Şimdi Ara

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: (973. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.575
Cevap
85
Favori
1.494.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: caaari

44 bin çok saçma bu araca kardeşim sen o 4 u de atarsa al araci

Bi komşumuz alacaktı aracı vazgecti sıfır linea aldı.cevaplarınız için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben de 2008 honda civic manuel benzinli Premium buldum.
    Alıcıyım ama fiyat konusunda tavsiyeye ihtiyacım var.
    Araç çok temiz ve ilk sahibinden siyah renkli.
    Kaç eder?
  • Bugün aracima Ankara Mocan'da BRC lpg taktirdim. Bakalim kullandikça inşallah yakit tuketimi beni sevindirir.

Ortalama Ankara trafiğinde bir depo lpg ile kaç km gidebilirim acaba?

(simit tank takildi, kapasitesi 47 litreymiş ama %20 genleşme payi ile sanirim 35 lt civari lpg alacak)

• quote:

Orijinalden alıntı: myardım

Arkadaşlar ben de 2008 honda civic manuel benzinli Premium buldum.
    Alıcıyım ama fiyat konusunda tavsiyeye ihtiyacım var.
    Araç çok temiz ve ilk sahibinden siyah renkli.
    Kaç eder?

2015 Ocak ayinda 2008 otomatik, beyaz, premium, benzinli, ilk sahibinden 70 bin km.de, ve servis bakimli araci 39 bin tl ye satin aldim.

• 1 litre gaz ile benim aracım ortalama 8.5-9.2 km arasında yol yapıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydoganx

Bugün aracima Ankara Mocan'da BRC lpg taktirdim. Bakalim kullandikça inşallah yakit tuketimi beni sevindirir.

(simit tank takildi, kapasitesi 47 litreymiş ama %20 genleşme payi ile sanirim 35 lt civari lpg alacak)

Hayırlı olsun diyelim.. Hazır kış bitiyor havalar ısınmaya başlayacak böylelikle siz lpg ye bir tık daha ısınacaksınız.. Umarın sorun sıkıntı yaşamadan binersiniz..

Kaç km yapacağı konusunda 300-350 km arası yaparsın sakin kullanımda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

quote:

Bugün aracima Ankara Mocan'da BRC lpg taktirdim. Bakalim kullandikça inşallah yakit tuketimi beni sevindirir.

Hayırlı olsun diyelim.. Hazır kış bitiyor havalar ısınmaya başlayacak böylelikle siz lpg ye bir tık daha ısınacaksınız.. Umarın sorun sıkıntı yaşamadan binersiniz..

Teşekkürler güzel temenniler için.
    Benzin dayandiramiyordum araca.
    Lpg ile Bahsettiğiniz değerler gayet makul.

• Arkadaşlar Ankara içi veya yakın çevresi (Ankaraya gelebilecek)
    2008 Model Elegance (En Full olanı)
    Manuel, Hatasız, Boyasız(bir kaç parça olabilir),Hasar kaydı olmayan,Değişensiz
    Km:90.000 ve altı ve servis bakımlı kısacası dosta gidecek binmelik tertemiz bir araç arıyorum .
    Aracını satmak isteyen temiz,dürüst ve güvenilir arkadaşlar iletişime geçebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HainKost0k -- 19 Mart 2015; 11:49:27 >
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler güzel temenniler için.
    Benzin dayandiramiyordum araca.
    Lpg ile Bahsettiğiniz değerler gayet makul.

