Şimdi Ara

Amazon, Kindle Fire HD'nin fiyatlarında indirime gitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Amazon, Kindle Fire HD'nin fiyatlarında indirime gitti

Kindle serisi elektronik kitaplarla başladığı elektronik sevdasına Kindle Fire tabletiyle sürdüren Amazon, popüler tabletini Avrupa ve Japonya'da resmi kanallar üzerinden satışa sunduğunu ve ABD'deki satış fiyatlarında indirime gittiğini açıkladı.

Amazon'un son fiyatlandırmasına göre Kindle Fire HD 8.9'un Wi-Fi'lı modelinin fiyatı 299 dolardan 269 dolara indirilirken; 4G LTE destekli modelin fiyatı ise 100 dolarlık indirim ile 399 dolara düştü.

ABD fiyatlarında indirime gidilen Kindle Fire HD'nin satışa sunulduğu Avrupa ülkeleri ise sırasıyla İngiltere, Almanya, Fransa ve İspanya.

• Of be donanım haber ekibi hiç mi galaxy s4 haber yok.. Bugün tanıtılmayacakmiydi... bari nerden izleyebiliriz onu söyleyin :-(:-(

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

Of be donanım haber ekibi hiç mi galaxy s4 haber yok.. Bugün tanıtılmayacakmiydi... bari nerden izleyebiliriz onu söyleyin :-(:-(

cuma aksamı 20.45 te fln cnn türkte izleyebilirsin,reklamlarda gösteriyordu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: yumyjikk

quote:

Of be donanım haber ekibi hiç mi galaxy s4 haber yok.. Bugün tanıtılmayacakmiydi... bari nerden izleyebiliriz onu söyleyin :-(:-(

He he güldürdün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

He he güldürdün.

Kanal d 'de az once kuzey güneyde reklamlarda fln gösteriyorlardı hani merak ediyordunya bilgin olsun diye söyledim.Sana insanlık yapanda kabahat :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

He he güldürdün.

Kanal d 'de az once kuzey güneyde reklamlarda fln gösteriyorlardı hani merak ediyordunya bilgin olsun diye söyledim.Sana insanlık yapanda kabahat :D

Bana yapacağın iyiliği bir beze sar cebine koy lazım olduğunda kendin için kullan..

• Kindle Fire HD 8.9" wi-fi ve Kindle Fire HD 8.9" 4G LTE Wireless

Amazon, Kindle Fire HD'nin fiyatlarında indirime gitti

http://www.amazon.com 'dan baska yerde satiliyormu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arel.gr -- 14 Mart 2013; 8:37:23 >
  • quote:

Cuma akşamı ne yahu. Cihaz bugün tanıtılıyor.

Bugün 12 de tanıtılsa Türkiye saatiyle akşam 7 de falan görürüz.
    Zaten yukarıdakini yazdığınız kişi sabırsızlıkla bekliyor. Niye Cuma günü CNN de tanıtılacak diye beklesin ki. Dalga geçiyormuşsunuz gibi olmuş. Arkadaş ta sitem etmekte haklı bence.

• quote:

quote:

Bugun tanitiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

quote:

Bugun tanitiliyor

kaçta?
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

quote:

quote:

quote:

Bugun tanitiliyor

kaçta?

Onu bilmiyorum ama aylar once 14 mart denildi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bugun tanitiliyor

kaçta?

Onu bilmiyorum ama aylar once 14 mart denildi.

onu bende biliyorum hocam günlerdir bekliyorum zaten :)

amerikada kaçta tanıtılacağını bilsek burdaki saati hesaplarız 8 saat var

• quote:

Yorumları okumuyorsunuz her halde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Yorumları okumuyorsunuz her halde...

okuyorum fakat cuma yazdıkları için dikkate almadım.

ayrıca sanane !!

• quote:

ayrıca sanane !!

Halen okumadığına eminim. 2 üstteki mesajıma bakarsanız orada saat hakkında bilgi vermiştim...

Unutmadan. Yaş polemiğine girmeyeceğim ama asker arkadaşım gibi davrazsanız daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 14 Mart 2013; 10:59:21 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

He he güldürdün.

Bana yapacağın iyiliği bir beze sar cebine koy lazım olduğunda kendin için kullan..

sabah sabah iyi güldürdün beni sagolasın :D

• quote:

quote:

ayrıca sanane !!

Halen okumadığına eminim. 2 üstteki mesajıma bakarsanız orada saat hakkında bilgi vermiştim...

Unutmadan. Yaş polemiğine girmeyeceğim ama asker arkadaşım gibi davrazsanız daha iyi olur.

tahmini saat vermişsin kesin birşey yok.

sizde tanımadığınız kişilere karşı konuşmalarınıza dikkat edin ister okurum ister okumam sizi ilgilendirmez istersem yeni konu bile açarım kimseye soracak değilim sıkıntısı olan şikayet et butonunu kullanır boş laf yapmaz sizin gibi.

