Şimdi Ara

LG Optimus G ön inceleme 'LG'nin üst seviyedeki iddialı telefonu mercek altında'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
3.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG üst seviye telefon segmentinde yükselişe geçmeyi planlıyor. Google adına ürettiği Nexus 4 ile olumlu sinyaller veren LG, şimdi de kendi markasını taşıyan Optimus G ile zirve yarışına dahil oluyor. LG Optimus G hakkında merak edilen tüm detaylar, Erdi ÖZÜAĞ tarafından hazırlanan kapsamlı ön inceleme videomuzda.

• Güzelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QMechanic -- 11 Mart 2013; 21:22:14 >
  • arkadaşlar sakın almayın ellerinde patlasın görsünler türkiyeyi 4. sınıf ülke yerine koymak nedemekmiş!!

• kendi memleketlerine optimus pro bize optimus g
    almayın beyler böyle ayrımcı firmalara

bide 1800 civarıymış adamı ayakta..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gayipten Gelen Ses -- 11 Mart 2013; 21:44:32 >

• performans açısından xperia z den gönüllü :D

• S4'ü beklerken bunu konuşmam bile:)

• erdi bey ne kadar isteksiz anlatmış :) işi varmışdda bir an önce bitsin der gibi olmuş inceleme

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

erdi bey ne kadar isteksiz anlatmış :) işi varmışdda bir an önce bitsin der gibi olmuş inceleme

ONUNDA DİYECEĞİ ÇOK ŞEY VAR DİYEMİYOR... GÖZLERİNDEN OKUNUYOR HERŞEY.. ESKİDEN HERKES DOĞRU HAKKIYLA YORUM YAPAR SÖYLERDİ ŞİMDİ ŞİRKET OLUNCA DH ARTIK KURUMSAL OLDU HERŞEY HERKES İSTEDİĞİ GİBİ KONUŞAMIYOR. ADAMIN İPİNİ ÇEKERLER VALLA
    BU ALEM BÖYLE BU VADİ BAŞKA VADİLERE BENZEMEZ SİLİKON VADİSİ BU VADİNİN DE VARDIR Bİ MAFYASI
  • ANASAYFA VİDEOLARINI İZLEYEMİYORUM 64BİT OPERA BROWSER VAR HU DH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spaydix -- 11 Mart 2013; 22:11:40 >
  • lg telefon konusunda hiç sevmedim kolay kolay da sevmem
  • Bu telefon zamanında çıksaydı çok can yakardı ama kaçtı o tren...

Ayrıca bu mükemmel tasarımı LG kendi telefonunu öldürerek bize sunamadığı için LG'ye teşekkür ediyoruz...

Bu telefonu kendi elleryile öldürdüler şimdide o iğrenç tasarımlı(S3, Note 2 kopyası) G Pro yaptılar. Halbuki bu gerçekden güzel olan tasarımı(G) geliştirerek devam edebilirlerdi. Sırf S3'ün ekmeğini yemek için bu tasarımı bırakıp G Pro'da o berbat tuşlu oval tasarıma dönüş yaptılar.

Ne deyim ki LG'den bu kafayla bir cacık olmaz, neresinden tutsan elinde kalıyor. Fail üstüne fail...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 11 Mart 2013; 22:24:16 >
  • Bu telefon benchmarklarda bile Xperia Z'den yuksek not alirken, neden gec kalmis olsun ki. Sadece fiyati biraz daha iyi olabilirdi. Bu arada güzel video olmus, elinize sağlık.

• erdi bey telefon ısınıyor mu şarz durumu nedir ? saygılar.
    şimdiden teşekkürler

• Lg yazılım tarafında sözünü tutarsa dişli bir rakip olabilir. Ama güncelleme konusunda kullanıcıları çekmek için diğer firmalarla yarışacak seviyede yazılım Desteği vermesi lazım.

Erdi abi şifayı kapmış gibi duruyorsun. Geçmiş olsun. Video güzel olmuş, daha söylemek istediğiniz çok şey varmış gibi geldi.

• Bence de almamak lazım.
    Türkiye gibi bir pazara neden 2. yada 2. sınıf ürünleri satıyorlar da en iyisini getirmiyorlar...

• deminden beri yorum yapıcak olmuyuor güvenlik kodu yapıyorum tıklıyoum olmuyor sitede sorun var lütfen düzeltilsin yorum yapamıyoruz video koyuyorsunuz ki bizden yorumlarımızı almanız icin ama yazıyorum göndermiyor lütfen düzeltilsin

• Telefon güzelde pazarlayanda iş yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel bir tlf degil parısının tlf da degil 1800 cok pahalıı zatrn sevmiyorum ic acıcı degil mükemmel diyecek laf yok şuan yorum gönderdim oldu bazen yorum gönderilmiyor site hatalımı bişiler var

• teşekkürler inceleme için, güzel bir telefon olmuş tasarımda iyi.

• işlemçi ve cpu - sony xperia z ile aynı ama hd ekran olduğu için akıcı bir deneyim sunuyor - sony xperia z full hd olduğu için takılmalar olabiliyor - o yüzden bu telefon aslen - bir sony xperia z degil - ama genede tatminkar

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.