Şimdi Ara

Siemens SN26M283TR Bulaşık Makinesi İncelemesi 6 Programlı Beyaz Renk İç Zemini Çelik (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
273
Cevap
6
Favori
35.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taksitli 1390 lira sekiz taksit galiba yeni model gelecek diye yyapıyorlar bence herhangi bir bayiye gidip sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankaran

Taksitli 1390 lira sekiz taksit galiba yeni model gelecek diye yyapıyorlar bence herhangi bir bayiye gidip sorun

Hakan bey,
    bir kaç bayiiden fiyat aldım mahalledeki BOSCH bayii bile 9 taksite 1550-tl den aşağı inmiyor.
    Siz nerede ikametgah ediyorsunuz?
    Bana uygun fiyatı kim verirse versin yeterki BOSCH mağazası ve garantisi olsun.
    Bu konuda mesajınızı bekliyorum.
    teşekkür ederim.
    turan.ozdemir@ingbank.com.tr
    tozdemir05@gmail.com
  • Turan bey ben bu fiyati balikesirden aldim hatta öncebir bayi 1500 dedi bu 1390 dedi aldik ertesi ggün kurdular merkez bayiisi ;peşin 1340 dedi biz 8 taksit aldik

• Hatta adama dedim bak yukarıdaki bayii 1500 diyor dedim adam tekrar hesapladi hata yok tamam dedi .

• Bosc servisi getirdi 149 lira garanti uzatma dedi 20 liradan tuz satmaya caliati benim ihtiyacim yok dedim anlatip gittiler ertesi gün memnun kaldiniz mi diye aradilar . simdilik bir sorun yok çok sessiz stabil bir makine yalniz teflonlari islak cikariyor genel sorun mu bilmiyorum ..

• quote:

Bosc servisi getirdi 149 lira garanti uzatma dedi 20 liradan tuz satmaya caliati benim ihtiyacim yok dedim anlatip gittiler ertesi gün memnun kaldiniz mi diye aradilar . simdilik bir sorun yok çok sessiz stabil bir makine yalniz teflonlari islak cikariyor genel sorun mu bilmiyorum ..

Teflon ve plastik suyu iyi tutar. Tablet kullansanız dahi parlatıcı veya elma sirkesi mutlaka kulkanın. Parlatıcı suyu iter.
  • quote:

Bosc servisi getirdi 149 lira garanti uzatma dedi 20 liradan tuz satmaya caliati benim ihtiyacim yok dedim anlatip gittiler ertesi gün memnun kaldiniz mi diye aradilar . simdilik bir sorun yok çok sessiz stabil bir makine yalniz teflonlari islak cikariyor genel sorun mu bilmiyorum ..

Merhaba,
    Cevabınız için teşekkür ederim.Hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanızı dilerim...
    İyi günler.
  • Arkadaşlar 2. El bir Bosch SMS 58m08 TR almıştım. Bugün e09 arızası verdi ve bulaşıklar ıslak çıktı. Sorum şu aldığım kişiye ulaşamıyorum, ürünün faturasını falan bulamamıştı alırken. Garantinin devam edip etmediğini nasıl öğrenebilirim? Netten veya telefonla bunu öğrenmenin bir yolu var mı acaba ?

• Cihazın kapağını açıp FD.... yazan kısmındaki 4 haneli numarayı paylaşırsanız üretim tarihinden garantisinin olup olmadığı anlaşılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersyno

Arkadaşlar 2. El bir Bosch SMS 58m08 TR almıştım. Bugün e09 arızası verdi ve bulaşıklar ıslak çıktı. Sorum şu aldığım kişiye ulaşamıyorum, ürünün faturasını falan bulamamıştı alırken. Garantinin devam edip etmediğini nasıl öğrenebilirim? Netten veya telefonla bunu öğrenmenin bir yolu var mı acaba ?

e09 sanırım ısıtma arızası.
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Fd 9207
    Garanti yoksa Maliyetli bir arıza mıdır acaba ?

• Bosch SMS serisi resetleme düğmeleri hangileri ve işlem nasıl yapılıyor acaba ?

• arkadaşlar SN26M283TR modeli için şuan en uygun fiyat nerededir acaba?

kliksada 1400-100 tl puan var, finanscard istiyor yalnız
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3phisto

arkadaşlar SN26M283TR modeli için şuan en uygun fiyat nerededir acaba?

kliksada 1400-100 tl puan var, finanscard istiyor yalnız

İsterseniz Profilo 6481mg modeline bakın.

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/profilo-bm6481mg-6-program-bulasik-makinesi-119339898

burası guzelevim.com.tr sitesi ile aynı. Profilo bayi.

Bonus varsa 100 tl puan veriyor. 1290 gibi iyi bir fiyata gelir.

• eteksen kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam, siemens'e bakıyoruz bayadır, yakında evleneceğiz, son dakika karar değiştirmeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3phisto

teşekkür ederim hocam, siemens'e bakıyoruz bayadır, yakında evleneceğiz, son dakika karar değiştirmeyelim.

Baktığınız modelden daha iyi diyebilirim. Profilo/Siemens/Bosch aynı grubun ürünleridir.
  • SIEMENS SN26M283TR ile SIEMENS SN26M284TR arasında ne fark var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacioz

SIEMENS SN26M283TR ile SIEMENS SN26M284TR arasında ne fark var?

http://www.siemens-home.com/tr/product-comparison.html?ps=SN26M283TR,SN26M284TR
  • Max 1750 tl bütçem var makina önerileriniz neler acaba?

İstanbul

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacioz

Max 1750 tl bütçem var makina önerileriniz neler acaba?

İstanbul

Miele'ye uğrayın. Paranız yeterse bir tane alın. En az 20 yıl ömür sunan sağlam bir makineniz olur.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.