Şimdi Ara

Microsoft'dan Office for Mac 2008 ve 2011 için iki önemli güncelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünyanın en büyük yazılım firması olan Microsoft, Office for Mac 2008 ve 2011'e yönelik olarak iki yeni güncelleme yayınladı.

Office for Mac 2008 için yayınlanan güncelleme, saldırganların kötü amaçlı kodlar ile bilgisayar belleğinde yer alan veriler üzerinde değişiklik yapabilmesini sağlayan açığı kapatırken; Office for Mac 2011 için yayınlanan güncelleme ise aşağıdaki sorunları gideriyor:

• x500 formatında oluşturulan kişi bilgilerinin Outlook'da çalışmasını engelleyen sorun

• Powerpoint'te hazırlanan sunumlardaki geçişlerde yaşanan grafik problemleri

• Outlook'da Paylaşılan klasörlerin Kerberos protokolü kullanan mail kutuları içerisinde açılmasını engelleyen sorun

• Excel'de "Applications.Dialogs(xlDialogSaveAs).Show." içeren Makro'nun koşumu esnasında oluşan sorun

• Kimi Office 365 kullanıcılarının karşılaştığı OAB güncellemesinin doğru şekilde yapılmasını engelleyen sorun

• Outlook'da bazı kısaltmaları yazım hatası olarak nitelendiren sorun

• Değişiklikleri İzle menüsü aktifken, büyük metin dosyalarının sayfaları içinde kaydırma yapılırken Word'ün aniden kapanmasına neden olan sorun

• Outlook'da etkinlik oluşturulduğunda, eşgüdümlü evrensel zaman bilgisinin dahil edilmeme sorunu

Yayınlanan güncellemeleri Office for Mac içerisinde yer alan yazılımların Help menüsü içerisinde yer alan "Check for Updates"'e tıklayarak yükleyebilirsiniz.

• Editörün fanboyluğuna ya da cahilliğime verin: Microsoft dünyanın en büyük üçüncü yazılım firmasıysa ilk ikisi hangi firmalar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marjinal1st -- 13 Mart 2013; 23:57:04 >
  • sırf şu office için windows kurdum onun dışında kullanmıyorum windowsu hiç aramıyorumda.. office for mac hiç stabil değil ne yazık ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekayisdag

sırf şu office için windows kurdum onun dışında kullanmıyorum windowsu hiç aramıyorumda.. office for mac hiç stabil değil ne yazık ki

Ben cok begeniyorum ama haklisiniz stabilite konusunda biraz sorunlu oldugu hissediliyor. Özellikle donmalar sinir bozucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dirokzan

quote:

sırf şu office için windows kurdum onun dışında kullanmıyorum windowsu hiç aramıyorumda.. office for mac hiç stabil değil ne yazık ki

Ben cok begeniyorum ama haklisiniz stabilite konusunda biraz sorunlu oldugu hissediliyor. Özellikle donmalar sinir bozucu

hocam birde türkçe yapamadım ben siz yapabildiniz mi
  • quote:

quote:

quote:

Türkçe yapmak için tüm sayfayı seç sonra tools tan language i seç türkçe yap. yalnız bu imla için. tamamen türkçesi yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: yakupozkaya

quote:

quote:

quote:

Türkçe yapmak için tüm sayfayı seç sonra tools tan language i seç türkçe yap. yalnız bu imla için. tamamen türkçesi yok...

evet maalesef tamamen türkçe olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.