Şimdi Ara

::: Peugeot 207 ::: (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.594
Cevap
11
Favori
529.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaslar hehe texmo kitabı okuyordur:))) saka valla ben baya okudum normal kitap bile bukadar cok okumamistim..abi bu pejo 207 ler heryerde cikmaya basladi karsima millet baya aliyor ...su pejoda yada sadece onda degil hepsinde tek dil yok abi...biri bisey diyor digeri farkli..bana 10 binde gel dediler...gecen gun sikayetim.com diye bi sayfa var oraya girdik arkadasla...bir okuyun bak ozellikle adamin biri BMW ile ilgili sorununu yazmis gulmekten yerlere yattim ....texmo valla ben kitapta on cam reistansiyla okumustum aman ya havalar sogunca anlariz onmu arkami hehe... bu arada aracin bilgisayarina bakmaktan arabayi kullanamiyorum degistirecem su modu...nekadar harcarsa harcasin ... ya ben bugun fotoraf cektim aracla birlikte ama bakiyorum yayinlanmamis ...
  • Ben bu 207 sayısının artmasını yeni corsa ya bağlıyorum. Bende yeni corsa yada 207 arasında kalmıştım ama sonra corsayı beklemicem alıcam dedim corsa cıkmadan aldım. Sanırım benim gibi arada kalanlar corsayı gördükten sonra tercihlerini yapıyorlar ve 207 alıyorlar çünkü corsa beklendiği gibi değil.
    Akro fotoyu nereye koyuyorsun bizde koyalım. Bizim arabalarımız forumuna koyalımmmı hep beraber. Koyacaksak gidip yıkatayım arabam baya bi battı bu arada
  • aynen branss corsa yı gordukten sonra hemen 207 e yoneldim..ve aldım..
  • Selam Texmo ve Barans,

tamam koyalim fotoraflari ben sabah denemistim buraya ama olmadi...tekrar deniycem ...bu arada barans bana ozel mesaj at e mailini ver atayim eyer olmassa...texmoya aticam...dun tesadufen metrocitye gittik arkadasla yeni corsa orda sergileniyor...spor modeli...arkadasim kizkardesine alicak pejo 207 corsayada bakalim dedik abi en ful donanimli olani yani cosmo modeli 36 milyar o arac 207 den daha kucuk ve pahali kim verir bukadar parayi...ben ilk once ford fusuion dusunuyordum eski bir rent a carci olarak elimizde vardi ve cok kullandim arac gercekten cok az yakiyor ve iyi ama donanimi cok az ve fiyati yuksekti....
  • Akro mailimi yolladım
  • barans selam...abici e mail adresin gelmedi...herhalde biyerlerde yanlislik oldu..sen akro9@yahoo.com a mail at sana donerim
  • Texmo nerelerdesin abi kitapçık bitmedi daha
  • selm..ark..

eurodizel en iyisi total miş dun aldım..sizede soyleyeim..yesil renkli..akro nun resimleri geldi..super..
  • Dün bende Totalden aldım bakıcam nasıl olduğuna. Akronun resimleri banada geldi. Tam bir aslan yaa.
  • Selam arkadaslar:)).. neymis bu total boyle merak ettim....hehehe..ben opetten alicam oyuncak veriyorlarmis:)))))))))ya sabah sabah kafayi yedim...bikac yere tel ediyorum delirdim...neyse barans bebegi begendine sevindim...e hadi sizin de fotolari bekliyorum...
  • En kısa zamanda...
  • ooo form hareketlenmiş oaakdar yazdık foruma nerede pecocular diye arbalarınız hayırlı olsun arkadaşalar
  • tesk .pdr sende ne var?
  • valla ben grandeciyim
    1.4 77 kullanıyorum aractan memnunum daha onceelri forum canlasın diye 207 ye mesaj attım ama kimse yoktu o aralar gordugum kadarıyla yeni yeni milelt buluyo burayı demkki ama herzaman derim almsaydım 207 alacaktım
  • arkadaşlar bu hafta 1.4 207 hdi trendy 27.500 e aldım sizce fiyat nasıl
  • metalikmi , opakmı ? nerden aldın fiyatb iyi..
  • selam cooler ve dieger arkadaslar...son zamanda buraya yazamadim...cooler iyi amissin hayirli olsun...bence fiyatlar bu seviyede gider yani biraz dusuk seneye yukselir..simdi herkes elindeki stoklari bitirmeye calisiyor..rekabet buyuk... ben arabamdan memnunum son zamanlarda dizeldenmi olsa gerek habire geziyorum:))) bir hafta oldu alali 500 km devirdim..yakit sarfiyatindan memnunum...
  • metalik renk aldım yanında yedek paspas trafik seti anahtarlık felanda verdiler (belkide herkese veriyolardır :)) ) ankaradan aldım arabayı.
  • göraldanmı ?
  • cooler hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.