2 yıldır benzinde kullanıyorduk prins lpg ye geçtik en ufak sorun yok

• İstanbul şehir içi sürekli sksk trafik kısa mesafede (5km ise git gel) 30 TL ye 100 km yapıyorum ben. Şehirlerarası 35lt gazla 370 kmleri görmüştüm. Hayırlı olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: humerus06

Hocam maliyeti tam olarak öğrenirseniz haber verir misiniz ? Arkada 3 kişi otururken ya da bagaj tam yüklüyken aşağıda arayıp duruyolar

Dolum ağzı benim de alttaydı body kitte vardı baya sıkıntı yaşayınca kiti taktırdığım yerde 100liraya hallettiler
    Ilk defa taktıklarını söylediler ona rağmen hiç sıkıntı çıkmadı
    Yalnız muayene için tekrar alta almamız gerekiyor dediler bakalım Haziran'a kısmet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Arkadaşlar sol ayna oynar bölümden hafif yukarı doğru kalkmış içeri katlandığı zaman tak diye yerine oturmuyor hafif yukarda duruyor bunu yerine nasıl oturtabilirim.

resimde yukarı kalkan kısmı işaretledim

Cevap verecek arkadas varmi

??

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkneasy1903

İstanbul şehir içi sürekli sksk trafik kısa mesafede (5km ise git gel) 30 TL ye 100 km yapıyorum ben. Şehirlerarası 35lt gazla 370 kmleri görmüştüm. Hayırlı olsun :)

Teşekkürler.
    Bazen Ankara'da 10 km yolu -mesai başlangıç ve bitiş saatlerinde- neredeyse yarım saat, bir saat arasında alabiliyoruz.
    Zamanla aracı kullandıkça tüketim verilerini yine buradan paylaşırım ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydoganx -- 18 Mart 2015; 7:23:45 >
  • 2010 model otomatik vites premium civic lpg yeni taktirdim 40bin km hatasiz boyasiz sizce kaca gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caaari -- 22 Mart 2015; 9:09:04 >
  • İyi gunler 2011 model i-vtec almayi dusunuyorum kafamda bilac soru var yardimci olurmusunuz

• Soruları yazabilirsin bildigimiz kadarıyla yardımcı olmaya çalışırız elbette.

• quote:

Hocam gecen hafta aracda 4 kişi bagaj full Samsun'dan Safranbolu'ya geldim. Samsun rakım 0 Safranbolu 500-600 falan genelde yukarı tırmanıyoruz yani. Merzifon'dan depoyu doldurdum bügünde burada tekrar doldurdum sehir ici 30 km falan anca gezmisimdir. %90 uzun yol diyebiliriz.

Ortalama hız 110-140 arasiydi sürekli.
    400 km icin 34 litre lpg yaktım. 100/8.5 litre lpg demek.

Litresi 2.48 den alıyorum burda 21-22 kurusa denk geliyor.

Aynı yolu dönüşte 2 kişi bos bagajla 7 litre civarı yapıyorum. Samsun tarafında lpg ucuz oldugunda (2.06) km de 15 kurusa denk geliyor.

Bu bilgiler size uzun yol icin fikir olabilir.

• quote:

quote:

Hocam gecen hafta aracda 4 kişi bagaj full Samsun'dan Safranbolu'ya geldim. Samsun rakım 0 Safranbolu 500-600 falan genelde yukarı tırmanıyoruz yani. Merzifon'dan depoyu doldurdum bügünde burada tekrar doldurdum sehir ici 30 km falan anca gezmisimdir. %90 uzun yol diyebiliriz.

Ortalama hız 110-140 arasiydi sürekli.
    400 km icin 34 litre lpg yaktım. 100/8.5 litre lpg demek.

Litresi 2.48 den alıyorum burda 21-22 kurusa denk geliyor.

Aynı yolu dönüşte 2 kişi bos bagajla 7 litre civarı yapıyorum. Samsun tarafında lpg ucuz oldugunda (2.06) km de 15 kurusa denk geliyor.

Bu bilgiler size uzun yol icin fikir olabilir.

Bilgi için teşekkurler hocam.
    Gayet güzel veriler.

• Arkadaşlar merhabalar acil görüşlerinize ihtiyacım var.

Tanıdık birisi aracılığı ile bir civic buldum .

2011 Honda civic 1.6 Elegance 80 bin km Boya vs. yok hatasız. Manuel. Sunrooflu.

Sizce ederi nedir bu aracın ?
  • 45-50 arası bir fiyata alınabilir. Normalde internete baksaniz 50 sen yukarıya bile isteyen görebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.