Şimdi Ara

Blackmart Alpha kullanımı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
8
Favori
32.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: John Citizen

Blackmart gereksiz hem 2 saatte 10 mb şeyi indiremiyor hem de artık yeni gelen lisans kontrol sistemleriyle başa çıkamıyor. Onun yerine bu 2 siteyi kullanabilirsiniz ki 1. yi ben sıklıkla kullanıyorum öneririm
    1)http://www.apkmania.co/?m=1
    2)http://www.marketmilitia.org/

hemen kaydedeyim bende. hiç çekilmiyorde blackmart yavaş mı yavaş

Alıntıları Göster
    bu sabah biraz hızlıydı ama hala çok iyi değil ve yeni çıkan uygulamalar çoğunlukla yok yada hata veriyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metabisülfit -- 9 Ağustos 2013; 17:30:05 >

• Benim indrdgm oyunlar hic calismiyo hata verip atiyo oyundan nasil market bu indirmeyin sakin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

Blackmart_0.99.2.41.apk bunu kurun hemen guncelleme alacak ve Blackmart_0.99.2.42 versiyonu kurulacak.
    super hızlı sıfır problem.

http://yadi.sk/d/SsvcdmgW7jWLv

Tesekkürler

• Blackmart benzeri guvenilir baska apk yukleyebilecegim marketleri pm atarsaniz cok sevinirim tek kosul guvenilir virussuz olmasi

• Bana yardımcı olurmusunuz babamın telefonuna indirdim galaxy s4 ordan buldugum asphalt 7 ve bi tane daha ücretli oyunu indirdim fakat mb çok düşük dükkatmi çekti indirdikten sonra açayım dedim 2 sinide açmadı bence cok dandik bir uygulama
  • up mesajım bulunsun.
  • Blackmart sadece oyunlar için mi; yoksa google play store'da bulunan oyun dışındaki programların da tamamı (ücretsiz olarak) bulunuyor mu?
  • Mesela Office uygulamaları v.b. burada bulunuyor mu? Virüssüz android yazılımlarını appxk ve apkmania'dan bulabiliyoruz. Burası da aynı mı? Bi cevap verseniz memnun olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: franko

Blackmart sadece oyunlar için mi; yoksa google play store'da bulunan oyun dışındaki programların da tamamı (ücretsiz olarak) bulunuyor mu?

Evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: franko

Mesela Office uygulamaları v.b. burada bulunuyor mu? Virüssüz android yazılımlarını appxk ve apkmania'dan bulabiliyoruz. Burası da aynı mı? Bi cevap verseniz memnun olacağım.

2 Ofis uygulaması var.

Genel olarak kurup/kullan ve kendin deneyimle.

Apk arşivin olur ve her zaman güzel uygulama/küçük oyunlar var.

• Yeni güncelleme gelmiş az önce indirdi.
  • Cevap için teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak:

http://www.marketmilitia.org güvenilir (virüssüz) bir site midir? Appxk ve Apkmania varken bu siteye ihtiyaç var mıdır? Başka tavsiye edeceğiniz sayfalar varsa lütfen yazar mısınız? Şimdiden teşekkürler...
  • up. bende güvenli bir site arıyorum, şuan en iyisi blackmart kullanmak mı ?
  • En güzeli torrent, haftada yada ayda güncellenmiş olarak 2gb boyutunda paralı uygulamalar veriyorlar... Sizde ücretsiz yüklüyorsunuz makinenizden... Kickasstorrent 1 numara..
  • Katılıyorum kat.ph uygulaması da varlık kullanışlı bence

• arkadaşlar telefonum galaxy y ama internetimin 10 mbit olmasına rağmen çok çok yavaş indiriyor blackmart ta. 1.35 mb lik fifa 10 u 3-4 dk da indirdi ya. lütfen yardım edin.
  • Arkadaslar bende blackmart alpha var oyun iniyo bi yerden sonra inmiyo kalıyo neden nasil duzeltilebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

root gerekmez... gerekli uygulama imzamdaki dropboxta mevcuttur... kullanımı google play gibidir... girin indirin yükleyin...

Bazı arkadaşlar root gerekir diyebilir... Niçin, çünkü eğer rootlu olursanız aynen google play market gibi siz yükle dediğinizde indiri ve yüklemesini yapar. Rootsuzken indir linki çıkar indikten sonrada o link yükle olarak değişir ve o şekilde kurulum yapılır... Sadece arada fark budur... brinde otomatik kurar diğerinde indikten sonra siz bir daha yükle komutu vermek zorunda kalırsınız...

Dropbpxunuzdakını ındırdım ancak mesela arama yerıne gta sanandreas yazıyorum gta v flan saçma sapan şeyler çıkıyo deli oldum nıye gta sanandreas fln yok saçma sapan şeyler var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben blackmarttan ücretli oyunları indiriyom ama internete para yazmaz dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxmuhammet18xx

Ben blackmarttan ücretli oyunları indiriyom ama internete para yazmaz dimi

Yok hocam niye yazsın. Sadece veri kullanımı olur internette. Wi-fi ile bir sorun olmaz. Mobil ağ içinde kotanızı geçmeyin yeter.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.