Şimdi Ara

'2014 YGS-LYS' Hakkında Her Şey *Ana Konu* //YENİLENDİ// (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.056
Cevap
83
Favori
116.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • programı olanlar burada paylaşırsa yardımcı olurlar
  • Sıra bizde!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seneye YGS-LYS sınavına tekrar girmeyi düşünüyorum. Okuduğum bölümü beğenmedim üniversitede.
    Şimdi seneye (Ortalama Mart 2014 falan filan) YGS olacak mı yoksa yeni bir sistem mi yayına sokulacak ?

Gerçekten iyice içine ettiler sınav sisteminin. Doğru düzgün açıklama bile yapamıyorlar. Açıklamaları saçma kelime ve kavramlarla dolu.
    Adamların Türkçe konuşmaya, halk dilini anlamaya dair zerre kadar ilgileri yok. Birisi de çıkıp;

"Endişelenmeyin la liseliler, 2013-2014 eğitim yılında YGS-LYS sınavı değişmeyecek!" demiyor. Sadece 2014'de değişecek diyor.
    Bre idiot, 2013-2014 var (önümüzdeki eylül ayında başlayacak eğitim yılı), bir de 2014-2015 eğitim yılı var. Bunların hangisinde sınav sistemi değişecek ?
    Şunu Türkçe olarak benim gibilerin bile anlayacağı bir dilde birisi anlatabilir mi ?

Seneye şimdi bu yıl ki, ya da geçen yıl ki gibi bir sınav sistemi mi olacak, yoksa 4 sınav mı ?
    Yuck Fou diyorum sadece o sınav sistemini oyuncak yapıp, tombala çekenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kirli Sakal -- 22 Haziran 2013; 15:31:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yagmur adam

1-2 haftadır hem dinleniyorum hem de biraz ygs konularına bakıyorum da biyoloji ve sosyal haricinde çalışmak gereksiz gibi geldi bana. bütün yaz ygs çalışmak hata olucak galiba.

125 net civarı yapıyorum şu anda sadece şu anki temelimle. hedef 1.5-2k ama 12. sınıf başı netleşir her şey daha neyi yapabilirim neyi yapamam ne kadar arttırırım netlerimi bilmiyorum.

Senin temelin baya iyiymiş hiç çalışmadan 125 net çok iyi hocam lys'e çalışmaya başla seneye ocaktan sonra ygs kasarsın
  • ben yeni haftayla birlikte başlicam hadi hayırlısı

• Hedef ankara üni psikoloji.Umarım hepimiz emeğimizin karşılığını alırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozuyuk32

quote:

1-2 haftadır hem dinleniyorum hem de biraz ygs konularına bakıyorum da biyoloji ve sosyal haricinde çalışmak gereksiz gibi geldi bana. bütün yaz ygs çalışmak hata olucak galiba.

125 net civarı yapıyorum şu anda sadece şu anki temelimle. hedef 1.5-2k ama 12. sınıf başı netleşir her şey daha neyi yapabilirim neyi yapamam ne kadar arttırırım netlerimi bilmiyorum.

Senin temelin baya iyiymiş hiç çalışmadan 125 net çok iyi hocam lys'e çalışmaya başla seneye ocaktan sonra ygs kasarsın

hiç çalışmadım desem yalan olur şimdi. 11. sinif ygs ile ortak konularina bayağı yüklendim onun dışında ygs matematiğini hazirlikta ve 9da isleyince bayağı oturdu.

• Basım cok ağrıyor Fızık çalışayım dedım olmadı,biyolojiye el attım o da olmadı bu aksam :( buyuk ev ablukada eslıgınde paragraf cozuyok

• Beyler fizik hemen anlıyormusunuz ben hiç bişey anlamıyorum bendemi sorun var anlamadım.Mat 1 de köklü ifadelere kadar geldim kimya atom biyolojide daha hiç bakmadım(bakmayıda düşünmüyorum) geometri dik üçgen fizikdede madde ve özelliklerine geldim.İnş agustosun 19 a kdr bitirebilirim.
  • quote:

quote:

quote:

hiç çalışmadım desem yalan olur şimdi. 11. sinif ygs ile ortak konularina bayağı yüklendim onun dışında ygs matematiğini hazirlikta ve 9da isleyince bayağı oturdu.

Benim temelim zayıf 9 da ve 10 yattım 11 de biraz sözellere çalıştım
    hocam hedefin neydi bu arada

• Ygs fizik soru bankası önerileriniz nedir?
  • up
  • Sizce yazın YGS konularından sonra LYS çalışmak için hangi ders öncelik olmalı? Özellikle FKB'den.
  • Ufaktan ygsye başladım denemelerde 100 net civarı çıkarıyorum, hedef Ege inşaat :) birde geometri konu anlatımlı niyetine ygs simetri var bende, orta zorlukta ygs geo konu bankası önerebilecek olan var mı?

• NazlıEce N kullanıcısına yanıt
    körfez ygs-lys soru bankası iyidir alabilirsin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Benim temelim zayıf 9 da ve 10 yattım 11 de biraz sözellere çalıştım
    hocam hedefin neydi bu arada

belli bir bölüm yok kafamda ama boğaziçi olsa iyi olur.

• gençler aranızda fem dergi kullanan var mı varsa bana önerir mi ?
  • arkadaşlar üniversitede olup hazırlanmayı düşünen var mı?bende tekrar girmek istiyorum bölümümü ve okulumu seviyorum ama stres olmadanda şansımı denemek istedim herhangi bir tıp için(özelde olur)etüt merkezi yada özel ders düşündüm ciddi ciddi girmek istiyorum dersler çokda ağır değil henüz benim gibi olanlarınız varsa nasıl bir plan yaptınız?
  • sınav zamanı gelsinde akalımm nasipse:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirli Sakal

Seneye YGS-LYS sınavına tekrar girmeyi düşünüyorum. Okuduğum bölümü beğenmedim üniversitede.
    Şimdi seneye (Ortalama Mart 2014 falan filan) YGS olacak mı yoksa yeni bir sistem mi yayına sokulacak ?

Gerçekten iyice içine ettiler sınav sisteminin. Doğru düzgün açıklama bile yapamıyorlar. Açıklamaları saçma kelime ve kavramlarla dolu.
    Adamların Türkçe konuşmaya, halk dilini anlamaya dair zerre kadar ilgileri yok. Birisi de çıkıp;

"Endişelenmeyin la liseliler, 2013-2014 eğitim yılında YGS-LYS sınavı değişmeyecek!" demiyor. Sadece 2014'de değişecek diyor.
    Bre idiot, 2013-2014 var (önümüzdeki eylül ayında başlayacak eğitim yılı), bir de 2014-2015 eğitim yılı var. Bunların hangisinde sınav sistemi değişecek ?
    Şunu Türkçe olarak benim gibilerin bile anlayacağı bir dilde birisi anlatabilir mi ?

Seneye şimdi bu yıl ki, ya da geçen yıl ki gibi bir sınav sistemi mi olacak, yoksa 4 sınav mı ?
    Yuck Fou diyorum sadece o sınav sistemini oyuncak yapıp, tombala çekenlere.

Degişicek olsa bu yıl sınavdan önce duyururlardı bu saatten sonra degişmesi imkansız bence. Tabi onuda yaparlarsa da çok şaşırmam yani alıştık artık ülkenin içine etmelerine....

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.