Şimdi Ara

Real Boxing, Android için de indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Unreal Engine 3 grafik motoru ile geliştirilen ve Kasım ayında iOS platformu için yayınlanan boks temalı Real Boxing oyunu, Android kullanıcılarının da beğenisine sunuldu.

Oyun Tegra cihazları için de özel olarak optimize edildi. Real Boxing, boksör olarak ringlerde en iyi olma mücadelesi veriyorsunuz. Kariyer modunda 30 farklı dövüş ve üç kemer ünvanı varken, mini oyunlarla boksörünüzü geliştirebiliyorsunuz. Round esnasında iki mini oyunla da enerji takviyesi yapabiliyorsunuz.

Moskova Kızıl Meydan gibi 6 farklı tarihi meydanda maç yapma imkanınız bulunuyor. Kendi dövüş tarzına sahip 20 rakip de sizi bekliyor.

• sadece tegra için mi uyumlu acaba :S

gti9300le uyumlu değil
  • Fistik gibi kızlar hep bekar bunlar needen koca bulamiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Kedii

sadece tegra için mi uyumlu acaba :S gti9300le uyumlu değil

Zaten parali , uyumlu olsada indirmezdin , sen git google play da en ucretsiz uygulamalarda ikinci sirada olan okey falan indir android kullanicisi ne isin var real boxingle.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Kedii sadece tegra için mi uyumlu acaba :S gti9300le uyumlu değil
    Zaten parali , uyumlu olsada indirmezdin , sen git google play da en ucretsiz uygulamalarda ikinci sirada olan okey falan indir android kullanicisi ne isin var real boxingle.

Android işletim sistemini hala bedavacılık sanan bunun gibi sığırlar da var.

• :D ne tegrayla uyumlu yav tegraya özel grafikleri vardır sadece ayrı olarak tegrada olmayan grafkli versiyonuda vardır :)

• quote:

sadece tegra için mi uyumlu acaba :S

gti9300le uyumlu değil

apk si yukleniyormu denemedim(bazi tegra oyunlarin apk si diger gpulu cihazlara yuklenmiyor) baska bir forumda 3 d chainfire ile oynandigindan bahsedilmis....chainfire pro yu yukleyip nvidia plugin secerek deneyin....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti198080 -- 14 Mart 2013; 19:32:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erken gelmiş yine iyisiniz

• o değilde bi' head soccer çıkmadı android'e...

• Warblade- hay day gibi oyunlarda çıksa keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti198080

quote:

sadece tegra için mi uyumlu acaba :S

gti9300le uyumlu değil

apk si yukleniyormu denemedim(bazi tegra oyunlarin apk si diger gpulu cihazlara yuklenmiyor) baska bir forumda 3 d chainfire ile oynandigindan bahsedilmis....chainfire pro yu yukleyip nvidia plugin secerek deneyin....

Chainfire jelly bean 4.1.2 ile uyumlu değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Kedii sadece tegra için mi uyumlu acaba :S gti9300le uyumlu değil

Donanımhaber hala misafir üyelik sistemini ısrarla sürdürüyor; sürdürme işini de yüzüne gözüne bulaştırıyor. Allah aşkına şu yoruma kim nasıl onay verebiliyor anlamıyorum. 2006'dan beri DH'yi takip ediyorum ama şu misafir hesap kadar saçma bir mantık görmedim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: exp16

quote:

quote:

Android işletim sistemini hala bedavacılık sanan bunun gibi sığırlar da var.

+1
  • offff tam benlik olmuş...
  • Yıl olmuş 2013 real boxing oynayacaklar var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.