Şimdi Ara

::: Peugeot 207 ::: (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.594
Cevap
11
Favori
529.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sadoes

207 ne zaman kasa değiştirecek bilen var mı ?

Bu yaz sonunda ya da bu yazın 208 gelecek. Merakla bekliyorum.
  • 207 rc yada 207 le mans almayı düşünüyodum.o zaman 208 i beklemekte fayda var
  • 207 kasa değiştirdi sayılır. 208 piyasaya çıktı. Türkiye'ye henüz gelmedi ama artık B segmentinde Peugeot'nun güncel modeli olarak 207 yok, 208 var. (207 üretimi de 206 gibi devam edebilir; bu durum farklı elbette...)
  • 2010 model 1,4 hdi 25 bin km 207 millesim almayı düşünüyorum ama otomobil ayrı bir şehirde. sadece tramer kayıtlarına baktım.
    fiyatı 31,500'den 30bine kadar indirttim.
    merak ettiğim ise bir yerden okuduğum millesim modellerde donanımın eksik olduğu konusudur.
    Torpido gözünde ve çakmakta ışık olmadığı, kaput iç koruma keçesi nede karter muhafazası olmadığı filan yazılmış.
    Millesim modelinin de trendy, comfort gibi ayrımı olabiliyor mu ?
    aracın kabin sessizlik durumu nasıldır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doktor.Z

2010 model 1,4 hdi 25 bin km 207 millesim almayı düşünüyorum ama otomobil ayrı bir şehirde. sadece tramer kayıtlarına baktım.
    merak ettiğim ise bir yerden okuduğum millesim modellerde donanımın eksik olduğu konusudur.
    Torpido gözünde ve çakmakta ışık olmadığı, kaput iç koruma keçesi nede karter muhafazası olmadığı filan yazılmış.

Karter korumanın olmaması şaşırtıcı. Nette biraz aradım karşılaşmadım bu durumla. En basitinden plastik koruması olur yani. Diğer dediğiniz ışıklandırmadan vazgeçmiş olabilirler.

Millesim de güzel bir modelmiş. UK'de arabanın yanında hediye nokia 5230 veriyorlarmış, tutucusuyla beraber.

• quote:

2010 model 1,4 hdi 25 bin km 207 millesim almayı düşünüyorum ama otomobil ayrı bir şehirde. sadece tramer kayıtlarına baktım.

30 bin pahalı değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

quote:

30 bin pahalı değil mi?

sahibinden.com'a baktım emsal fiyatlar29,500ile 32,500 arası değişiyor. üstelik km bu kadar az değil. bildiğiniz daha ucuz olursa ve bilgi verirseniz sevinirim.

• quote:

sahibinden.com'a baktım emsal fiyatlar29,500ile 32,500 arası değişiyor. üstelik km bu kadar az değil. bildiğiniz daha ucuz olursa ve bilgi verirseniz sevinirim.

Benim demek istediğim 2010 model 1.4 68 beygir dizel araca, hemde yenisi çıkacak bu yaz (2008) 30 bin tl çok değil mi?
    2009 model 207 lere filan 25-26 civarı istiyorlar, 2010 un ne özelliği varki 30bin olsun?

Biraz daha zorlasalar 407 fiyatına satıcaklar 207 yi ya bravo!
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

quote:

Benim demek istediğim 2010 model 1.4 68 beygir dizel araca, hemde yenisi çıkacak bu yaz (2008) 30 bin tl çok değil mi?
    2009 model 207 lere filan 25-26 civarı istiyorlar, 2010 un ne özelliği varki 30bin olsun?

Biraz daha zorlasalar 407 fiyatına satıcaklar 207 yi ya bravo!

Valla sadece millesim değil 2010 tüm dizellerin fiyatı bu civarda (http://www.sahibinden.com/peugeot-207/dizel/manuel?a4_min=0&a4_max=40000&a5_min=2010&a5_max=2010 ) 2011 tabi daha da artıyor.
    yenisi eli kulağında çıkacak ama fiyatı min. 40-42 bin tl olacaktır.

