemini kullanan akıllı telefonda

demiş

yaa mini2 de 800 hz 512 mb rem var ama ona JB getirmiyolar nasıl iş bu anlamadım...

• telefonlar 3 inç değilde 2.4 gibi geldi :D

• ulan alt segment deyip de insanları bu kadar aşağılamayın. samsunga diyorum; bu ne lan? resmen yumurta satıyo adamlar. ekran küçük olabilir de, insan tasarımına biraz özenir yahu.
  • bu ne böle tipi tip gibi hep aynı tasarım aynı çizgiler

• Yumurta :DDDDD

• s3'ün bebeleri
  • Samsungun en üst cihazıda en ucuz cihazıda aynı tasarımda ,nasıl iştir bu arkadaş değiştir şu tasarımı artık.
  • Bu telefonu tasarlayan zihniyetin de bu tasarimi kabul eden yoneticilerin de ...
    yoldan gecen herhangi birine kalem kagit versen bundan cok cok daha iyi bir tasarim yapar. Daha cok kufur ettim gerci de forum kurallari geregi yazamiyorum
  • gözünü seveyim bir yerde değişsin şu tasarımlar. sevdiğim bir firma ama iyice tadı kaçtı bu gereksiz tasarımın. s3 ü SwiftKey bile tanımıyor. kimse üstüne alınmasın.

• kafadan 600 tl'ye itelerler bu garibetleri ki bu paraya telefon alçak olan motorola trix alsın baksın dalgasına

• ah samsung bu kadar çöp çıkaracığana çıkardığın telefonlara destek versen olmuyor mu :(

• Artık kusasım geliyor şu tasatımı görünce harbi çok kötü. Adamlar tüm ürünlerinde aynı tasarımı yaptı yahu. Hani iyi bir tasarım olsa tamamda bu nedir ya.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.