Şimdi Ara

Sony, 18 Mart'ta Rusya'da tanıtım etkinliği düzenleyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony, 18 Mart'ta Rusya'da tanıtım etkinliği düzenleyecek

Sony, 18 Mart Pazartesi günü, Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenleyeceği tanıtım etkinliği öncesi ilgililere davetiye göndermeye başladı. Etkinlik kapsamında tanıtılacak ürünler hakkında herhangi bir ipucu verilmemiş olsa da tahminler Xperia SP (C530X - HuaShan) ile Xperia L'nin (C210X - TaoShan) resmiyet kazanacağı yönünde.

Uzunca bir süredir mobil dünyanın gündeminden düşmeyen akıllı telefonlarla ilgili elimize ulaşan tüm bilgileri toparlarsak;

130.6 mm x 67.1 mm x 9.98 mm boyutlarında ve 155 gram gram ağırlığında tasarıma sahip olacak Xperia SP, 28 nm üretim süreci teknolojisiyle geliştirilen, 1.7 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli (Krait) Qualcomm MSM8960T Snapdragon S4 Pro platformundan ve Adreno 320 grafik işlem biriminden güç alacak. 4.6-inç büyüklüğünde - 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekrana ve 8 GB'lık dahili depolama alanına yer verilecek akıllı telefona, Android 4.1.2 ''Jelly Bean'' işletim sistemi, microSD kart girişi ve Exmor RS sensörlü 8 megapiksel kamera eşlik edecek.

128.7 mm x 65 mm x 9.7 mm ölçülerinde dizayn edilen Xperia L'nin ise 1 GHz frekansında çalışan çift çekirdekli Qualcomm platformuna, Adreno 305 grafik işlem birimine, Android 4.1.2 ''Jelly Bean'' işletim sistemine, 4.3-inç büyüklüğünde - 480 x 854 piksel (FWVGA) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekrana, 8 GB'lık dahili depolama alanına, microSD kart girişine, Exmor RS sensörlü 8 megapiksel kameraya ve 1.700 mAh kapasiteli bataryaya ev sahipliği yapması bekleniyor.

Sony cephesinde yeni gelişmeler yaşandıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Editörün notu: Soldaki model Xperia SP, sağdaki model ise Xperia V.

• Herşeyi geçtim, o pil ne ya 1.700 mAh hiç yeterli değil.

• Piyasada aylardır tanıttıkları xperia z bile yok. Telefon çıkmadan eskidi :) Bu kadar telefon tanıtıcaklarına adam akıllı üretim, dağıtım yapsalar sony ve htc samsung karşısında bu kadar zorda kalmazdı....

• quote:

Orijinalden alıntı: royal1453

Piyasada aylardır tanıttıkları xperia z bile yok. Telefon çıkmadan eskidi :) Bu kadar telefon tanıtıcaklarına adam akıllı üretim, dağıtım yapsalar sony ve htc samsung karşısında bu kadar zorda kalmazdı....

HTC yi örnek vermeseydin bari htc one modelinin şuanda dagıtımında sıkıntı yasıyor htc.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Herşeyi geçtim, o pil ne ya 1.700 mAh hiç yeterli değil.

Ekran boyutuna göre bence yeterli,işlemcide pek sömürmedigi icin 1günü cıkartır diye düsünüyorum,bana göre tabi

• Çıkarma abi çıkarma

Xperia v den tek farkı adreno320

Dbi de kamera exmor rs

başka bi farkı olmamasına rağmen hâlâ çıkartıyoranlamadım gitti ben sonyi

• quote:

Orijinalden alıntı: yumyjikk

quote:

Ekran boyutuna göre bence yeterli,işlemcide pek sömürmedigi icin 1günü cıkartır diye düsünüyorum,bana göre tabi

Sen o arkadaşı dikkate alma ,her sony konusuna batarya batarya diyip duruyor ,Sormak lazım hiç sony telefon kullanmış mı ?
  • Xperia L 750TL civarında girerse yeni f/p olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: BrokenCross

Xperia L 750TL civarında girerse yeni f/p olur.

Unut o fiyatı. Dandik Galaxy Ace 600 Liraya satılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::ÇaĞLaR::.

quote:

Orijinalden alıntı: royal1453

Piyasada aylardır tanıttıkları xperia z bile yok. Telefon çıkmadan eskidi :) Bu kadar telefon tanıtıcaklarına adam akıllı üretim, dağıtım yapsalar sony ve htc samsung karşısında bu kadar zorda kalmazdı....

HTC yi örnek vermeseydin bari htc one modelinin şuanda dagıtımında sıkıntı yasıyor htc.

O da aynı şeyi söylemiş işte... Adam gibi yapsalar (sony ve htc) samsungun gerisinde kalmazlardı demiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry MenHerşeyi geçtim, o pil ne ya 1.700 mAh hiç yeterli değil.

