Şimdi Ara

Blackmart Alpha kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
8
Favori
32.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alternatif market uygulaması olan blackmart alpha kullanmak için telefonun rootlu olması gereklimidir acaba ?

Birde bu programı nası kullanıldığı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

• Aynen, kimisi root gerekli diyor kimisi root gerekmez diyor da o yuzden sordum.

mobilden girdigim için imzanizi göremiyorum acaba linki buradan paylaşabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Root gerektirmez.coolmarket var birde onu da kullanabilirsiniz Bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: burak2011

Root gerektirmez.coolmarket var birde onu da kullanabilirsiniz Bilginize

Bu konularda fazla bilgim yok zaten root gerektirmemesi cok iyi.
    Sizce hangi program daha iyi

• Bence blackmart alpha daha iyi ama siz ikisinide yükleyin. Blackmart ta bulamayacaginiz uygulama yok.gercekten iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Aynen, kimisi root gerekli diyor kimisi root gerekmez diyor da o yuzden sordum.

mobilden girdigim için imzanizi göremiyorum acaba linki buradan paylaşabilir misiniz?

https://www.dropbox.com/sh/kx4jgjxsrdr43bt/62sJYVe6B1

Teşekkürler. ..

• quote:

Bence blackmart alpha daha iyi ama siz ikisinide yükleyin. Blackmart ta bulamayacaginiz uygulama yok.gercekten iyi

Ozellikle navigasyon programları falan varsa cok iyi olacak.

Ilginiz için teşekkür ederim

• Dun baya bi arastirmistim navigasyon programi var mi diye hemen hemen hepsi mevcut.tomtom navigon maps 66 ve digerleri.yalniz blackmartin son surunu indirin birazdan surumunu yazarım

• 99.2.41 sürümü

• quote:

99.2.41 sürümü

Yukarıdaki arkadaşın vermiş olduğu linkten blackmart programını yükledim.
    Sygic navigasyon programını indirdim kurdum açmak isterken hata aldım. Bir türlü sygic programını çalıştıramadım yani.
    Acaba nerede yanlış yaptım

Blackmart ın son sürümünü yüklüyorum, teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 15 Mart 2013; 0:42:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

sygic farklı yükleniyor o yüzden...imzamdan sygic apklarını indir trial ve full olan 2 tane var. kurulum için;
    1. triali kur ve çalıştır 100 küsür mb download yapacak sonra bittikten sonra uygulamadan çık
    2. dosya yöneticisini aç ve sygic klasörünün adını değiştir örneğin sygic2 yap
    3. sygic uygulamasını kaldır
    4. full olanı kur
    5. sygic2 adlı klasörün adını sygic olarak değiştir
    5. sygic uygulamasını çalıştır.. hepsi bukadar

Aksam deneyeceğim teşekkürler.

Imzanizdaki sygic programının hangi sürümü acaba ?

• Ayrıntılı bilgi ve programı indirmek içinhttp://nasilyapalim.com/blackmart-alpha-ile-android-cihaziniza-bedava-program-yukleyin.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu blackmartta google playde paralı olan şeyleri ücretsiz mi indiriyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slipkon

bu blackmartta google playde paralı olan şeyleri ücretsiz mi indiriyoruz ?

Evet.
  • merhaba,

yukarıda anlatmış olduğunuz gibi telefonuma yükledim.(samsung s2). daha sonra dowload klasöründen blackmart ı seçtiğimde şu yazı ile karşılaştım. Güvenlik nedeniyle telefonunuz kaynağı android marketten edinilmemiş olan uygulamaların yüklenmesine engellemeye ayarlıdır. daha sonra ayarla dediğimde ise : telefonunuzdaki her türlü hasardan siz sorumlu olursunuz gibi bir ibare çıkıyor. bu işleme tamam dersem telefonun başına bir iş gelir mi :) yardımcı olursanız sevinirim.@
  • Arkadaşlar bu Blackmart'ta şöyle bir problem var.

Çok güzel bir uygulama öncelikler, her şey var. Ama şöyle diyeyim, mesela bir uygulamayı indirmeye başlıyoruz, 20mb'lik bir uygulama mesela, indiriyor, 20mb'ye gelince tekrar sıfırdan başlayıp yine indiriyor.

Ben nerede yanlış yaptım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cos21

merhaba,

yukarıda anlatmış olduğunuz gibi telefonuma yükledim.(samsung s2). daha sonra dowload klasöründen blackmart ı seçtiğimde şu yazı ile karşılaştım. Güvenlik nedeniyle telefonunuz kaynağı android marketten edinilmemiş olan uygulamaların yüklenmesine engellemeye ayarlıdır. daha sonra ayarla dediğimde ise : telefonunuzdaki her türlü hasardan siz sorumlu olursunuz gibi bir ibare çıkıyor. bu işleme tamam dersem telefonun başına bir iş gelir mi :) yardımcı olursanız sevinirim.@

Bir şey olmaz.
    Ayarlar güvenlik cihaz yönetimi playstore dışındaki kaynaklara izin ver kutucuğunu işaretlerseniz sorununuz çözülür sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 29 Nisan 2013; 17:41:50 >
  • markette paralı uygulamalar blackmarkettede paralı gözüküyor...aldırmayın..tıklayın..ücretsiz indirir....(benim gibi yapmayın..tam 3 gün uyanamamıştım..paralı diye indirmemiştim....)
  • Yok mudur şu inmeyen uygulamaların neden inmediğini bilen? İndirmenin sonuna geliyor baştan başlıyor tekrar. Kendinden emin değil benim Blackmart sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

markette paralı uygulamalar blackmarkettede paralı gözüküyor...aldırmayın..tıklayın..ücretsiz indirir....(benim gibi yapmayın..tam 3 gün uyanamamıştım..paralı diye indirmemiştim....)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.