Şimdi Ara

Tomb Raider Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
4.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun dünyasının en güzel kaşifi, sahalara geri döndü. Başından kalkamayacağınız bir maceraya hazır mısınız?

• niye incelemeler geç geliy
  • Süper oyun. İyi bir deneyim. Oynayın yahu.
  • Sevgili Ersin,

Ağzına sağlık, teşekkür ederiz ancak; oyun mu inceliyorsun, ders mi anlatıyorsun belli değil. Biraz daha anlatımını renklendirmeli, rahat ve doğal olmalısın. Yoksa 14 dk.lık inceleme geçmek bilmez, sıkıcı olur.

Son zamanların en güzel oyunlarından birisi ve biraz daha iyi bir incelemeyi hak ediyordu.

Umarım eleştirilerimi yanlış anlamaz, değerlendirmeye alırsın.

Yine de inceleme için teşekkür ederiz, ağzına sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 14 Mart 2013; 19:46:20 >
  • mukemmel otesı genel az bıle bence

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sunucularınız çok yavaş :/
  • Manyak harika olmus gercekden pc´yemi yoksa ps3´e mi alsam bileledim

• bu oyunu 3D oynuyorum kesinlikle mukemmel :)

• ohooo bitti bile
  • neden incelemeler oyunlar çıktıktan 1hafta sonra yada daha fazla oynanıor acaba BSC nin para sıkıntısı mı var :)
  • Video açılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

neden incelemeler oyunlar çıktıktan 1hafta sonra yada daha fazla oynanıor acaba BSC nin para sıkıntısı mı var :)

Merhaba BSC Misafiri;

Konuyla ilgili daha önce de açıklama yaptık ama madem soruldu bir kez daha belirtelim.

İnceleme sürümleri tahmin edebileceğiniz gibi yabancı basına oyunun çıkışından daha önce "oyunun oynanması, irdelenmesi, yazılması ve yayınlanması" döngüsünü tamamlayabilecekleri bir zaman aralığı oluşturacak şekilde gönderiliyor. Ancak bu bizim ülkemizde böyle işlemiyor. Oyunlar bize çıkış tarihi yaptığında, hatta kimi zaman ondan bir kaç gün sonra geliyor. Haliyle incelemelere geç başlıyoruz. Üstelik video inceleme konseptini benimsediğimiz için yazılı incelemeden çok daha fazla emek sarf etmeniz gerekiyor. Artıları ve eksileri size görsel bir şekilde sunmayı amaçlıyoruz. Şayet yazılı olsaydı, bu inceleme çoktan yayınlanmış olurdu. Sizce IGN, Gamespot veya bir başka yabancı uyruklu site oyunu satın alıp da mı inceliyor? Gerçi biz bunu da yapıyoruz gerektiğinde.

Mesela God of War Ascension nadir olarak çıkışından önce gelen oyunlardan birisi ve incelemesi neredeyse tamamlandı. Keşke hepsi böyle olsa. Keşke biz de bir an önce işimizi tamamlayıp diğer projelere daha hızlı yönelsek.

Talha Aynacı
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bence bu oyun için bu puan fazla

• sa beyler bi bölümü geçemedim yardım lütfen;
    kurt mağarasından morfin aldıktan sonraki mağradaki bulmacayı çözemedim yardım lütfen bekliyorum şimdiden teşekkürler

• Bu oyun bence tek kelime ile bir başyapıt olmuş ...uzun zamandir oynadigim en iyi oyun...

• MÜKEMMEL BİR OYUN...
  • Oynarkern bu kadar zevk aldığım 2. bi oyun hatırlamıyorum tek kelime ile mükemmel.

• yılın oyunu olabilecek bir oyun
    kontrol konusunda bazen insanı sinir edebiliyor
  • Elinize sağlık gerçekten güzel in inceleme olmuş.
    Sadece naçizane bir isteğim var. Böyle multi platforma çıkan oyunların PC sürümlerini incelerseniz oyunun muhteşem görselliğini daha iyi göstermiş olursunuz. Saygılarımla
    (PC sürümündeki lara ile konsol sürümü arasında ki ile dağlar kadar fark var :) )

• Tek kelimeyle muhteşemdi bize böğle oyun çıkartın grafikleri ön pilanda bolan oyunları diğil

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.