Şimdi Ara

LG ve Samsung, TV pazarının %35'ine göz dikti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG ve Samsung, TV pazarının %35'ine göz dikti

Güney Kore’nin iki önemli şirketi Samsung Electronics ve LG Electronics, 2013 yılında TV pazarının yaklaşık %35’ine sahip olmayı hedefliyor.

DisplaySearch firmasının ön görüsüne göre 2013 yılında %6’lık yıllık büyüme ile 216 milyon adetlik hacmi ulaşacak olan TV pazarında Samsung ve LG ikilisi toplam 75 milyon TV satışına ulaşmayı hedefliyor. Bu değer, her iki firmanın da pazardan yaklaşık %35’lik pay alması anlamına gelirken; uzmanlar her iki ismin de bu yıl Ultra HD ve OLED çözümler üzerine odaklanmasını bekliyor.

Diğer taraftan 2012 sonu itibariyle Samsung , LG ve Sony’den sonra dünyanın en büyük 4.TV üreticisi olmayı başaran TCL’in bu yıl 15 milyon satış rakamına ulaşıp, 14,5 milyon TV satacağı öngörülen Sony’yi geçip 3.lük koltuğuna oturması bekleniyor.

• Bizim evde %35'e ulaşmış durumdalar şu anda...

• koreli kızları görmek için girdim
  • Helal olsun her anlamda hak ediyor adamlar. Kaliteyi düşüren, fiyatları şişiren Sharp, Sony, Toshiba, Panasonic, Hitachi gibi Japonlarda daha da beter olsunlar. Zaten bu gidişle batmaları yakındır

• Yaw arkadaş al al bitmiyor nere kadar :D

• quote:

Orijinalden alıntı: seven44

koreli kızları görmek için girdim

Hepsi birbirine benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

aynen john waynen :D

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Helal olsun her anlamda hak ediyor adamlar. Kaliteyi düşüren, fiyatları şişiren Sharp, Sony, Toshiba, Panasonic, Hitachi gibi Japonlarda daha da beter olsunlar. Zaten bu gidişle batmaları yakındır

Kaliteyi düşüren ? Sharp ? Panasonic ?

Oldu.

• quote:

aynen bende +1

• Sadece hatunun hatırına girdim he =))

• quote:

Helal olsun her anlamda hak ediyor adamlar. Kaliteyi düşüren, fiyatları şişiren Sharp, Sony, Toshiba, Panasonic, Hitachi gibi Japonlarda daha da beter olsunlar. Zaten bu gidişle batmaları yakındır

Sen Kimsinki Neyüdüğü Belirsiz Korelilerle Japonları Kıyaslıyorsun..Bi Git Korenemi Nereye Gidiyorsan Burada Nefes Alıp Canımı Sıkma Benim..Misafir Üyeliği Kaldırın Artık Nerde Dangalak Var Yorum Yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssbrutality -- 16 Mart 2013; 1:09:57 >
  • quote:

Allah akil fikir iz'an versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

quote:

Allah akil fikir iz'an versin.

Amin....
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozal

quote:

aynen bende +1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızlar güzelmiş
  • gözü çıksın bunların kalitesiz ürünleri piyasaya sürsen ne olacak ki ....

sharp , sony , panasonic ve philips in yerini tutmaz kalite anlamında ama satışta yine 1. olurlar şirketlerede mağazalara para yedirdin mi tamamdır . %25 cepte .... Türkiye'de en çok satış yapınca en iyi tv olurlar gene
  • sony gibi dev varkenmi..
  • Kurtlar kocadı,koşun çakallar..

• tv konusunda koreli ile japonu karşılaştıranlara şaşarım..çok satmak kaliteli olmak değildir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 17 Mart 2013; 19:51:29 >
  • Hayatımda 1 kere samsung bir kere lg aldım ikisi de birkaç ayda arıza yaptı, sonra servislerinden neler çektim ben bilirim, 42" tv nin orjinal kutusunda kargolanmasını isteyen mi dersin, kurulumunu biz yapmadık diye garantiye sokmamaya çalışan mı dersin, yanan anakartı aylarca koreden beklemek mi dersin, sonra gittim vestel aldım 2.5 yıl sonra arıza yaptı servis evden geldi aldı, o gün manisaya parça sipariş etmişler ertesi gün kargoyla gelen parça değişti 36 saatte tv m evime geldi, dahası 1 haftayı geçerse tv veririz izlemeniz için dediler, tek kuruş da almadılar, tamam samsung lg tv tablet elektronikte iyi ama vestel gibi hem yarı fiyatına hem de 3 yıl süper garantili bir yerli marka varken LG ve Samsnug Tv alanın aklına şaşarım. Evimde 3 Tv var biri vestel 2 si seg, hepsi canavar gibi, harikalar, üstelik bu üçünü tek bir Samsung Tv parasına aldım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.