Şimdi Ara

GoW Multiplayer'ı GoW 3'ün Ardından Düşünülmüş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Çıkışına bir hayli az zaman kalan God of War: Ascension'ın multiplayer'ı adına geliştirici ekip Santa Monica'dan Jason McDonald bir açıklama yaptı. 

McDonald'ın söylediklerine göre, stüdyo olarak God of War 3'ün bitiminin ardından PSN ve multiplayer konularında genel testler yapmışlar ve bu tür oldukça eğlenceli bulunmuş. Bu projenin son hali ise God of War: Ascension'da karşımıza çıkacak olan modlar. İşte o açıklama:

"God of War 3'ün bitmesiyle, stüdyo olarak PSN ve multiplayer konularında genel testler yaptık. Oyuncular birbirleriyle dövüşüyorlardı ve bu çok eğlenceli gözüküyordu. Biz bunu çok eğlenceli bulduk ve insanların birbirleriyle dövüşürken eğleneceklerini düşündük."

"Buna baktık ve düşündük, 'eğer insanlar bu şekilde eğlenebiliyorlarsa, yapmamız gereken tek şey bunları birleştirmek' dedik ve bu şeyi neden God of War'a koymuyorduk ki?"

• GoW Multiplayer'ı GoW 3'ün Ardından Düşünülmüş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende adamlara hak veriyorum şimdi herkes diyecekki GoW'da paraya bakmaya başladı da,yok efendim artık hep multiplayer odaklı olucakta bilmem ne.Arkadaşlar GoW her zaman senaryosuyla ve oynanabilirliğiyle gönüllerde taht kurmuştur.Adamlarda ekstra bir şeyler yapalım demişler,kötü de etmemişler.Senaryoyu birden çok kez bitirip sıkılanlara,ilaç gibi birebir...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • oyunu bitirdim.... hiçte mp single ı etkılememiş 10 numara olmuş...bence goty ama puanları çok düşük...tomb raider şuan en büyük aday ama önumuzde.. bioshock-gta-ac var

• Su resim bile herseyi özetliyor bee cook özledik krattoossss cik arttiikkkkk
  • quote:

Orijinalden alıntı: stun

oyunu bitirdim.... hiçte mp single ı etkılememiş 10 numara olmuş...bence goty ama puanları çok düşük...tomb raider şuan en büyük aday ama önumuzde.. bioshock-gta-ac var

aynen çok güzeldi sp yeterince tatmin etti beni sonu da çok güzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: ValiantLion

quote:

Orijinalden alıntı: stun

oyunu bitirdim.... hiçte mp single ı etkılememiş 10 numara olmuş...bence goty ama puanları çok düşük...tomb raider şuan en büyük aday ama önumuzde.. bioshock-gta-ac var

aynen çok güzeldi sp yeterince tatmin etti beni sonu da çok güzeldi

mp da bir okadar harika.. betasını 1 ay oynadım.. ama daha oyun yasal olarak çıkmadı kodları giremıyorum 12 sinden sonra girerim inş... girebilen varsa pm atarsa iyi olur
  • god of war 3 hala en iyi god of war bence.
  • çok iyi oldu ben betasını çok beğendim ilk defa fifadan sonra bi oyunu uzun soluklu multi oynama hevesim var

• Oyuna ön sipariş vermemde ki en büyük etkenlerden ilki Türkçe olmasından ziyade online modlara sahip olmasıydı ki ön siparişle gelecek olan özel karakterlerde cabası.Mantıklı bir atılım yaptıklarını,bundan sonra çıkacak olan oyunlarında da bunu sürdüreceklerini düşünüyorum.Normal şartlarda oyunu bir kaç kez bitirip satardık ama artık oda bu online moda olan bağımlılığımız yüzünden pekte mümkün olmayacak gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.