Şimdi Ara

Windowsphone mi yoksa Android mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklasık 1 ay once s2mi satıp lumia 920 aldım.Aldım almasınada cihaz donanımı,yazılımı falan iyi hosta uygulama ve oyunlarda cok eksik var olanlarda kalitesiz bana göre.Ben S3 almak istiyordum fakat yere düstügünde ekran kırılıyor diye cok tereddüt ettim düsündüm tasındım lumiayı aldım birde kamera kalitesi beni teşvik etmistide,artık sıkıldım uygulama ve oyun azlıgından.Sizden ricam s3 alsam yere düstügünde ekran kıran varmı? yada kac kere düsürdünüz kırılmadı vs,yada kılıf falan alsam ne kadar etkisi az olur?Yardımcı olursanız sevinirim,iyi forumlar

• htc one veya s4 al derim. eğer illa dayanıklı olsun dersen sony xperia z al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Ultimate Insider

htc one veya s4 al derim. eğer illa dayanıklı olsun dersen sony xperia z al.

yorumunuz icin teşekkür ederim fakat malum üni ögrencisiyim okadar param yok malesef :D ben anca ya s3 yada onex yada plus alabilirim.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yumyjikk

quote:

Orijinalden alıntı: The Ultimate Insider

htc one veya s4 al derim. eğer illa dayanıklı olsun dersen sony xperia z al.

yorumunuz icin teşekkür ederim fakat malum üni ögrencisiyim okadar param yok malesef :D ben anca ya s3 yada onex yada plus alabilirim.:)

o zaman şu linke bak bi bakalım:http://www.sanalreyonum.com/urun/samsung-galaxy-s3-i9300-16-gb_930843.aspx?CatId=37288&ref=akakce&v=1.52.1

• Tekrar teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.