Şimdi Ara

Adobe, popüler iki ürününün kutulu satışına son veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Adobe, popüler iki ürününün kutulu satışına son veriyor

Grafik tasarım, video, ses ve internet uygulamaları için ürettiği harika yazılımlar ile tanınan dünyaca ünlü Adobe firması, Creative Suite ve Acrobat ürünlerinin kutulu satışlarının sona ereceğini açıkladı.

Kısa bir zaman önce ortaya çıkan ve Adobe yetkilileri tarafından doğrulanan bilgiye göre firma, piyasada hali hazırda satılan Creative Suite ve Acrobat ürünlerinin kutulu satışlarının sona erdirerek, çevrimiçi satış yollarına daha fazla ağırlık verecek. Yakın zamanda resmi olarak kullanıma açılan Creative Cloud servisine ağırlık verilmek istenmesinden dolayı yapıldığı düşünülen bu gelişme, yeni bilgisayar sistemleri üzerinden kaldırılmaya başlanan CD/DVD sürücüleri düşünüldüğünde oldukça mantıklı bir adım olarak gösteriliyor.

Kutulu satışları biten ürünlere kullanıcılar Adobe'nin resmi sitesi ya da Creative Cloud servisi üzerinde erişebiliyorlar.  

• doğayı koruyalım !

• quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

doğayı koruyalım !

Bir şey farketmez. Bu sayede 3g bağlantılarını veya wifi şebekelerine daha çok trafik eklenmiş olur yani giden cd ve dvdlerin yerine elektromanyetik dalga artıcak her iki türlüde pek bi fark olmaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: In.Flames

quote:

doğayı koruyalım !

Bir şey farketmez. Bu sayede 3g bağlantılarını veya wifi şebekelerine daha çok trafik eklenmiş olur yani giden cd ve dvdlerin yerine elektromanyetik dalga artıcak her iki türlüde pek bi fark olmaz :)

Karnım ağrıdı gülmekten :)
    500 mb lık şey indirmeyle bir dvd yi bir mi tutuyosun kutusuyla plastiğiyle
    Sen tek başına ayda belki 200 gb kullanıyosun bu 200gb+500mb olmuş o da bir kereleğini çok mu fark olur
    Bugün her film on gb ken ikisini kıyasladığına inanamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her yeni sürümü çıktığında indirirdim şu Creative Suite Master Collection olanından. Crackli crackli kullanırdım huzur içinde

• quote:

Orijinalden alıntı: faydasizfasulye

quote:

Orijinalden alıntı: In.Flames

quote:

doğayı koruyalım !

Karnım ağrıdı gülmekten :)
    500 mb lık şey indirmeyle bir dvd yi bir mi tutuyosun kutusuyla plastiğiyle
    Sen tek başına ayda belki 200 gb kullanıyosun bu 200gb+500mb olmuş o da bir kereleğini çok mu fark olur
    Bugün her film on gb ken ikisini kıyasladığına inanamıyorum

sazan.gif

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.