Şimdi Ara

Siemens SN26M283TR Bulaşık Makinesi İncelemesi 6 Programlı Beyaz Renk İç Zemini Çelik (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
6
Favori
35.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eteksen

quote:

Orijinalden alıntı: burakd_06

slm kolay gelsin ben çoktandır bulaşık makinası araştırıyorum Siemens sn 26m283tr ve profilo 6224 yada AEG F55022W0 dishwasher arsında kldım lütfen birini önerirmisiniz renk beyaz olduğu için u tercihler beyaz olması gerekiyor şididen teşekkürler

Siemens sn 26m283tr tavsiye ederim.

Sayın eteksen hocam 283tr aldım ama inan bana ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Lütfen bana yardımcı ol..Nereye ne koyacağım ne ölçekte koyacağım..sirke nereye koyulacak hangi ölçüde konulacak? markete gittim parlatıcı diye bir şey görmedim.....ve servis geldi tuz yerini gösterdi..buraya tuz koyun, suyunuz kireçli mi dedi??? bu tuz hangi tuz..sofra tuzu mu? vallahi hiç bilmiyorum ve ekstra kurutmayı nasıl açacağım? Lütfen baştan sona beni ve ürünü almış(alacak) arkadaşları resim ekleyerek aydınlatın eteksen hocam...çok teşekkürler şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkaboy -- 27 Haziran 2013; 20:23:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: turkaboy

quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

quote:

slm kolay gelsin ben çoktandır bulaşık makinası araştırıyorum Siemens sn 26m283tr ve profilo 6224 yada AEG F55022W0 dishwasher arsında kldım lütfen birini önerirmisiniz renk beyaz olduğu için u tercihler beyaz olması gerekiyor şididen teşekkürler

Siemens sn 26m283tr tavsiye ederim.

Sayın eteksen hocam 283tr aldım ama inan bana ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Lütfen bana yardımcı ol..Nereye ne koyacağım ne ölçekte koyacağım..sirke nereye koyulacak hangi ölçüde konulacak? markete gittim parlatıcı diye bir şey görmedim.....ve servis geldi tuz yerini gösterdi..buraya tuz koyun, suyunuz kireçli mi dedi??? bu tuz hangi tuz..sofra tuzu mu? vallahi hiç bilmiyorum ve ekstra kurutmayı nasıl açacağım? Lütfen baştan sona beni ve ürünü almış(alacak) arkadaşları resim ekleyerek aydınlatın eteksen hocam...çok teşekkürler şimdiden

Bulaşık makinezi için özel tuz alacaksınız. Bulaşık makinesini alt kısmında sol tarafta plastik yuvarlak kapağı var oradan ağzına kadar dökeceksiniz.
    Resimde solda üzerinde tuz yazan kapak.
     Siemens SN26M283TR Bulaşık Makinesi İncelemesi 6 Programlı Beyaz Renk İç Zemini Çelik

Siemens SN26M283TR Bulaşık Makinesi İncelemesi 6 Programlı Beyaz Renk İç Zemini Çelik

Marketten elma sirkesi alacaksınız. Bulaşık makinesi kapağını açınca sağ taraftaki kapaktan dökeceksiniz.
    Resimde sağdaki kapağı açıp ağzına kadar koyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 27 Haziran 2013; 20:58:41 >

• Teşekkürler eteksen hocam
    1-Colgonit finish özel tuz alınacak (kazanın altında soldaki bölmeye sonuna kadar doldurulacak ve tuz ayarı 1'e getirilecek) (tuz ayarı 1'e gelince ne oluyor ve nasıl 1'e getirilecek bilmiyorum bu arada)
    2- Marketten elma sirkesi alınacak kapağın sağ gözüne sonuna kadar doldurulacak
    3-Cihazın içinden çıkan colgonit tablet ürünü de kapağın içinde sol göze mi konulacak peki hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkaboy -- 27 Haziran 2013; 21:25:57 >
  • quote:

Teşekkürler eteksen hocam
    1-Colgonit finish özel tuz alınacak (kazanın altında soldaki bölmeye sonuna kadar doldurulacak ve tuz ayarı 1'e getirilecek) (tuz ayarı 1'e gelince ne oluyor ve nasıl 1'e getirilecek bilmiyorum bu arada)
    2- Marketten elma sirkesi alınacak kapağın sağ gözüne sonuna kadar doldurulacak
    3-Cihazın içinden çıkan colgonit tablet ürünü de kapağın içinde sol göze mi konulacak peki hocam?

Su ne kadar kireçli ise tuz ayarı artmalı. Genelde çok kireçli değilse 1 ayarı iyidir. (Ayarlar için bakmam lazım)
    Evet tablet sol göze konacak.

• tuz, parlatıcı ve toz deterjan kullanmasak sadece bu tabletten atsak hepsinin yaptığı işi yapar mı hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkaboy -- 29 Haziran 2013; 21:16:02 >
  • quote:

tuz, parlatıcı ve toz deterjan kullanmasak sadece bu tabletten atsak hepsinin yaptığı işi yapar mı hocam?

