Şimdi Ara

::: Peugeot 207 ::: (142. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.594
Cevap
11
Favori
529.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: riveral

gerçekten buraya kimse uğramıyor galiba.
    sorular öylece kalıyor.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: riveral

sorular öylece kalıyor.

Maalesef haklı arkadas....Hevesleri kalmadı galiba eski 207 kullanıcılarının

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: turgayk

quote:

sorular öylece kalıyor.

Maalesef haklı arkadas....Hevesleri kalmadı galiba eski 207 kullanıcılarının

Saygılar

Alıntıları Göster
    bu topic ölmüş ne gelen var giden

• quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

bu topic ölmüş ne gelen var giden

Alıntıları Göster
    207'ciler araçlarından ayrılamıyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahan35

207'ciler araçlarından ayrılamıyor sanırım

Alıntıları Göster
    burdaki kullanıcılar kendi siteleri oldugu için buraya ugramıyor bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GLR_

burdaki kullanıcılar kendi siteleri oldugu için buraya ugramıyor bence

Alıntıları Göster
    Önceleri gayet güzel gidiyordu bu başlık ama sonradan kimse uğramamaya başladı.Satılan 207 sayıına oranla çok zayıf bir paylaşım var burada maaleef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A8DE30D30

Önceleri gayet güzel gidiyordu bu başlık ama sonradan kimse uğramamaya başladı.Satılan 207 sayıına oranla çok zayıf bir paylaşım var burada maaleef..

Alıntıları Göster
    207 ciler paylaşıma bekliyoruz,ya da nerdeyseniz biz oraya gelelim
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

www.207tr.com dayız

• quote:

Orijinalden alıntı: assurdo

quote:

www.207tr.com dayız

Alıntıları Göster
    Sorun çıkmıyor ki..Ne yazalım...?????

İzmir de arka sileceğimi kırdılar...Servise gittim ...Komple değişecek dediler...(Yani saDece silgeç kısmı değil ...kol da dahil!!!!!!) Eyvah dedim....yüzlerce TL gidiyor....İşçilik dahil 36 TL ..dediler...Bravo gerçekten...Peugeot u kutluyorum. Servis de çok ilgili ve nazik (İRDE-İZMİR)..207 min arka sileceği değişti..aracım yıkandı..plaka altlıkları nı da yenilediler...Nescafe mi de içtim...36 TL verdim ...çıktım...Çok Teşekkür ederim...

Gerçekten burayı da boş bırakmayalım...!!!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: selimhun

Sorun çıkmıyor ki..Ne yazalım...?????

İzmir de arka sileceğimi kırdılar...Servise gittim ...Komple değişecek dediler...(Yani saDece silgeç kısmı değil ...kol da dahil!!!!!!) Eyvah dedim....yüzlerce TL gidiyor....İşçilik dahil 36 TL ..dediler...Bravo gerçekten...Peugeot u kutluyorum. Servis de çok ilgili ve nazik (İRDE-İZMİR)..207 min arka sileceği değişti..aracım yıkandı..plaka altlıkları nı da yenilediler...Nescafe mi de içtim...36 TL verdim ...çıktım...Çok Teşekkür ederim...

Gerçekten burayı da boş bırakmayalım...!!!!!!!!

Alıntıları Göster
    yakın zamanda fren balatası değiştiren oldu mu?

• quote:

yakın zamanda fren balatası değiştiren oldu mu?

Alıntıları Göster
    bende ne zamandır yazmıyorum... Herkezin arabasından memnun oldugundan sanırım

Bizimki suanda hicbir sorun cıkarmadı... Sadece amortisorlerin sert olmasından dolayı aracda sesler mevcut onlarda problem degil...

Hız sabitleme tektırmısdık hicbir sorun cıkarmadı... Angeleye ve pioneer in 207 ler ici cıkardıgı hoparlorleri var onlardan taktırmayı dusunuyoruz... Tabikide jant...

İstanbula 207 yle gidiyorum 110km sabit hızda yarım depoya gidiyo... İyiki almısız...

• quote:

Orijinalden alıntı: kobithekobi

bende ne zamandır yazmıyorum... Herkezin arabasından memnun oldugundan sanırım

Bizimki suanda hicbir sorun cıkarmadı... Sadece amortisorlerin sert olmasından dolayı aracda sesler mevcut onlarda problem degil...

Hız sabitleme tektırmısdık hicbir sorun cıkarmadı... Angeleye ve pioneer in 207 ler ici cıkardıgı hoparlorleri var onlardan taktırmayı dusunuyoruz... Tabikide jant...

İstanbula 207 yle gidiyorum 110km sabit hızda yarım depoya gidiyo... İyiki almısız...

Alıntıları Göster
    aracım peugeot 207 trendy 1.4 90hp banzinli..dün hafif engebeli bir arazide kullanmak zorunda kaldım ve bu gün dikkat ettim birinci viteste hafif gaz verip arabayı titreterek kalkmak istediğimde sanki metal bir tepsinin içindeki metal parçaların titreşimine benzer sesler geliyor,önce sağ arka taraftan geliyor sandım bagajı açtım kontrol ettim ses yapacak bişey yok,dikkat edince sanki ses motor kısmındanda geliyo anlayamadım???
    araba hareket ettikten sonra pek ses yok ama durupta hafif gaz boşluğuyla titreterek her kalktığımda aynı ses..
    anlaşılan 4. ayında servis yolu göründü bizim geline..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yexego -- 23 Mart 2009; 21:46:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yexego

aracım peugeot 207 trendy 1.4 90hp banzinli..dün hafif engebeli bir arazide kullanmak zorunda kaldım ve bu gün dikkat ettim birinci viteste hafif gaz verip arabayı titreterek kalkmak istediğimde sanki metal bir tepsinin içindeki metal parçaların titreşimine benzer sesler geliyor,önce sağ arka taraftan geliyor sandım bagajı açtım kontrol ettim ses yapacak bişey yok,dikkat edince sanki ses motor kısmındanda geliyo anlayamadım???
    araba hareket ettikten sonra pek ses yok ama durupta hafif gaz boşluğuyla titreterek her kalktığımda aynı ses..
    anlaşılan 4. ayında servis yolu göründü bizim geline..

