Şimdi Ara

Samsung Galaxy S IV'e ait olduğu iddia edilen yeni video yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S IV'e ait olduğu iddia edilen yeni video yayınlandı

Samsung'un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S IV'ü gün yüzüne çıkarmasına kısa bir süre kala cihaza ait olduğu iddia edilen yeni bir video yayınlandı. Söz konusu videoda yer alan cihaz hakkında herhangi bir resmi doğrulama gelmese de, cihaz daha önce karşımıza çıkan görsellerin tasarım çizgilerini taşıyor. 

İlk olarak cihazın arka panelinin sergilendiği videodaki cihazın en dikkat çekici yanı ise, çift SIM kart girişine sahip olması ve kalınlığı. Bu durum videodaki cihazın Asya ülkeleri için hazırlanan başka bir cihaz olma ihtimalini de arttırıyor. Ancak, bu pazardaki cihazların çift SIM karta sahip olmasının tercih nedeni olduğunu ve diğer bölgelere göre daha kalın bir tasarıma sahip olduğunu da belirtelim. Ayrıca, videoda Samsung'un Android cihazlarında kullandığı klasik kullanıcı arayüzü TouchWiz'in yanı sıra; kamera, arama ve ayarlar uygulamaları da sergileniyor.

Güney Koreli şirketin merakla beklenen cihazı Samsung Galaxy S IV'ün tam olarak nasıl bir tasarıma sahip olacağını ve neler sunacağını 14 Mart Perşembe günü hep birlikte göreceğiz.

• bence S4 ün ta kendisi bu cihaz olacak

• bunda höparlör var, fotoğrafta yok.

• bu kadar iğrenç olamazsın samsung
  • Sayın editor,

Videodaki telefon s3ten daha kalın ve arka kapagı onuyle uyumusuz. Bunun replika olma ihitmali güclü degilmi?

Samsung final dizaynı gostermemek icin bu protototipi yapmıs olamazmı?
  • Tasarımın güzelliğinden ziyade, kullanım kolaylığı daha önemli benim için. Köşeli tasarımın ele oturması, cebe girip çıkması problem oluyor.Ancak hoş durduğuda bir gerçek :)

• bu kadarda tipsizlik olmazki ya... xperia z, htc one nereeee.. bu nereeee

• s4 bu şekildde olursa beklenildiğine değmez bence s3 ile aynı gibi :S

• İnşallah bu tasarım şaşırtma taktiğidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-)Telefon açılırken bir tane bile ürünün modeliyle ilgili bir görüntü görmedim.

2-)Arka planda apple reklamı dönüyor.

3-)Telefon menüler arasında gezerken,uygulamalara girerken ve numaralar tuşlanırken tepkimesi çok geç.

4-)Arka kapak ile tasarım arasında cok buyuk orantısızlık var.

Teknoloji 4 yıl geri gitmiş :) Olsa olsa en baba prototip olur.

Slogan :Geçmişi ayağınıza getirdik.İşte bu yeni ama eski galaxy s4 :)

• S3 zamanındada bir dünya haber çıkmıştı ama tel bambaşka bir şey çıktı.Hatırlatırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: masterlux

1-)Telefon açılırken bir tane bile ürünün modeliyle ilgili bir görüntü görmedim.

2-)Arka planda apple reklamı dönüyor.

3-)Telefon menüler arasında gezerken,uygulamalara girerken ve numaralar tuşlanırken tepkimesi çok geç.

4-)Arka kapak ile tasarım arasında cok buyuk orantısızlık var.

Teknoloji 4 yıl geri gitmiş :) Olsa olsa en baba prototip olur.

Slogan :Geçmişi ayağınıza getirdik.İşte bu yeni ama eski galaxy s4 :)

İşte akıllı ve dikkatli bir kullanıcı
  • Video nun 24.saniyesinde laptop un üzerinde telefona benzeyen bişey var.Daha ince.Eğer telefonsa acaba o hangi telefon köşeleri biraz daha buna göre düz.

Birkan Bilen

• eldeki telefonda flas kameranın altında,klavyenin üstünde duran arka kapakta ise yanında.bi telefon yaparken eminim onlarca mühendislik örneği çıkartıyolardır.buna benzeyeceği kesin ama net bu olmaz bence...

• Buna benzer olacaktır ama bunun olacağına pek ihtimal vermiyorum.
  • Eğer telefon bu ise gerçekten bir tasarım faciası..
    Eski grundig marka yuvarlatılmış kenarlı tüplü tv leri bana anımsatıyor..
    İnşaallah böyle olmaz,,

• kabullenmek zaman alacak tabiki,okadar abarttınızki bu samsungu kendini bir şey sndı.videolara fotoğraflara düşmüş hala bu olacağını sanmıyorum diyor :ddd

• S2 inin tasarımı Daha iyi

• arkada niye iphone reklamı var?

• Tipine çok diyeceğim yok da o kalınlık nedir öyle. Note II'den bile kalın duruyor telefon.

Ayrıca Samsung'un açılış logosu yok, açılış sesi alakasız bir ses, tuşlara basıldığında gelen ses ve ekran tepkimesi geç. Tam olarak nedir bilemiyorum ama böyle gelip de 100 milyon satmayı düşünüyorsa Samsung bu sefer çuvallar.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.