Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 3 'u Beklerken (konu cikmamis bir cihaza ait) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.195
Cevap
22
Favori
173.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://m.shiftdelete.net/galaxy-note-3-3-gb-ram-ile-gelebilir-45621.html?ref=promo

3gb yada 4 olacak diyor ram ama 3 olacak bence son haberlere göre fikrim bu yönde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masquerade89

http://m.shiftdelete.net/galaxy-note-3-3-gb-ram-ile-gelebilir-45621.html?ref=promo

3gb yada 4 olacak diyor ram ama 3 olacak bence son haberlere göre fikrim bu yönde

bu 8 mm incelik için ince anakart kullanılma durumu bana ilham verdi belki de haberde belirttiği gibi hiç beklemediğimiz şekilde 2 + 2 4 gb şeklinde bir ram sistemine geçecek samsung şöyle bir surpriz yapsa samsung bana tam doğumgünü hediyesi olur note 3

• quote:

Orijinalden alıntı: bbbcomrade

quote:

http://m.shiftdelete.net/galaxy-note-3-3-gb-ram-ile-gelebilir-45621.html?ref=promo

bu 8 mm incelik için ince anakart kullanılma durumu bana ilham verdi belki de haberde belirttiği gibi hiç beklemediğimiz şekilde 2 + 2 4 gb şeklinde bir ram sistemine geçecek samsung şöyle bir surpriz yapsa samsung bana tam doğumgünü hediyesi olur note 3

Ben onu daha çok 2014' deki modellerde kullanacağını düşünüyorum.. Tabi sürprizlere açığız

• valla design 3.0 ı zaten 2014 e bıraktı bize şöyle 2014 e geçiş yapar gibi 4 gb ram verse işte o zaman ancak note 6 yı alırım note 3 ten sonra
  • Valla 2 yıl telefon değiştirmem orası kesin

• quote:

Valla 2 yıl telefon değiştirmem orası kesin

kesinlikle samsung bir ortalığı karıştırsa da şu note 3 tam canavar yapsa ne var
  • quote:

valla design 3.0 ı zaten 2014 e bıraktı bize şöyle 2014 e geçiş yapar gibi 4 gb ram verse işte o zaman ancak note 6 yı alırım note 3 ten sonra

büyük konuşmayalım bence note 6 derken note 4 e ağzımız açık bakmayalım ? Teknoloji bir koptu pir koptu 1 yılda artık çok şey değişiyor, zaten nefsimizede hakim olamıyoruz nolucak bu işin sonu bilmem

• Ya o değilde gece gece kafayı yiyorum çıksın artık şu note 3 yokluktan sony xperia ultra Z yi inceliyorum telefon hoşuma gitmeye başladı ama samsungu beklemem lazım biri bana dur desin
  • quote:

valla design 3.0 ı zaten 2014 e bıraktı bize şöyle 2014 e geçiş yapar gibi 4 gb ram verse işte o zaman ancak note 6 yı alırım note 3 ten sonra

dostum tatildesin galiba saat 4.30 da yzmissin 4.59 pardon
    _MaSTeR_ sendemi
    Masquerade ya sen (turk filmi repligi gibi oldu) abi geceleri yasayip gunduz uyuyonuznu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genelsekreter -- 4 Temmuz 2013; 10:09:07 >

• Valla buraya daha çok gece denk geliyorum herhalde zaten 3-4'e kadar uyumuyorum

• Mükemmel ötesi bir telefon olacak muhtemelen ram 3 gb 8 çekirdek ki çekirdekçisi yurtdışında fazla olabiliyor cıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum
    hayal ötesi gibi
  • islemci ekran vb. bu kadar cok muallAk olunca. beklentilerimiz yuksek. supriz bklioz

• quote:

Orijinalden alıntı: ___MaSTeR___

Ya o değilde gece gece kafayı yiyorum çıksın artık şu note 3 yokluktan sony xperia ultra Z yi inceliyorum telefon hoşuma gitmeye başladı ama samsungu beklemem lazım biri bana dur desin

DUR :)
  • ___MaSTeR___ kullanıcısına yanıt
    aslında dişe dokunur pek bir şey değişmiyor, bize değişiyor ayağına kakalanıyor
  • kafamdaki özellikler şu şekilde bakalım ne kadarı doğru çıkacak

Full HD Super AMOLED ekran
    5,9 İnç
    Qualcomm Snapdragon 800 2,2 ghz
    3gb ram
    gelişmiş s pen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

aslında dişe dokunur pek bir şey değişmiyor, bize değişiyor ayağına kakalanıyor

şu yönden bakmak lazım,

Şimdi ben galaxy Wonder kullanıyorum Note 3 çıktığında benim için ciddi anlamda bir teknoloji sıçraması olacak :D
  • Rurik Eternally kullanıcısına yanıt
    o yönden evet, ben Note 2 tarafından bakıyordum :)
    Bir üstteki mesajınızda da Snapdragon isteöişiniz, ama Octalar daha performanslı oluyor testlerde. ;)
  • quote:

Bir üstteki mesajınızda da Snapdragon isteöişiniz, ama Octalar daha performanslı oluyor testlerde. ;)

hocam snappdragon un avantajı hız dan ziyade bir çok ustun ozellği topluyor olması yuksel mp kamera, video. hızlı sarj. (normal bir telefondan yuzde 70 daha kısa surede sarj oluyor) , goruntu performansı , ses performansı. diğer işlemcide bu all in one tarzı bir altyapı yok kanımca. snappdragon un iddası bu zaten. hepsi bir arada
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    evet S4 de öyle olmuştu ama Bence bu sefer SD800 Octa dan çok daha güçlü olacak...
    ayrıca Snapdragon 800 de LTE desteğide vardır uzun süre değiştirmeyeyekler için bu teknolojininde olması fena olmazdı :)
  • quote:

ayrıca :) ben sadece SD800 lü cihaz alabilmek için Note3 ü bekliyorum diğer türlü çıkarsa benim için hayal kırıklığı olur acıkcası :)
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.