Şimdi Ara

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: (1069. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.575
Cevap
85
Favori
1.494.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10671068106910701071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normalde navigasyonu taktırırken oraya kablo uzatılmasını rica edersen servis yapıyor. Sizinkinde yapılmamış olabilir. Ekstra kabloyla o sorunu halledersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webelectronics

Ben genelleme yaptım farkettiyseniz , 100 araçta 5 dedim , bilmediğiniz araca bulaşmayın dedim :) Kötü bir şey demedim :)

200 km yol yapmış ve satmaya çalışan birine bile denk geldim , sebebini sormayın bile.. Honda iyidir güzeldir , ama herkes altından kalkamaz aracın , özellikle arıza verdiğinde :) (Maddiyat ve sabır olarak diyorum )

Karar gene de alacak kişinindir sonuçta...

Selam 3 senedir lpg li otomatikkullanıyorum alırsam yine honda alırım 100 araçta 15 araçtan iyidir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: taneresin

quote:

Orijinalden alıntı: webelectronics

Ben genelleme yaptım farkettiyseniz , 100 araçta 5 dedim , bilmediğiniz araca bulaşmayın dedim :) Kötü bir şey demedim :)

200 km yol yapmış ve satmaya çalışan birine bile denk geldim , sebebini sormayın bile.. Honda iyidir güzeldir , ama herkes altından kalkamaz aracın , özellikle arıza verdiğinde :) (Maddiyat ve sabır olarak diyorum )

Karar gene de alacak kişinindir sonuçta...

Selam 3 senedir lpg li otomatikkullanıyorum alırsam yine honda alırım 100 araçta 15 araçtan iyidir .

Honda yol yardımı 2010 da kaldırdı.(Araç arıza yapmıyor,kimse aramıyor diye... :))

Bütün araçlar arıza yapar.Önemli olan az arıza yapma oranıdır.Honda bu konuda zaten kendini ispatlamıştır,gerisi kişinin,konfor,tüketim güvenlik vs. tercihidir.
    Bu arada son 10 yıldır Honda kullanıyorum,çokta memnunum,3 kere honda aldım dördüncü için yeni kasa civic bekliyorum....

• dede06 kullanıcısına yanıt
  • Arkadaslar vites topuzu ve pedal lastiklerini degistiren oldu mu. Yurtici yurtdisi alisveris siteleri farketmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resvo kullanıcısına yanıt
    Pedal lastikleri icin bir ara arastirmistim ben halen de aklimda, metal pedallar guzel duruyor bence. Orjinalini almaya kalksan disarida bulunmaz, servisde de ucuk fiyat verirler bence.

Bu mesaja eklenen görseller:

• arkadaşlar arabam satılıktır forumdan arayan arakadaşlara fiyat konusunda yardımcı olamaya çalışırım. araba sıkıntısızdır.

5556714648 nolu telefondan ulaşabilirsiniz
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2009-civic-elegance-otomatik-brc-lpg-296517099/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilaly.87 -- 29 Nisan 2016; 15:31:18 >
  • Yaz lastiklerini taktıktan sonra lpg kullananlardan yakıt denemesi yapan var mı?
    Benzin ile kullanan varsa pompa verileri ile yol bilgisayarı örtüşüyor mu?
  • Merhabalar. 2009 2011 model beyaz otomatik civic premium veya elagance arıyorum. Denk gelirse pm atarsanız sevinirim.
  • 2009 model civic aracım var bugun şöyle bir sıkıntıyla karşılaştım misafirlikten dönüşte arabamı anahtarla açtım hanım içeri bindikten sonra kapıyı örterken kapı örtülmedi mekanizma kilitlendi heral anlamadım nasıl düzeltebilirim bu sorunu bilen var mı yardımcı olursanız sevinirim

• Buji değiştirmeyi düşünüyorum. Bosh mu almalıyım ngk mı. Fark olur mu? Dayanıklılık ve yakıtta

• 2008 1.6 elegance otomatik civic araç aldım. araç suan 114binde bakımı yaptırcam neler değiştirmem gerek aldığım kişi bujileri değiştirdim diyor bide araba sağa çekiyor ne kadar tutar servise götürsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

Buji değiştirmeyi düşünüyorum. Bosh mu almalıyım ngk mı. Fark olur mu? Dayanıklılık ve yakıtta

Bence ngk iridium buji al o daha kaliteli yakıta ve çekişe etkisini görürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çamuradam

2008 1.6 elegance otomatik civic araç aldım. araç suan 114binde bakımı yaptırcam neler değiştirmem gerek aldığım kişi bujileri değiştirdim diyor bide araba sağa çekiyor ne kadar tutar servise götürsem

Araç 100 binde ağır bakıma girmiş mi? Girmiş ise buji değişmiştir zaten. Siz normal bakımı yaptıracaksınız. Sağa çekiyor ise rot ayarı yapılmalıdır yetkili servis piyasaya göre daha pahalıya yapar. garantisi yoksa ki muhtemelen yoktur dışarda yaptırın fazla para vermeye gerek yok
  • ExEcuTor61 kullanıcısına yanıt
    Bosh da iridyum hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuncay altuntoprak T kullanıcısına yanıt
    Denso veya ngk hocam. Zaten üstünden bu ikisinden biri çıkıyor

• ExEcuTor61 kullanıcısına yanıt
    bende öyle düşünüyorum ama ilk defa araç sahibi oldum. şanzıman yağı şunu bunu iyice baktırmak için servise götüreyim diyorum kafam karıştı :D
  • çamuradam, En mantıklısı o götürüp göstermek lazım önceden servise girmişse zaten şasi no dan çıkıyor servis kayıtları.

tuncay altuntoprak, ngk iyidir alın görürsünüz etkisini :)
  • Honda civic arac icin lastik alacamda neyi tavsiye edersiniz ilk defa lastik aliyorum hic bilgim yok

• çamuradam Ç kullanıcısına yanıt
    Goodyear EfficentGrip Performance iyidir tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 10671068106910701071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.