Şimdi Ara

Apple'ın iPad modelleri için yeni bir bataryalı kılıf modeli, 'Props Power Case'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple'ın iPad modelleri için yeni bir bataryalı kılıf modeli, 'Props Power Case'

Apple'ın ürettiği akıllı cihazlar için aksesuar pazarı büyümeye devam ediyor. Bu doğrultuda Digital Treasures tarafından geliştirilen yeni kılıflar, iPad modelleri için çift amaçlı bir kullanım sunuyor.

Digital Treasures tarafından duyurulan ve Props Power Case ismine sahip olan ürünler, Apple'ın iPad ve iPad Mini model tablet bilgisayarları için özel olarak üretilmiş. Öncelikle bu akıllı cihazlar için oldukça başarılı bir koruma kılıfı olan modeller, tabletleri dik konumda tutarak daha rahat bir kullanım imkanı da sunabiliyor. 

Props Power Case kılıf modellerini benzerlerinden ayıran en önemli özellik ise üzerlerinde dahili batarya yer alıyor olması. 8,000mAh ve 12,000mAh değerlerinde dahili şarj edilebilir batarya yer alan kılıflar, bu sayede iPad modellerinin kullanım süreleri ciddi oranda arttırabiliyorlar. Üzerinde enerji durumu hakkında LED ışıklar da yer alan modeller, microUSB üzerinde şarj edilebiliyor.

Apple'ın iPad modelleri için yeni bir bataryalı kılıf modeli, 'Props Power Case'

Devamlı olarak hareket halinde olan ve ayrı ayrı ürünler taşımak istemeyen kullanıcılar için oldukça faydalı bir çözüm olarak gösterilen ve diğer akıllı cihazları da şarj edebilen Props Power Case'in, iPad Mini uyumlu 8,000mAh versiyonu 79,95$, iPad uyumlu 12,000mAh versiyonu 119,95$ ve 8,000mAh versiyonu 89,95$ fiyat etiketi ile firmanın resmi sitesi üzerinden satın alınabiliyor. Ayrıca ürün hakkında hazırlanmış tanıtımı videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

http://www.digitaltreasures.com/category/cases/props-power-cases/

• yeter bıktım artık
    ne varsa apple a bize bişey yok
    bütün uygulamalar apple a
    ürünler apple a

tamam fakirizde bu kadar da ezmeyin bizi
    android de bir işletim sistemi bizi unutmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: seconder77

yeter bıktım artıkne varsa apple a bize bişey yokbütün uygulamalar apple aürünler apple atamam fakirizde bu kadar da ezmeyin bizi android de bir işletim sistemi bizi unutmayın

Ahahahah

• sitesine baktim ancak agirligi yazmiyor. kac gram acaba?
  • aslında 4-6 yıl sonra ipad'in bataryası ölürse, böyle bir şey alarak normal batarya gibi kullanabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

aslında 4-6 yıl sonra ipad'in bataryası ölürse, böyle bir şey alarak normal batarya gibi kullanabilirsin.

o kadar süre o ipadı kim kullanır
    1 yıla sıkılıyorsun ztn yenisi çıkıyor
  • quote:

quote:

aslında 4-6 yıl sonra ipad'in bataryası ölürse, böyle bir şey alarak normal batarya gibi kullanabilirsin.

ben kullanırım :))
    İpad 2'yi ilk çıktığında aldım, hiç sıkılmadım.
    Zaten internette ve videolarda sorun çıkarmıyor, gelecekte belki bazı oyunları açmayacak ama olsun.
    Yok retina ekranmış, yok bilmem neymiş, öyle koşa koşa gidip apple'a veya başka birine para bayılamam.
    Zamanında 14inc monitörde dune 2 bitirmiş adamım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Zaten internette ve videolarda sorun çıkarmıyor, gelecekte belki bazı oyunları açmayacak ama olsun.
    Yok retina ekranmış, yok bilmem neymiş, öyle koşa koşa gidip apple'a veya başka birine para bayılamam.

ben yeni ne çıkarsa alırım bakmam
    apple ürünlerini gözüm kapalı alırım
    beğenmezsem kullanmam koyarım bi köşeye
    2 aya sıkılırım

• quote:

quote:

quote:

Haklısın. Ben ipad 2 varken ipad 3 aldım ancak retina display için aldım. Gözde astigmat olunca retina display çok daha iyi oldu. Onun dışında ipad 4 çıktığında almak için düşünmedim bile. Ek olarak şunu söyleyeyim, şu anda ipad 1 ve 2'e bir süre baktığımda gözlerim yoruluyor. Retina display'in farkı o.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.