• amazon satamayınca fiyatları düşürdü tabi.çok rakibi var her türlü android rakibi iken gidip ipadle kıyasladı kendini, gerçek rakiplerini gözardı etti.
    ucuz çin firmalarının tabletleri gittikçe daha da yaygınlaşıyorken tablet satışını bile bıraksalar şaşırmam.

• quote:

quote:

tahmini saat vermişsin kesin birşey yok.

sizde tanımadığınız kişilere karşı konuşmalarınıza dikkat edin ister okurum ister okumam sizi ilgilendirmez istersem yeni konu bile açarım kimseye soracak değilim sıkıntısı olan şikayet et butonunu kullanır boş laf yapmaz sizin gibi.

İyi hoş da niye agresifleşiyorsun anlamıyorum.
    Amerika ile aramızda 7 saat fark var. Genelde Bir ürün tanıtılacağı zaman öğlen 12 de tanıtılıyor ve hep de öyle oldu.
    Bu da bizim saat ile akşam 7 ye denk geliyor.

Ve ben bunu yukarıda yazıyorum.
    Sen ise 3-4 mesaj sonra soru soruyorsun: Ne zaman tanıtılacak diye.

Bu soruyu her halde Mesut Çevik veya Erdi Özüağ gibi kişilere değil, bilgisi olan veya fikri olan herhangi birisine soruyorsun.
    Yani cevap veren birisi olduktan sonra kimin verdiği önemli değil.

Eee seninle de kanlı bıçaklı değiliz. Veya kan davası da aramızda yok.
    Ben de dolayısıyla "Zaten yazmıştım yukarıda" anlamında "Mesajları okumuyorsunuz her halde" yazdım.

Bu ne şiddet bu celal. Tavuğuna kışt mı dedim, tekerine çomak mı soktum.

Teşekkür edecek yerde, "Görmemişim ya pardon" falan diyecek yerde bir kavga çıkartmadığın kaldı.
    Daha ben ne diyeyim ki. Gençliğine veriyorum...

yazdığını gördüm fakat yazın da tahmini yazdığın için dikkate almadım.

ayrıca görmesem bile ne özür dilemem gerekiyor nede pardon vs demem. istersem görsem bile yazarım (ki böyle birşey yapmam) buna hakkım var sıkıntı varsa şikayet edersiniz olur biter

öyle "" koymakla forum kullanıcı olunmuyor

bana ılımlı olmamı söylüyorsunuz ama ilk hitap şeklinde kullandığınız kelimeler ve cümle azarlar biçimde.. ki bunu sonuna koyduğunuz smiley de destekler şekilde.

siz eğerki azarlar biçimde yazmasaydınız ben size gayette ılımlı cevap veriridim.

hala burnu havada bir insan gibi gençliğine veriyorum vs yazıyorsunuz. daha insanlara nasıl hitap edileceğini bilmiyorsunuz özelliklede tanımadıklarınıza...

bir laf vardır "ne verdin ki elime süreyim yüzüne"

• quote:

yazdığını gördüm fakat yazın da tahmini yazdığın için dikkate almadım.

ayrıca görmesem bile ne özür dilemem gerekiyor nede pardon vs demem. istersem görsem bile yazarım (ki böyle birşey yapmam) buna hakkım var sıkıntı varsa şikayet edersiniz olur biter

öyle "" koymakla forum kullanıcı olunmuyor

bana ılımlı olmamı söylüyorsunuz ama ilk hitap şeklinde kullandığınız kelimeler ve cümle azarlar biçimde.. ki bunu sonuna koyduğunuz smiley de destekler şekilde.

siz eğerki azarlar biçimde yazmasaydınız ben size gayette ılımlı cevap veriridim.

hala burnu havada bir insan gibi gençliğine veriyorum vs yazıyorsunuz. daha insanlara nasıl hitap edileceğini bilmiyorsunuz özelliklede tanımadıklarınıza...

bir laf vardır "ne verdin ki elime süreyim yüzüne"

Ya konusunda bir şey diyemeyeceğim. Bende simgeler özelleştirilmiş durumda olduğu için sol tarafta olan smiley, smileyinin yanında duruyor. Ben de orada "Mesajları okumuyorsunuz sanırım " şeklinde yazacağıma yanlışlıkla bir yanındakine basmışım.

Sonra mesajı attıktan çok sonra fark ettim esasında ama bu sefer de sen benden alıntı yapmıştın kardeşim. Ben ondan sonra düzeltsem mi yanlış anlamış olabilir diye düşündüm ama sonradan da döneklik gibi anlaşılır diye değiştirmedim.

Yoksa görmemiş olabilirsin, insanlık hali. Niye durup dururken Banlayayım ki birisini.

Yoksa ben seni veya birisi azarlayacak olsam ne haddime ki. Tanımadığım etmediğim birisine niye öyle bir şey yapayım ki.
    Hadi birisi bana hakaret etse falan neyse de.

Kısacası verebileceğim tek şey bu. Yüzüne sürer misin sürmez misin bilmiyorum. İyi forumlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.