• KM olayına bu kadar takarsanız, 30 bin den satarlar size 207 yi.
    Bende 207 bakıyorum, 2009 u 25 bine satılmış. 2010 u 27 bine satılık şu an (1.4 dizel, donanımı bilmiyorum sormadım). Birde bu izmir fiyatı. İstanbul için bu rakamlardan 1000-1500 tl düşün.
  • YA KARDEŞİM ÇOK TATLI YA ÇOK GÜZEL MODİFİYE OLUYOR
    http://modifiyesanati.com/fotokategori-mic.php?id=353
     ::: Peugeot 207 :::

::: Peugeot 207 :::

• Arkadaşlar 207 HDI almayı düşünüyorum. Acaba bu araçlarda da 307 lerdeki gibi can sıkıcı hatalar var mıdır? Yoksa temiz bir 207 problemsiz diyebilir miyiz?
  • Arkadaslar yakın zamanda bır arac almak ıstıyorum ama benzınlı mı alsam, dızel mı alsam karar veremedım.Dızel almak ne zmn mantıklı olur?Yanı yılda kac bın km yaparsan dızel mantıklı olabılır?Dızel-benzın arasındakı fıyat farkını yılda ne kadarlık bır kullanımda amortı edılebılır. Tahmını yılda 10bın km yapabılırım.Bu kullanımda dızel almak mantıklı mıdır?Yoksa benzınlı almak daha mı mantıklı olacaktır?

Tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Arkadaslar yakın zamanda bır arac almak ıstıyorum ama benzınlı mı alsam, dızel mı alsam karar veremedım.Dızel almak ne zmn mantıklı olur?Yanı yılda kac bın km yaparsan dızel mantıklı olabılır?Dızel-benzın arasındakı fıyat farkını yılda ne kadarlık bır kullanımda amortı edılebılır. Tahmını yılda 10bın km yapabılırım.Bu kullanımda dızel almak mantıklı mıdır?Yoksa benzınlı almak daha mı mantıklı olacaktır?

Tesekkurler

Hocam bu hesap her markaya modele göre değişir. Almak istediğiniz modelin dizel ve benzinlisi arasındaki farkı yakıt olarak hesaplayın. Yani örneğin 4500tl fark varsa benzin 4.5 TL den 1000 Litre yapar. Bu da 50 litrelik depoyu 20 kere doldurur. Ya da 100 kilometrede ortalama 8 litre yaksa yaklaşık 12500km yol yapar gibi. Bu şekilde bir hesap yapabilirsiniz. Bizim araç dizel 1.6, bir depoyla (50 lt) şehir içi menzil en düşük 850, uzun yolda 1000km gördük (150km gideri vardı). Benzinle mazot arasındaki fiyat farkını iyice düşürdüler. Yalnız dizeller hala miktar olarak da az yakıyor. Ancak hesap yapılmadan karar verilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Can_Ordu

quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Arkadaslar yakın zamanda bır arac almak ıstıyorum ama benzınlı mı alsam, dızel mı alsam karar veremedım.Dızel almak ne zmn mantıklı olur?Yanı yılda kac bın km yaparsan dızel mantıklı olabılır?Dızel-benzın arasındakı fıyat farkını yılda ne kadarlık bır kullanımda amortı edılebılır. Tahmını yılda 10bın km yapabılırım.Bu kullanımda dızel almak mantıklı mıdır?Yoksa benzınlı almak daha mı mantıklı olacaktır?

Tesekkurler

Hocam bu hesap her markaya modele göre değişir. Almak istediğiniz modelin dizel ve benzinlisi arasındaki farkı yakıt olarak hesaplayın. Yani örneğin 4500tl fark varsa benzin 4.5 TL den 1000 Litre yapar. Bu da 50 litrelik depoyu 20 kere doldurur. Ya da 100 kilometrede ortalama 8 litre yaksa yaklaşık 12500km yol yapar gibi. Bu şekilde bir hesap yapabilirsiniz. Bizim araç dizel 1.6, bir depoyla (50 lt) şehir içi menzil en düşük 850, uzun yolda 1000km gördük (150km gideri vardı). Benzinle mazot arasındaki fiyat farkını iyice düşürdüler. Yalnız dizeller hala miktar olarak da az yakıyor. Ancak hesap yapılmadan karar verilmez.

