Şimdi Ara

::: Peugeot 207 ::: (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.594
Cevap
11
Favori
529.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaa bugün punto'nun fiyatlarına baktım şok oldum. zamlardan sonra 207 ucuz kalmış.

punto 1.3 90 hp emotion 33800
    207 1.6 hdi 90 hp premium 32400

peugeot da zam yapar mı ki acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo -- 3 Haziran 2006; 22:59:55 >
  • YA ARABA İYİ GÜZEL HOŞ DA BU ARABANIN 307 İLE HİÇ BİR FARKI YOK TASARIM OLARAK BUGÜN GÖRDÜM BİTANE ARKASINI GÖRENE KADAR 207 OLDUĞUNU ANLAYAMADIM BU PEJONUN PARASIMI YOK BAŞKA TASARIMCI ALAMIYORLARMI ADAM BİTANE ARABA TASARLADI HEPSİNDE AYNI TASARIMI KULLANIYOR PEJO
  • ben burada yazmıştım birşeyler kaybolmuş nasıl iştir anlamadım.

207 yi 1 hafta önce inceleme fırsatı buldum.öncelikle şunu söyleyeyim buradaki iç mekan fotolarındaki kalite yok.

olmayan navigasyonun yeri,eski vw lerdeki gibi,ön konsoldaki çukur ya da delikler hoş durmuyor.yani görüntü bütünlüğü bence bozuluyor.

bagajının derinliği bana çok düşük geldi.

bir de koltuğu kendime göre ayarladığımda arka koltuğun baş ve diz mesafesi 206dan çok da ilerilere taşınmamış.

dizim ön koltuğa çarptı,kafam tavana dik oturuşta çok yaklaştı,daha geniş bir iç hacim bekliyordum.

resimlerine falan da bakınca beklentim yüksekti açıkçası.

dış tasarım konusunda 206daki gibi kendine has bir karizması yok bence.307den fazla esinlenildiğini düşündüğüm için böyle diyorum.

sürüş fırsatım olmadı,olunca onları da paylaşırım..

• quote:

Orjinalden alıntı: Awacs

2 Litre HDI makine nasıl 90 HP olur anlayamadım,eğer gerçekse yazık Peugeot'ya,
    Ayrıca halen 1.6 Litre 110 HP2lik makine mevcutken Türkiye'ye neden üvey evlat gözüyle bakıpta 60 ve 90 küsürlük makineli HDI araç gönderirler hemde bu fiyatlara ???
    Yazık çok pahalı ve çok boş araç.

benim bildiğim o motor 307'de ilk geldiği zamanlar vardı.
    2.0 hdi xt olarak satışa sunuluyordu.
    2.0 hdi diyince bende deli bi makine bekliyodum 90 hp olduğunu öğreninca acayip şaşırmıştım.
  • 206 sınıf atlamış gibi geldi bu araç 206 ie 307 arası bişi
  • Agresif duruşu ve iç malzeme kalitesi cazibesini arttırıyor.Ancak Clio lll gibi fiyatlandırma politikaları yanlış.İyiki beklemedim 207 yi yoksa hem bu fiyatlarla bu arabaya yaklaşamazdım hemde döviz farkından dolayı Grande puntomu 2000 ytl pahalıya alırdım.Çok memnunum aracımdan .Alanlara sorunsuz kullanımlar dilerim..
  • Arkadaşlar bugün mithatpaşada gördüm 207 yi.Siyahtı.Gerçekten resimlerdeki gibi deil.Çok çekici ve güzel olmuş.

İLk başta 207 olduğunu anlayamadım ön tarafı 407 nin kopyasıydı resmen hatta 407 dir bu araç dedim.Ama farları fln bi deişik bakıo.

Sonra araba manevra yapınca şeklinden ve boyutundan anladım 207 olduğunu.Gerçekten güzel araç.Ama fiyatları çok pahalı.

