Şimdi Ara

::: Peugeot 207 ::: (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
3.593
Cevap
11
Favori
529.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstat bunlar SAMY ve LGE gibi , ne varsa panele pardon arabaya doldurmuşlar :)
    Şaka bir yana şimdi sana gereksiz gelecek özellikler bir şekilde işine yarar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

Teşekkürler bilgiler için+

Test için bizim Apt.bir arkadaş var,denk gelirsem onunkine bakacağım,şu anda Yeşilbayır da yazlıktalar ancak onun arabası 1,4 Dizel

Rakam olarak da zaten 30 gibi düşündüm en son 1/2 üstü olabilir ama altı olursa daha güzel olur

yaw.2.el de fiyatlar gerçekten uçuk ama işler nasıl ona bakmak lazım! sıfır işleri de bana göre hikaye galiba,elde bir dünya araba var satılmayı bekleyen(2.eller de dahil buna)
    rakamlar ise çok yüksek)

Biz Çağlayan dayız(Lara tarafı Düden parkı üstünde,Özgürlük Bulvarı yakının da)

Antalya nın araba pazarı nerdedir,oraya bakmak gerekirmi acaba? buralı olmadığım için şehri tam bilmiyorum,bir de aklıma şu geldi,hani Aspendos Bulvarın da çoğu markaların
    ana satış yerleri var ya,orada 2.el satılıyor,bakayımmı oradaki Peuget servisine??

CAN++

Bence araba pazarları ile uğraşma. Orda galericiler, çakallar kol geziyor. En güzeli sahibinden sitesinden arayıp bulman. Direk sahibi ile muhatap olman. Bayilere de gidip kendini pek yorma. Düzgün araba bulman çok nadir dir orlarda. Bende zamanın da çok gezdim bayileri alcağım zaman hiç yoktu. Olanı da kötüydü.
    Sen ne zaman müsayitsen bir gün geleyim yanına. Bana öm dan at. Bir sürersin benimkini.
    Dizel ile benzinli arasında bariz fark vardır gidişte. Dizel çabuk hızlanır. Benzinlinin motoru büyüse ve büyük jant yok ise rahat hızlanır. Ama uzun yolda pek fark göremezsin dizel ve benzinde. Zaten zevkine binceksin arabaya. Numaranı ekliyorum. Görüşürüz.

• Arkadaşlar mrhb, yakın zamanda bir tane 207 1.4 almak istiyorum, sizce bu araç nasıl bu fiyata eder mi ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-207-1.4-trendy-2007-model-22.500-tl-77-bin-de-170997153/detay

Kaça alsam iyidir?
  • valla ben 3 haftadır,çok çok temiz olmak kaydıyla,207 bulamadım hala

sahibinden.com dan bir şey henüz çıkaramadım,bazıları ise ederinden oldukça pahalıya satılıyor!

Benzin ilk tercihim ama 25/30bin KM yi geçmemesi gerekiyor
    Dizel,belki "mecburiyet" den alınır gibi duruyor ama en fazla 40bin KM yi de geçmemelidir,Dizel de millet,aracın ilk önemli ekonomik süresine gelince(dolunca gibi olunca) ayne satışa
    çıkarıyor!! 120/150 veya 180/200bim KM gibi;bunlar bana uymaz,birileri de kalkıp yaw Dizel ler bilmem kaç bin gider demesin ltf

Geçen gün baktım bir tane Benzinli 207(30 kağıda) 2010 model ama tam içime sinmedim açıkçası!! diğer bulduklarım ise hep başka şehirler yaw ülen nasıl gidilir de bakılır bunlara

Sanırım Yılbaşı sürecini bekleyip,bazı markaların özel indirimli+özel taksitlendirmeli v.s satışlarını beklemek gerekiyor,yaw 30/35 kağıt örneğin hem de 2.el bir 207 ye vermek de hiç
    içime sinmiyor

• Piyasa uçmuş hocam her araba pahalı param olsa sıfır alacam kazıkçı insalar kazanmasın diye bence acele etmemek lazım aramaya devam.

-1.4 otomatiğin yakıtı nasıl arkadaşlar? Birde lpg uyumu nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fss1403 -- 27 Ağustos 2014; 12:15:15 >
  • Valla arkadaşlar ben buldum dizel 53000 de siyah Hasar siz 25.250 ye şans ama tabi acemiyim vitesli arabaya yıllarca otomatik ten sonra alisicaz artık birde araba güzel cidden rahat ama su var frenler den çok fena ses geliyor birde 207 diye şartlamayin ben otomatik polo bakıyordum şansa bu oldu temiz manuel dedim aldım isteyene yardimci olurum çevre var

• Km oynanmamis ararsanız sabırla bulunuyor sahibinden çok para cidden Galerici fiyati çekiyor kendi satmak istedikleri fiyata dusuyorlar

• arkadaşlar bu 207 aldım premium 1. dizel ancak izmirde usta arıyorum!!!!

bir genel problemler için usta lazım ! muhit önemli değl usta iyi olsun gideriz!!

orjinal kumaş bulucak döşemeci arıyrum, kapılardaki döşemeler lekekeli

16 inç jant kapagı vs aksesuar parça alıcak büyük parçacı lazım izmirde varmı ?

