Şimdi Ara

Soulcraft, Windows Phone 8'e geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android, iOS ve Windows 8 işletim sisteminden hatırladığımız Soulcraft, Windows Phone 8 için de hazırlık aşamasında. 

Soulcraft aksiyon RPG tarzındaki oyunları sevenler için mobil platformlarda yeni bir tecrübe sunuyor. 

Melek, şeytan veya insan ırkını seçtiğiniz oyunda melekler ve şeytanlar, hayatın sırlarını ele geçirmek ve kıyameti dünyaya getirmek için insanlara karşı işbirliği yapıyor. Oyun; Venedik, Roma, Hamburg, New York ve Kamboçya'da geçiyor. Şimdilik sadece insan ırkı seçiliyor. Melek, şeytan ırkı ve daha çok yeni şehir oyuna eklenecek.

Zaman karşı yarış, arena, kristal savunma ve boss dövüşü gibi 5 farklı oyun modu bulunuyor. 

Oyunun Nisan veya Mayıs aylarında indirmeye sunulacağı belirtiliyor. Diğer sürümler gibi bu sürüm de ücretsiz oynanış sunacak. 

• wp8le lumia920nin ilk çıktığı hafta tanıştım. o zamandan bu zamana (3-4 ay) market baya gelişti. devamı da gelecektir bunların
  • Bir lumia 920 kullanıcısı olarak tek eksiğin market olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim,ona da hız verildi ama yeterli olduğunu düşünmüyorum..Farz ı muhal elimde telefonu gören arkadaşlar alete bayılıyor sonra sırasıyla twitter,instagram,angry birds,temple run varmı diye soruyorlar bir tanesi yoksa uzun Bi hıııı çekip muhtemelen android in yolunu tutuyorlar,zaten birkaç gün sonrada bakıyorum ellerinde s3 note 2 veya iphone oluyor..yazık

• 2sene önce androidde wp8 gıbıydı o yok bu yok tuu ama üreticiler wp8farkındalar ve yıl bazındaki potansiyeli görünce işlemleri hızlanacaktır Nokia nın kalitesıyle yeni bir platformla bu şekilde çıkışı azımsanamaz bu yazılarımı lumia 920 ile yazariken açıkçası samsung gibi urun kalitesı olmayan tele para vermek acı telefon kültürü olmayan bır fırma geçmişte neyse şimdide o

• Umarım sadece lumia 920 için olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

wp8le lumia920nin ilk çıktığı hafta tanıştım. o zamandan bu zamana (3-4 ay) market baya gelişti. devamı da gelecektir bunların

Arkasında microsoft gibi bir dev olduğu içindir.
  • Başından beri söylüyorum, piyasaya en iyi girişi WP8 yaptı, Lumia 920 kullanıyorum mükemmel memnunum. iPhone'u da ilk çıktığında kullandım (2G), Android'i de. Hiç biri böyle kaliteli giriş yapamadı. Şu an onlar rayında, WP8'de Temmuz gibi rayına kısmen oturmuş olur. Nokia'nın Microsoft ile yapacağı yenilik ve atılımlar 2 sene içerisinde piyasaya hakimiyetlerini sağlatacak. Ahanda bu yorumumu bir yere not alın :) Yardır Microsoft!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.