Bunu kullansanız dahi elma sirkesini parlatıcı bölümüne koyun. Daha iyi kuruma elde edersiniz.
  • Teşekkürler hocam, anladığım kadarı ile bunu kullanırsak hepsinin yaptığı işi yapar diyorsunuz
    1- Ekstra kurutmayı aktif hale getirmek için hangi tuşu kullanacağım?
    2-Tuz seviyesini ayarlamak için hangi tuşu kullanacağım
    (hangi seviye en iyidir bu arada 1 seviyesi mi, sular kireçli sonuçta)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkaboy -- 29 Haziran 2013; 22:27:02 >
  • quote:

Teşekkürler hocam, anladığım kadarı ile bunu kullanırsak hepsinin yaptığı işi yapar diyorsunuz
    1- Ekstra kurutmayı aktif hale getirmek için hangi tuşu kullanacağım?
    2-Tuz seviyesini ayarlamak için hangi tuşu kullanacağım
    (hangi seviye en iyidir bu arada 1 seviyesi mi, sular kireçli sonuçta)

Hocam kullanma kılavuzunda çok iyi tarif ediyor.

1 ayarını denersiniz su sertliği, memnun kalmazsanız 2 yaparsınız.
  • eteksen kullanıcısına yanıt
    eteksen hocam cevabınız için teşekkürler.bu makinalarda filtre ve iç zemin çelik olsun ona dikkat et dediler Siemens sn 26m283tr nin iç zemini çelik filtresi çelikmi peki birde internetten aldığımız zaman montajda garantide bir problem çıkıyormu şimdiden teşekkürler kolay gelsin.
  • quote:

eteksen hocam cevabınız için teşekkürler.bu makinalarda filtre ve iç zemin çelik olsun ona dikkat et dediler Siemens sn 26m283tr nin iç zemini çelik filtresi çelikmi peki birde internetten aldığımız zaman montajda garantide bir problem çıkıyormu şimdiden teşekkürler kolay gelsin.

Filtre ve iç zemin çelik.

İnternetten alsanızda servisi kuruyor. Ama internette olsa sağlam bilindik yerlerden alın. En azından firmanın piyasada uzun bir bilinirliği olsun.
    hocam burası nasıl en uygun burdan buldum ben:http://www.beyazesyam.com/SN26M283TR-Siemens-6-Program-Bulasik-Makinesi_20466.html#2 vaya szin önereceğiniz bir yeride değerlendiririm teşklr.
  • quote:

hocam burası nasıl en uygun burdan buldum ben:http://www.beyazesyam.com/SN26M283TR-Siemens-6-Program-Bulasik-Makinesi_20466.html#2 vaya szin önereceğiniz bir yeride değerlendiririm teşklr.

Daha önce buzdolabı, çamaşır makinesi ve derin dondurucu aldım beyazesyam.com'dan. Hiçbir sıkıntım olmadı.
  • İnceleme için teşekkürler. Nişanlımın ısrarından dolayı inox bakıyorum bulaşık makinesini seninkinin inoxu Siemens SN26M883TR ile Profilo bm6480 mg arasında hangisini önerirsin teşekkürler. @eteksen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmettughan

İnceleme için teşekkürler. Nişanlımın ısrarından dolayı inox bakıyorum bulaşık makinesini seninkinin inoxu Siemens SN26M883TR ile Profilo bm6480 mg arasında hangisini önerirsin teşekkürler. @eteksen

Siemens'i tavsiye ederim.
  • Teşekkür ederim. Fiyat farkı çok yok. Siemens'i bayiden 1300 tl 5 ay erteleme 10 taksite alabiliyorum. Profilo nette 1150 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmettughan

Teşekkür ederim. Fiyat farkı çok yok. Siemens'i bayiden 1300 tl 5 ay erteleme 10 taksite alabiliyorum. Profilo nette 1150 tl.

Nişanlınıza hatırlatın inox olanlar güzel duruyor ama çok silmek lazım. Her türlü leke çok kolay gözüküyor. Tecrübeyle sabittir.
  • Eteksen hocam, kullandığınız tablet veya deterjan nedir? Parlatıcı yerine elma sirkesi kullanıyorsunuz ancak kullandığınız diğer ürünler nedir? Tuz kullanıyor musunuz mesala? Teşekkürler.
    Onun farkındayız :D aslında kırmızı bekliyoruz yakın zamanda iyi modellerde çıkarsa tercihimiz o yönde olacak.
  • quote:

Eteksen hocam, kullandığınız tablet veya deterjan nedir? Parlatıcı yerine elma sirkesi kullanıyorsunuz ancak kullandığınız diğer ürünler nedir? Tuz kullanıyor musunuz mesala? Teşekkürler.

Tuz kısmında Finish tuz
    Finish Classic tablet / bazen de organik bulaşık deterjanı (Naturelive)
    Elma sirkesi
  • İki aydır SN26M283TR kullanıyorum ve her açıdan çok memnunum almaya düşünenler rahatça alabilirler,
    Benim merak ettiğim Eko 50 programında: enerji tüketimi 0.93 kWh ve su tüketimi 10 L, diğer programlarda ne kadar enerji tükettiğini bulamadım, bu konuda bilgisi olan var mı? Örneğin 33dk lık yıkama 45C programı Eko programa göre ciddi oranda az enerji ve su tüketir mi sizce?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.