Şimdi Ara

HTC 8X ve 8S modelleri Red Dot 2013 tasarım ödülüne layık görüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC 8X ve 8S modelleri Red Dot 2013 tasarım ödülüne layık görüldü

Dünya çapında 54 ülkeden 1865 tasarımcının 4600 ürün ve proje ile katıldığı Red Dot 2013 ödüllerinde ürün tasarım kategorisinde HTC iki modeli ile bu ödülü almaya hak kazandı. 

Dünyanın en büyük ve en saygın tasarım yarışmalarından birisi olan Red Dot 2013, iletişim tasarımı, ürün tasarımı ve konsept tasarım olarak üç farklı kategoride veriliyor. Ürün tasarım kategorisine 4662 ürün başvururken, Türkiye'den de bir üyenin olduğu jüri, 1065 ürünü ödüle layık gördü. 58 ürün ise En İyinin En İyisi ödülünü almaya hak kazandı.

Girişimin kurucusu Prof. Dr. Peter Zec, HTC'nin Windows Phone 8X ve 8S modelleri ile sıradışı tasarım yanında bu tasarımın yenilikçi ürün çözümleri geliştirmenin bir parçası olduğunu gösterdiği için ödüle layık gördüklerini açıkladı.

HTC'nin 8X ve 8S modelleri Almanya Essen Red Dot müzesinde de Temmuz ayında sergilenmeye başlayacak. Ayrıca ödül yıllığında da yerini alacak. 

• xperia z yıl dahil etmemişler anlaşılan yoksa bu ceplerin secilmemesi lazımdı

• 8x'in tasarımı cidden çok güzel. lumia920'm olmasına rağmen gördüm mü 8xi hayran kalıyorum
  • Xperia Z su geçirmemesi fln için oldukça kaba bir tasarıma sahip olmuş, her tarafında plastik tıkaç olması zaten onu 2003 yılının en iyi tasarımı fln yapabilirdi anca.

• 8s gerçekten çok güzel görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: talerk

xperia z yıl dahil etmemişler anlaşılan yoksa bu ceplerin secilmemesi lazımdı

Xperia z'nin tasarımını zaten iPhone 4'ten çarpmışlar, bir de o mu ödül alacaktı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şekli güzelde windows sistemi gibi sistem kullanan bir telefonu almam
  • 8x benimde çok hosuma gitti ama 8s?

• tasarımda iphone ve htc forever

• hakkaten çok şık telefonlar.

• quote:

Şu telefonu eline alıp kurcaladın mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: A.C.C®

quote:

Orijinalden alıntı: talerkxperia z yıl dahil etmemişler anlaşılan yoksa bu ceplerin secilmemesi lazımdı
    Xperia znin tasarımını zaten iPhone 4ten çarpmışlar, bir de o mu ödül alacaktı?

yav he hehttp://img.gawkerassets.com/img/17u4rkmtr1rmojpg/original.jpg
    Ayrıca en çok reddot tasarım ödülü alan marka Sonydir.

• wphone alsaydım 8x alırdım zaten. xperiaz diye diye kafa şişirdiniz yahu. gören de çok matah bişey sanacak. kulaklık girişinde bile kapak var. 6 ay sonra kopup gidecek. su geçirmezlik özelliği de yalan olacak. tamam telefon iyi güzel görünüyor ama ennihayetinde dikdörtgen bi telefon. :)

• Bence odul alacak tasarimlari yok ama degisikler. Diger markalarin ise tum modelleri ayni. az ufak az buyuk ama ayni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki Nokia arada harcanmış gibi oldu.

Çünkü Nokia daha WP8 olmadan bu kadar (tür) güzel tasarımlara sahipti.

• Lumia 920'ye haksızlık edilmiş gibi,HTC'den daha güzel duruyor,ikisini de inceleme fırsatım olmuştu hiç beğenmemiştim HTC'nin ki çok avam kalıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.C.C®

quote:

Xperia z'nin tasarımını zaten iPhone 4'ten çarpmışlar, bir de o mu ödül alacaktı?

gözlük şişe dibi mi hocam bir daha bak istersen çalmışlardaki kasıt kenarları köşeli olması mı yoksa

• Hakeden kesinlikle bu telefonlardı. Nerde görsem mest oluyorum birde bir hafifler elinize aldıgınızda kendinizden geçiyorsunuz. Ah be reis şu tasarımı androide koysana alışmışız işte geçemiyoruz wp8'e be mübarek illa ugraştırıcan he. Param olursa yanımda taşımalık alırım şu telefonu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.