Şimdi Ara

Nokia Lumia 620 'Fiyat / Performans Şampiyonu' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
2
Favori
13.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows Phone 8'in çıkışıyla birlikte şahlanan Nokia, sadece üst düzey telefonlar kategorisinde kalmayıp Windows Phone 8'i büyük kitlelere ulaştıracak olan orta ve orta alt düzey telefonlar konusunda da başarılı çalışmalara imza attı. 800TL altı fiyat kategorisinde sahip olduğu özelliklerle fark yaratan Nokia Lumia 620, bakalım kullanıcısına neler sunuyor.

• S4 tanıtımı öncesi en iyi an site şu an full çekiyor =)

• Ram i beni bitirdi

• 2013 model ideos x5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 1 Şubat 2016; 16:56:36 >
  • 36. saniyeye dikkat

• S4 beklerken verilen videoya bak yahu ...

• 8S bundan daha iyi.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia yapamaz, edemez, battı, öldü diyenlere kapak olsun!

• quote:

Orijinalden alıntı: free4200

8S bundan daha iyi.

Hadi ya ciddi misin
    Buradaki vurgu f/p ürünü olması, 8s daha iyidir ama aralarında en az 200tl fark var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows 8 arayüzünü bu kadar çok seven bi ben mi varım acaba
  • Aynı fiyattaki androidler menüde scroll yaparken bile takılıyor. Arada baya bi teknoloji farkı var.

• Fiyatına göre güzel telefon...

• teknik özellikler kısmında NFC yazacağı yerde NFS yazısını görünce bastım kahkahayı.
  • Gerçekten 750 lirayı sonuna kadar hak eden bir telefon olmuş. Bir arkadaşım da bundan aldı malzeme kalitesi benim S3'ten iyi diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saatimiz aynı tanıtımcıyla
  • donanımhaber tavsiye eder ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: goko953
    Nokia yapamaz, edemez, battı, öldü diyenlere kapak olsun!

Valla pek bir şeye kapak olduğunu düşünmüyorum. İncelemeyi izledim. İnceleme pek bir "Nokia'cı" inceleme olmuş.

Telefon 800 lira altında olacakmış. Bu yüzden de fiyat performans telefonuymuş diye Android telefonlarda aynı şekilde olduğu zaman Tüüüü kaka denilen yavaşlıklarda bu telefon için "Fakat bu fiyat kategorisi dikkate alındığında" ile başlayan ve kamerasının sadece aydınlık ortamlarda iyi çektiğini fakat video çekiminin ve düşük ışık koşullarında çekimlerinin de beğenilmemesine rağmen videonun sonunda "Kamera performansını çok iyi bulduğumuz" denilmesi resmen Nokia'cı inceleme lafımı doğrular nitelikte.

Bugün mail aldım. Galaxy S3 Mini 769 TL ve %10 bonus veriyor diye. Telefon 699 liraya geliyor. 620 nin fiyatını bilmiyorum ama aşağı yukarı aynıdır.

Tam ekran karşılaştırma tablosu:
    Nokia Lumia 620 'Fiyat / Performans Şampiyonu' video inceleme

İşte yorumum:

620:
    - Arkaplan resmi bile koyamıyorsunuz.
    - Mini'den daha küçük ekran.
    - Mini'den daha kalın ve daha ağır
    - Mini'de 1Gb Ram var.( Aynı fiyatta bile olsalar 1Gb Ram maliyet getirir)
    - Mini de Bluetooth 4 var. 620 de 3 var.
    - Mini'de radyo var. 620 de yok.
    - Mini'de pil 1500mAh. 620'de 1300.
    - 620 SAR değeri 0.84W/kg, Mini 0.52W/kg. 620 daha fazla kanser yapıyor.
    - Mini de Java var. 620 de yok.
    - Mini DLNA destekliyor ve Wi-Fi hot spot ile İnternet'i paylaştırabiliyor.

Bir çok açıdan S3 Mini daha iyiyken, iki telefon da çok hızlı olmayıp orta düzeyde performans sunuyorken, sevdiğim bir resmi bile ekrana koyamadığım 620 yi bu kadar şişirmeye ne gerek var ki?

• 03:23 e dikkat, o resim ne abi :))

• wp8 telefonların android'e göre en büyük hatta bana göre tek avantajı ios gibi düşük sistemle akıcı çalışması.Bunun dışında bi artısı yok bence.

Ne bi özelleştirme imkanı var ne hoşuma giden bi resmi duvar kağıdı olarak ayarlama imkanı var ne arayüz değiştirme var vs.vs. gider..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.