Sanırım bu aralar 0 araç almak pek mantıklı deil..
  • konu hortlamış..ben bekliyorum hala 207 mi. sipariş vereli bugün 11 gün oldu. bakalım ne zaman gelecek..fiyat konusuna gelince. ben açıkçası diğer marka ve modellerle kıyaslayınca fiyatın çok anormal olduğunu düşünmüyorum..
    neyse beklemeye devam..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakmel

konu hortlamış..ben bekliyorum hala 207 mi. sipariş vereli bugün 11 gün oldu. bakalım ne zaman gelecek..fiyat konusuna gelince. ben açıkçası diğer marka ve modellerle kıyaslayınca fiyatın çok anormal olduğunu düşünmüyorum..
    neyse beklemeye devam..

istediğin modeli ve opsiyonları yazarmısın fiyatıyla beraber
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaBeRgE

quote:

Orjinalden alıntı: hakmel

konu hortlamış..ben bekliyorum hala 207 mi. sipariş vereli bugün 11 gün oldu. bakalım ne zaman gelecek..fiyat konusuna gelince. ben açıkçası diğer marka ve modellerle kıyaslayınca fiyatın çok anormal olduğunu düşünmüyorum..
    neyse beklemeye devam..

istediğin modeli ve opsiyonları yazarmısın fiyatıyla beraber

Benim sipariş ettiğim model "207 1.6 HDI Premium+Park sensörü" renk; aluminyum gri..
    Açıkçası henüz araç ortada olmadığı için fiyat konusunda pazarlık yapma durumu olamadı. Ancak fiyat web sayfasında yazan fiyat; 34.000 ytl+350 lira da park sensörü..şu an için 34350 civarı fiyat söz konusu. Eğer araç gelene kadar zam gelirse zamdan etkilenmeyeğime dair bi takım vaatlerde bulundular ancak durum biraz çelişkili gibi...Bakalım araç gelince göreceğiz. Yarın 2 hafta olacak sipariş vereli..

• 2 hafta önce eskişehirde 207HDI siyah 1.4 bana bıraktıkları fiyat 29.500 dü ben almadım ertesi günü aynı araba32000 çıkmış şimdi keske kaçırmasaydım diyorum
  • bugün 207 yi inceledim gerçekten içi çok güzel olmuş, özellikle ben konsolun üzerindeki malzemeyi çok beğendim, cd çaları mp3 de çalıyor. kısmet olursa benim arabayı anneme verip alabilirsem 207 alıcam.
  • 207 nin resmini 2 ay önce gazetede gördüğümde mutlaka alırım ben bu arabayı demiştim çünkü o zaman lar fiyatlarının çok cazip olacağı gibi bi takım saçmalıklar zırvalamıştı bir peugeot yetkilisi.
    arabanın 1 hafta önce bir sitede detaylı ve değişik renklerdeki resimlerine baktığımda kendine resmen aşık etmişti beni :)
    307 ye mi benzio 407 ye mi orası beni bağlamaz sonuçta ben tasarımını aşırı derecede beğendim ki yorumlara bakılırsa çoğu kişide beğenmiş. eğer öyle olmasaydı bu seçeneklerle bu kadar pahalıya satılan bi araba çoktan yerden yere vurulmuş peugeot da ağzının payını almıştı ama adamlar işi bilio kardesim kim ne dersin ona benzio buna benzio yapmışlar işte makineyi öyle bi yapmışlarki insanın sırf görünüşü için bile 32 33 milyar veresi gelio.Bakıormda bi punto ya tamam özelliklri iyi olabilir fakat 207 deki albeni punto da yok insanın sevesi gelmio :) fakat 207 yi alsan binmeye kıyamassın bir yandan bebek gibi bir yandan alev topu gibi bi araba..renault zaten boşa yaşıo :)))) adamlar bi megane 2 yaptı tuttu die tüm reno modelleri aynı çizgide üretiolar clio 3 müş ok sağlam arabalarda insan biraz görsellik katar kardeşim her model birbirinin ikizi ... sözün özü PARAM OLSA HEVESİM OLMAZ HEVESİM OLSA PARAM cümlesini 207 uyarlamak gerekirse
    sayın peugeot yetkilileri benim 35 milyar param olsa o arabaya dönüpte bakmam madem orta sınıfa yönelik bi araç ürettiniz fiyatınıda orta sınıfa göre ayarlamak zormu geldi o zaman satın almakta bizlere zor gelir KAZANAN TÜKETİCİ OLACAK(zor biraz ) (indirin sürümden kazanırsınız)

