Şimdi Ara

Pinigo.com güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
6.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her gün 1 bedava ürün veriyorlarmış güvenilir mi bu site? Kapıda kitlemesinler sonra faturayı

• Güvenilir dostum 2 tane alışveriş yaptım zamanında ve sorunsuz geldi.
  • Hergün takip ediyorum artık orayı. Güzel ürün yakalarsam alırım
  • Bende takip ediyorum iyi bişey çıkarsa alıcam bende

http://ovut.com/bedava-hediye buradada haftada bir bedava ürün veriyor.
  • 7-8 kez alışveriş yaptım. Hatta bir ara 30 liralık paket almıştım. Aynı gün kargoluyorlar. Müşteri hizmetleri çok ilgili. Oldukça memnunum.
  • Arkadaşlar benim aynı üründen 3 adet almam lazım. Almam gereken ürün şu bedavaya verdikleri ürün. Aynı hesapta birden fazla alınmıyor aynı gün içinde. Farklı hesap açıp aynı adresi versem sıkıntı olur mu sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: g esittir on

Arkadaşlar benim aynı üründen 3 adet almam lazım. Almam gereken ürün şu bedavaya verdikleri ürün. Aynı hesapta birden fazla alınmıyor aynı gün içinde. Farklı hesap açıp aynı adresi versem sıkıntı olur mu sizce?

Sıkıntı olabilir bence,bende memnunum pinigodan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Kertenkele -- 26 Temmuz 2013; 15:01:02 >
  • Başta müşteri hizmetleri olmak üzere,ürünlerinden de memnunuz.Diğer firmalara kıyasla oldukça da uygun fiyatları.Dün verdiğim siparişte bedava ürünü eklemeyi unutmuş siparişi onaylamıştım mail attım durumu aynen izah ettim hemen mail attılar bedava ürününüzü ekliyoruz diye.İnternet üzerinden çok alışveriş yaptım ama bu kadar ilgili firma görmedim.Kargoya dahi en kısa zamanda veriyorlar.Ne diyeyim başarılarının devamını diliyorum.
  • sevilesi adam kullanıcısına yanıt
    site güvenilir lâkin ürünlerin çoğu çakma, örneğin bugün elime geçen sink snake lavabo açıcı 1 metrelik bakır teli kıvırıp ucuna cırt eklemişler al sana lavabo açıcı. videodaki gibi boruda ilerlemiyor ve döndürülemiyor bildiğiniz yumuşak bakır tel. tabi ki ben anlayana kadar ucundaki cırt lavabonun içinde çıktı daha da fazla tıkadı. videodaki gibi değil yani ürünler aldanmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.