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Allah izin verirse Pug 207 veya en kötü 206+ almak istiyorum. Bazı duyduklarıma göre yolda 20-30bin km yapacaksan dizel mantıklı deniyor ama bunu bir hesaba dökmek en iyisi olacaktır. Dediğinz örneği gerçeğe dönüştürüp, bir karar vermeliyim.

Teşekkürler.

• hocam 207 urban move donanımı fiyat performas olarak nasıl? 0 dizel bir 207 ye 36000yl para verilir mi? sağlamlık ve servisleri acısından soru işaretlerım var..yardımlarınız için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanus87

hocam 207 urban move donanımı fiyat performas olarak nasıl? 0 dizel bir 207 ye 36000yl para verilir mi? sağlamlık ve servisleri acısından soru işaretlerım var..yardımlarınız için teşekkürler

Bence bu araç fiyat performans olarak mükemmel bir araç.
    İnternet sitesinde 38900 yazıyor ama bayiler 35900'e satıyor.

Urban move donanımını inceledim. Araç full donanım. çift bölgeli otomatik kliması, yağmur, far sensörleri, hız sabitleyicisi, otomatik kararan aynasına varana kadar herşey var. 1.4 HDI motorun performansı belli, çok fazla bir şey beklememek lazım. Standart bir kullanıcı için gayet yeterli. Euro5 motor var.

Ben ikinci el temiz 207 dizel bulamasaydım sıfır km urban move alacaktım.
    Bundan önceki aracım da 307 idi. Servis konusunda problem yaşamadım ben hiç.

• 207 sınıfının en başarılı araçlarından birisiydi. Birkaç tıkırtı dışında, manuel vitesli araçlarda ciddi bir kronik arızası da yoktu. (Otomatikler biraz sorunludur...) Şimdi Urban Move versiyonu ile elde kalanları tüketiyorlar. Şahsen 208 çıkmışken, 207 almayı tercih etmezdim ama böyle bir düşünce yoksa, 207 alınabilecek en iyi B sınıfı araçlardan birisidir. Herşeyden önce, ön koltuklarda C segmenti genişliğinde olması bile, başlı başına bir tercih sebebidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

207 sınıfının en başarılı araçlarından birisiydi. Birkaç tıkırtı dışında, manuel vitesli araçlarda ciddi bir kronik arızası da yoktu. (Otomatikler biraz sorunludur...) Şimdi Urban Move versiyonu ile elde kalanları tüketiyorlar. Şahsen 208 çıkmışken, 207 almayı tercih etmezdim ama böyle bir düşünce yoksa, 207 alınabilecek en iyi B sınıfı araçlardan birisidir. Herşeyden önce, ön koltuklarda C segmenti genişliğinde olması bile, başlı başına bir tercih sebebidir.

+1, Kalın yazılan yere ekstra +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: IGBT

quote:

Orijinalden alıntı: adanus87

hocam 207 urban move donanımı fiyat performas olarak nasıl? 0 dizel bir 207 ye 36000yl para verilir mi? sağlamlık ve servisleri acısından soru işaretlerım var..yardımlarınız için teşekkürler

Bence bu araç fiyat performans olarak mükemmel bir araç.
    İnternet sitesinde 38900 yazıyor ama bayiler 35900'e satıyor.

Urban move donanımını inceledim. Araç full donanım. çift bölgeli otomatik kliması, yağmur, far sensörleri, hız sabitleyicisi, otomatik kararan aynasına varana kadar herşey var. 1.4 HDI motorun performansı belli, çok fazla bir şey beklememek lazım. Standart bir kullanıcı için gayet yeterli. Euro5 motor var.

Ben ikinci el temiz 207 dizel bulamasaydım sıfır km urban move alacaktım.
    Bundan önceki aracım da 307 idi. Servis konusunda problem yaşamadım ben hiç.

35.900 eminsiniz değilmi.fiesta, corsa ve polonun en baz modelleri o fiyata gitmişken full araç için bu fiyat çok iyi.207 baştan beri hiç ısınmadığım bir araçtı.208 i bekliyordum ama bu kadar özelliği olan araç için fiyat çok iyi.

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.