• arkadaşlar ben 207 şeytan kırmızı aldım. trendy 31bin 550 ama zorla ordudan 31250 ye aldık araç dizel çok güzel gidiyor. 1.4 motor birde bir arkadaşımız fiyatı inerse diyor ama o biraz zor çünkü şu sıra tüm peugeutlarda indirim var ma 207de yok olmayacakmışta. ben arabayı 2 hafta önce aldım 2007 model oldu. en çok buna sevindim.

araba kısaca çok güzel

herkese tavsiye

• HArika bi aletPeugeotu her zmn sevmişimdir ztn
  • adamlar 206'yı bu modelle çok ii geliştirmişler
    albenisi olan arabalardan
  • offf ya ne araba be!!!
    şöyle bi para bulrsam ilk amacım 206 almak dı . taaki 207 çıkana kadar.
    adamlar süper geliştirdiler ya. tüm özellikleriye harika bi araba.
    Allahım sen nasip et
  • 207 yi gerçekten iyi bir araba.malzeme kalitesi sürüş zevki yol tutuşu gayet iyi.bu aralar kullanırken en fazla zevk aldığım arabalardan biri.fakat ne yazıkki peugeot.bazı arkadaşlar kızsa da bu böle.peugeot ne yazıkki sorunlu otomobiller üretiyor.eğer fransız olsaydım ülkemin malı diye alırdım ama türk olarak başka bir ülkenin sorunlu bir malını almak pek istemem.belkide 207 de hiç sorun çıkmayacak bunu bekleyip göreceğiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: tüberkül

207 yi gerçekten iyi bir araba.malzeme kalitesi sürüş zevki yol tutuşu gayet iyi.bu aralar kullanırken en fazla zevk aldığım arabalardan biri.fakat ne yazıkki peugeot.bazı arkadaşlar kızsa da bu böle.peugeot ne yazıkki sorunlu otomobiller üretiyor.eğer fransız olsaydım ülkemin malı diye alırdım ama türk olarak başka bir ülkenin sorunlu bir malını almak pek istemem.belkide 207 de hiç sorun çıkmayacak bunu bekleyip göreceğiz

ben 9 yıldır peugeot kullanıyorum(hergün), niye şimdiye kadar tek sorun çıkmadı o zaman. Bu palavraları başka forum sayfalarında atıp kendinizi rahatlatın, burası peugeot kullanıcılarının yeri.

• quote:

Orjinalden alıntı: pug407

quote:

Orjinalden alıntı: tüberkül

207 yi gerçekten iyi bir araba.malzeme kalitesi sürüş zevki yol tutuşu gayet iyi.bu aralar kullanırken en fazla zevk aldığım arabalardan biri.fakat ne yazıkki peugeot.bazı arkadaşlar kızsa da bu böle.peugeot ne yazıkki sorunlu otomobiller üretiyor.eğer fransız olsaydım ülkemin malı diye alırdım ama türk olarak başka bir ülkenin sorunlu bir malını almak pek istemem.belkide 207 de hiç sorun çıkmayacak bunu bekleyip göreceğiz

ben 9 yıldır peugeot kullanıyorum(hergün), niye şimdiye kadar tek sorun çıkmadı o zaman. Bu palavraları başka forum sayfalarında atıp kendinizi rahatlatın, burası peugeot kullanıcılarının yeri.

+1, aldık bir tane de biz ve ilk kez peugeota binmeye basladık. 1.4 hdi

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.