Ben batarya sorununu iphoneden tut htc ye kadar dile getişrmiştim, neden rahatsız oldun ? az değilmi 1.700 mah?

1 gunu tamamlaz hele oyun film internet gezıntısı derken arama mesajlasma vs. hiç yeterlı kalmaz.

eksik yönünü eleştirmek suçmu yani? herkes eleştirse firma o konuda çalışma yapar.

- sony telefon kullanmadım , kullanmam için bir sebep mi vardı? samsung varken neden sony alıp kullanaytım? ne guncelleme verır dogru durust nede donanım, htc gibi oda sureklı telefon cıkarıtıyor. g

htc akıllandı ama sony akıllanmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: Bounty Hunter

quote:

Orijinalden alıntı: BrokenCross

Xperia L 750TL civarında girerse yeni f/p olur.

Unut o fiyatı. Dandik Galaxy Ace 600 Liraya satılıyor.

Ace 2 610TL ve fena değil gibi. En kötü ihtimalle çıktıktan 1-2 ay sonra o fiyatlara iner bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Sen o arkadaşı dikkate alma ,her sony konusuna batarya batarya diyip duruyor ,Sormak lazım hiç sony telefon kullanmış mı ?

Boş ver hocam. Kaliteyi yaşamayan bilmez.
  • sl de güzel telefonmuş Z ve zl alamayanlar için alternatif olabilir tabi fiyatının düşük olması gerek 1200 tl falan

• Güzel görünüyor. Ama ekran biraz daha büyük olabilirdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

quote:

quote:

quote:

Xperia neo (8mp kamera olandan)kullanmıstım verdigim parayı son kurusuna kadar hakediyordu, 4.0.4 ten sonra jb güncellemesi vermediler ama az merakın varsa rootlayıp jbli rom kurup kullanabilrsin telefonu ,yazılım güncelleme diyip diyip duran oluyor ya cihaz stabil calısıyor,magzada binlerce uygulama var daha ne istiyorsun be insan evladı,adamlar tasmı yiyecek bu satıs stratejisi cok meraklıysan yazılım isine custom rom kurarsın egonu tatmin edersin.Bataryayıda az bulan arkadas o boyuttaki telefona 5000mah bataryamı istiyorsun?istiyorsan kapak seklinde bataryalarda var ama aldıgında telefonun kalınlıgının kalastan bir farkı kalmıyor.Begeniyorsan taktir et begenmiyorsan kafanı takma s...tir et,merak etme burdayazdıklarını ne sony,ne htc,nede samsung da dahil hic bir firma tiye bile almıyor,alırsın almazsın sana kalmıs adamlar bu sekilde uygun görmüsler.Herkeze hayırlı geceler

• SP gerçekten güzel olmuş ! Tek eksik pil değeri, oda belli olsun bir bakalım

SOLA'yı değiştirmeyi düşünüyorum ve acelem yok. ion ve p arasında gidip duruyordum ama aceleye gerek yok ve SP beklenmeli diye düşünüyorum. Ayrıca 4.6" ekran olmasına rağmen boyutu gayet normal seviyelerde kalmış...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

quote:

quote:

quote:

Xperia neo (8mp kamera olandan)kullanmıstım verdigim parayı son kurusuna kadar hakediyordu, 4.0.4 ten sonra jb güncellemesi vermediler ama az merakın varsa rootlayıp jbli rom kurup kullanabilrsin telefonu ,yazılım güncelleme diyip diyip duran oluyor ya cihaz stabil calısıyor,magzada binlerce uygulama var daha ne istiyorsun be insan evladı,adamlar tasmı yiyecek bu satıs stratejisi cok meraklıysan yazılım isine custom rom kurarsın egonu tatmin edersin.Bataryayıda az bulan arkadas o boyuttaki telefona 5000mah bataryamı istiyorsun?istiyorsan kapak seklinde bataryalarda var ama aldıgında telefonun kalınlıgının kalastan bir farkı kalmıyor.Begeniyorsan taktir et begenmiyorsan kafanı takma s...tir et,merak etme burdayazdıklarını ne sony,ne htc,nede samsung da dahil hic bir firma tiye bile almıyor,alırsın almazsın sana kalmıs adamlar bu sekilde uygun görmüsler.Herkeze hayırlı geceler

Olur mu hocam. Bizim millet telefonun takla atmasını da bekler. O yüzden boş vermek en iyisi. Laf anlatana kadar deveye hendek atlatmak daha kolay gelir.

• Şu telefonlara daha akılda kalıcı güzel isim neden vermez sony ,xperia sp nedir yaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V yi almayı düşünüyodum,tanıtımdan sonra karar vericem bakalım v mi sp mi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.