Şimdi Ara

BB10 için WhatsApp, bildirim desteği ve rehber entegrasyonu ile indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• BlackBerry tarafından Ocak sonunda duyurulduktan sonra pek çok popüler geliştiricinin uygulamalarını sunmaya başlayan BlackBerry 10 işletim sistemi, WhatsApp uygulamasını da bugünden itibaren kullanıcılarına sunmaya başladı.

Bazı uygulamaların Android emülatörü üzerinden port edilmiş şekilde sunulacak olmasının aksine, WhatsApp yerleşik olarak geliyor ve sistemle tam bir entegrasyon sağlıyor.

BB10 için WhatsApp ekran kapalı olsa bile bildirim desteği sunuyor ve cihazın rehberi ile de entegre oluyor. 

BB10 BlackBerry World üzerinde indirmeye sunuldu ancak tüm ülkelere yayınlanması yarını bulacak. 

• Hayırlı olsun son zamanlarda blackberry de diğer akıllı telefonlara rakip olmayı başarıyor son adımlarıyla.
  • Bu telefon aşırı şekilde hoşuma gidiyor. Şu an i4 kullanıyorum ve en kısa zamanda Z10 almayı düşünüyorum ama fiyatı biraz daha düşer mi acaba?
  • hayırlısı olsun
  • nihayet
  • z10 da bi sıkıntı var herhalde yorumlarda z10 a yükleyemiyorum hata veriyor falan yazmışlar
  • Sıkıntı yok; gayet güzel çalışıyor.
  • Bende gayet düzgün çalışıyor bazen 2g ye alıyorum ozaman bile bildirimlerde hiç bir yavaşlama yada geç alıp geç gitme durumu bile yok önceki kullandığım cihazlarda bu yavaşlık az da olsa hissediliyordu
  • Whatsup ı yükledim ama telefon güncellemesi istiyor. Güncelle deyince de wi-fi bağlantısı istiyor. Sizler telefonu wi-fi ile mi güncellediniz? Ayrıca eski bb ler gibi güncelleyince telefon sıfırlanıyor mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.