şimdiden tşkler iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgin_yener

arkadaşlar bu 207 aldım premium 1. dizel ancak izmirde usta arıyorum!!!!

bir genel problemler için usta lazım ! muhit önemli değl usta iyi olsun gideriz!!

orjinal kumaş bulucak döşemeci arıyrum, kapılardaki döşemeler lekekeli

16 inç jant kapagı vs aksesuar parça alıcak büyük parçacı lazım izmirde varmı ?

şimdiden tşkler iyi forumlar

Hayırlı olsun ALLAH kazasız belasız kullandırmayı nasip etsin inşallah. Bence çok memnun kalacaksın arabandan.

• arkadaşlar merhaba 207 dizel araç bakıyorum fiat bravom var 1.4 t-jet şehir içinde yakıtı çok geliyor bana sonuçta şehir dışı çok nadir işim oluyor 207 yi yakıt konusunda çok ekonomik olduğunu duydum ancak aracın performansı nasıldır çok bayık mı? ses sistemi tatminkar mi ? 206+ aracım vardı onda baya kötüydü onun gibi mi?....biraz bilgilendirirseniz sevinirim + ve - yönleriyle 207 dizel :)
  • Valla yakıtta ezer geçer dostum ses sistemi JBL radyoda cızırtı var ama CD de güm güm kaliteli bir sesi var ve yüksek 🔊 206 gibi cılız değil 206da var 207 ile ilgili sıkıntı sadece yan aynalar ve yokuşta 1 den 2ye geçerken ama galiba 1den 2 y3 konusunda sıkıntı bende çünkü manuel yeni başladım 10 sene otomatik kullandım 206 heralde bendedir sorun diyorum bence geçin sıkıntı yaşamazsınız

• arkadaşlar, izmirde usta ve parçacı tavsiyesine ihtiyacım var! debriyaj müşürlerinden şüpheleniyorum motorda öne atma va r?

ayrıca bir kaç standrt parçayı değiştirmek isityorum eskidiği için kimi nereyi tavsiye edersiniz telefon yada dres ile yazarmısınz?

izmir merkezdeyim her yer olu r? usta insn olsun gerisi kolay !

ayrıca 16 jant kapak arıyorum pejo bulamadım heryerde uviversal var bilen gören oldumu !

saygılar
  • Selamlar .

Yeni aldığım 207'ye anfi bağlamaya çalışıyorum ama aküden içeri nasıl kablo sokacağımı bulamadım. Bilen var mıdır acep?
  • rocco1903 R kullanıcısına yanıt
    Ekonomi istiyorsanız 1.4HDI almalısınız. Performans kullandığınız Fiat ile benzerdir. Performans istiyorsanız 1.6HDI olabilir. Ama yine de sizin araçtan daha az yakar. Dynamic versiyonu doludur, konfor olarak C sınıfı kompaktların bazılarını atarmaz
  • Arkadaşlar 207 lerde çift kat boya işlemi varmıdır acaba ekspertizde fabrikasyon çift kat boya yazıyor.Araç boyalımı değilmi bilemedim yardım edebilirmisiniz
  • 207 1.6 THP GT almak istiyorum.
    şuanki aracım 206 1.6 XS
    Araca LPG taktırmayı düşünüyorum, aracın kronik sorunları varmı?
    Fiyat/Performans açısından ve kullandıysanız 206'ya kıyasla yorumda bulunabilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobinvanPersie -- 8 Kasım 2014; 12:14:37 >
  • Arkadaşlar yeni araç alacağım için 2,5 yıldır kullandığım Peugeot 207 1.4 hdi dizel aracımı satıyorum. Aracın hiçbir problemi ve sıkıntısı yoktur. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-cok-temiz-1-parca-boyali-187768951/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true

http://forum.donanimhaber.com/m_99567820/tm.htm

• Selam arkadaşlar nasılsınız 207 sahipleri :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Selam arkadaşlar nasılsınız 207 sahipleri :)

TEŞEKKÜRLER DOSTUM
    sen nasılsın,

araban nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozidane

quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Selam arkadaşlar nasılsınız 207 sahipleri :)

TEŞEKKÜRLER DOSTUM
    sen nasılsın,

araban nasıl

Iyiyim bende :) konu hic guncel degil altlarda gorunce uzuldum acikcasi. Arabam 92 bin kmye geldi 1 aya yakin kullanmadim arabayi mars otomatigi ve komurlerinde sorun vardi 250 tlye parca degisimi yaptirmistim onun disinda bir sikinti yok su an sizlerim araclari nasil var mi bir sorun? Yakit durumlari genel durumlari nasil? Sagindan solundan ses geliyor mu? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.