Alıntıları Göster
    Torpidonu bi incele derim, bende de benzeri bi ses vardı, torpidoya koyduğum ufak tefek eşyalardanmış meğer...

• quote:

Orijinalden alıntı: korhin

Torpidonu bi incele derim, bende de benzeri bi ses vardı, torpidoya koyduğum ufak tefek eşyalardanmış meğer...

Alıntıları Göster
    sesin kaynağı deponun altına konulan koruyucu aluminyum levhanın ezilip bükülmesi ve şaseye değerek gürültü çıkarması.levhayı düzeltip kopan tutturma vidalarına tutturunca ses bitti..
  • quote:

sesin kaynağı deponun altına konulan koruyucu aluminyum levhanın ezilip bükülmesi ve şaseye değerek gürültü çıkarması.levhayı düzeltip kopan tutturma vidalarına tutturunca ses bitti..

Alıntıları Göster
    slm millet yoklama yapıyorum lütfen katılın

mas207 2007 model 1.4 HDI 35900 km
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

slm millet yoklama yapıyorum lütfen katılın

mas207 2007 model 1.4 HDI 35900 km

Alıntıları Göster
    2009 TRendy 1.4 benzinli 3100km
  • quote:

2009 TRendy 1.4 benzinli 3100km

Alıntıları Göster
    2007 premium 1.6 HDI 27.000km
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobithekobi

2007 premium 1.6 HDI 27.000km

Alıntıları Göster
    2008 (2007 Eylül) 1.6 Hdi Premium 21.800 km.

Aracımın iç mekanındaki ses sorunundan bende muzdaribim. Ön sağ direk ve ön cam altındaki plastikten gelen ses,kadran ve sol sürücü havalandırmasının içinden gelen ses,sürücü camı tam kapalı iken gelen ses,arka sağ kemerin içinde bulunduğu plastikten gelen ses,bagaj zaten ses kaynağı.

Dişli asfalta çıkınca yolculuk zırıl zırıl oluyor,her yerden bir zırıltı bir ses geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: membal

2008 (2007 Eylül) 1.6 Hdi Premium 21.800 km.

Aracımın iç mekanındaki ses sorunundan bende muzdaribim. Ön sağ direk ve ön cam altındaki plastikten gelen ses,kadran ve sol sürücü havalandırmasının içinden gelen ses,sürücü camı tam kapalı iken gelen ses,arka sağ kemerin içinde bulunduğu plastikten gelen ses,bagaj zaten ses kaynağı.

Dişli asfalta çıkınca yolculuk zırıl zırıl oluyor,her yerden bir zırıltı bir ses geliyor.

Alıntıları Göster
    Az önce yazmayı unuttum; hayatımda bu kadar ince bir boya görmedim,en ufak şeyde bembeyaz astar sırıtıyor boyanın altından.Bir daha siyah araba almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: membal

Az önce yazmayı unuttum; hayatımda bu kadar ince bir boya görmedim,en ufak şeyde bembeyaz astar sırıtıyor boyanın altından.Bir daha siyah araba almam.

Alıntıları Göster
    2007 model 1.4 HDI 26500

Arkadaşlar; aracımı 30 Nisan 2007 tarihinde Gaziantep'ten aldım. Garanti süresi dolmadan servise bi uğrayım dedim ve dün Konya Peugeot Korkmazlar'a gittim. Bana garanti süremin 2 ay önce, şubat 27 de dolmuş olduğunu söylediler. Durumu anlattım, müşteri hizmetlerini arayıp şikayetimi dile getirmemi tavsiye ettiler. Faturamın daha önceden düzenlenmiş olduğu ortada. Yarın konuyla ilgilencem, gelişmeleri yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: korhin

2007 model 1.4 HDI 26500

Arkadaşlar; aracımı 30 Nisan 2007 tarihinde Gaziantep'ten aldım. Garanti süresi dolmadan servise bi uğrayım dedim ve dün Konya Peugeot Korkmazlar'a gittim. Bana garanti süremin 2 ay önce, şubat 27 de dolmuş olduğunu söylediler. Durumu anlattım, müşteri hizmetlerini arayıp şikayetimi dile getirmemi tavsiye ettiler. Faturamın daha önceden düzenlenmiş olduğu ortada. Yarın konuyla ilgilencem, gelişmeleri yazarım.

Alıntıları Göster
    İlgililere duyurulur..

Şu an Ankara Göral'da 207 1.6 hdi 90 hp dynamic versiyon kum gri araca MTV hariç 31500 istiolar pazarlığıyla MTV ' sini de dahil edersiniz..

Param olsa alacaam tek araba şu an..

O paraya daha iyi bi araba alınmıo malesef

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.