Şimdi Ara

Famitsu'dan Yeni İnceleme Puanları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Famitsu dergisi Japonya'da piyasaya çıkan (çıkmasına kısa süre kalan) bazı oyunlarla ilgili inceleme puanlarını yayınladı. Haftalık olarak yayınlanan derginin bu hafta en beğendiği oyun One Piece: Pirate Warriors oldu.

Famitsu'nun incelemelerini 4 editörün yaptığını ve her birinin 10 üzerinden puan verdiği belirtelim. Daha sonra bu 4 incelemenin ortalaması toplanıyor ve 40 üzerinden bir puan veriliyor.

Atelier Meruru Plus: The Apprentice of Arland (PSV) – 9/9/9/8 [35/40]
    Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate – 7/8/8/8 [31/40]
    Dead or Alive 5 Plus (PSV) – 9/9/9/8 [35/40]
    Disgaea D2 (PS3) – 9/8/8/8 [33/40]
    Little Busters: Converted Edition (PS3) – 8/7/8/8 [31/40]
    Luigi’s Mansion: Dark Moon (3DS) – 9/9/8/9 [35/40]
    Natsuzora no Monologue Portable (PSP) – 9/8/8/8 [33/40]
    One Piece: Pirate Warriors 2 (PS3) – 10/9/9/9 [37/40]
    One Piece: Pirate Warriors 2 (PSV) – 9/9/9/9 [36/40]

Pretty Rhythm: Dear My Future (3DS) – 7/7/6/8 [28/40]
    Pro Baseball Spirits 2013 (PS3) – 9/9/9/9 [36/40]
    Pro Baseball Spirits 2013 (PSV) – 9/9/9/8 [35/40]
    Pro Baseball Spirits 2013 (PSP) – 8/8/7/7 [30/40]
    Tiger and Bunny: Hero’s Day (PSP) – 8/7/7/7 [29/40]

• 2. oyunun haberini yapıyorsunuz ama halen 1. oyunun incelemesini göremedim...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • oyunda vs modu yok çok büyük bir eksik
  • Önceden bu sitede her tür oyunun inclemesi oluyordu ama artık sadece genel kitle ye hitap eden oyunlar inceleniyor. Bu tarz oyunlar içinde video inceleme olmasa bile en azından yazılı inceleme yapabilirsiniz. ( Mobil , online , beta vs... lerden vakit bulabilrseniz tabi)

• Aynen katılıyorum. Sadece incelemeler için değil aynı zamanda haberler başlığındada bir eleştiri bende olucak. Yeni haberler çok geç yayınlanıyo yani xxxx siteye bakıyorum yeni haberler gelmiş size bakıyorum yok sonra bir bakıyorum ta 4 5 saat sonra eklenmiş siteye veya ertesi güneklenmiş. Site güncelleme konsunda yavaşlık var.Bunlar sitenin kalitesini düşürüyo. örneğin daha 1 hafta oldu Tomb raider video incelemesi yok ortada diğer siteler inceledi puan verdi üzerine tonlarca haber yayınladılar. Tamam siz video incelem yapıyosunuz süreç birazdaha yavaş olabilir ama bukadar olucağınıda zannetmiyorum. dediğim gibi site çok yavaş güncelleniyo.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.