Şimdi Ara

Duke Nukem II, 20. yılı şerefine mobil platform için geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Interceptor Games, oyun dünyasındaki 20. yılını kutlayan Duke Nukem II'yi yeniden düzenleyerek mobil oyuncuların beğenisine sunmayı planlıyor.

Duke Nukem'in uzaylılara karşı verdiği amansız mücadelenin konu edinildiği yapım, soldan sağa doğru ilerleyen bir shooter oyunu olarak karşımıza çıkıyor. İki boyutlu bir grafik yapısına sahip olan yapım görsel anlamda pek de bir şey sunmayacak olsa da yine de mobil platforma elden geçirilmiş görsellerle adım atacak. Bunun yanı sıra yapım, dokunmatik ekranlar için hazırlanan bir kontrol sistemine de sahip olacak.

Şu an için iOS platformu için hazırlanacağı belirtilen yapımın çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Ancak, 32 farklı bölümden oluşacak olan yapımın 3.59 TL civarında bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.   

• Bekliyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de Duke Nukem i görünce 3D bir oyun sandım. Şaşırdım emulatör gibi görünce. Adamlar o kadar yıl sonra mobil platforma oyun yapacaz 20. Yıl şerefine diyorlar. 20 yıl öncesinin oyununu veriyorlar. Anlamıyorum işlerine mi geliyor böylesi ve yapmak için mi yapıyorlar; yoksa ciddi ciddi bu tarz oyunla kullanıcıları heyecanlandırıp keyf vereceklerini mi düşünüyorlar 20. Yıl(!) Şerefi'ne ?
  • Elden geçirilmemiş, orijinal versiyonunu dilerdim..
  • Umarım güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Ben de Duke Nukem i görünce 3D bir oyun sandım. Şaşırdım emulatör gibi görünce. Adamlar o kadar yıl sonra mobil platforma oyun yapacaz 20. Yıl şerefine diyorlar. 20 yıl öncesinin oyununu veriyorlar. Anlamıyorum işlerine mi geliyor böylesi ve yapmak için mi yapıyorlar; yoksa ciddi ciddi bu tarz oyunla kullanıcıları heyecanlandırıp keyf vereceklerini mi düşünüyorlar 20. Yıl(!) Şerefi'ne ?

o yillarda oynayanlar icin guzel bir haber ancak yeni yetisen nesil icin birsey ifade etmiyor ..... seninde dedigin gibi grafikler yenilense daha iyi olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti198080 -- 15 Mart 2013; 20:47:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretsiz bile indirilmez.Adamlar olayı çaktı baktıki millet eskiyi daha çok satın alıyor adamlarda eski bütün oyunları getiricek nerdeyse.Fifa 13,nfs 2012 deki gibi bir sürü yeni çıkan oyunu mobile uyarlayabilicekken adamlar eskiyi daha basit şekilde yapıp daha iyi para kazanıyolar. :)
  • Ne oynandık
  • Duke Nuke Forever tırt çıktı satmadı, sıra mobilde milleti kakalamaya geldi demiyorlarda böyle anlatıyorlar

• duke nukum(nam-ı diğer duke 1)...
    ne oynardım be yaa. olivetti bilgisayarımız vardı. dr. proton'a ulaşmak için saatlerimi harcardım. o yüzden çelik çomak oynamadım, misket nedir bilmem...
    android platformuna çıksın, alırım bunu.

• Bende playstation one'daki duke nukem zannettim

• Duke Nukem Time To Kill !!! PlayStation 1'de ne oynardım be
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.