Şimdi Ara

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: (931. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.574
Cevap
85
Favori
1.494.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

bir de arkadaşlar kırmı ışıkta yada trafikte beklerken vitesi N ye mi alalım yoksa hep D demi kalsın

ikisi de aynı. d de beklemekte fayda var
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    Uyuyor ben sürekli kullaniyorum. Sag taraf 1 cm kısa geldi sadece o da muhim değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibrahim.a kullanıcısına yanıt
    Peki hocam ses yapıyor mu bu silecek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

Arkadaslar silecek fiskiyeleri suyu cok cansız bir sekilde cama atıyor. Sebebi ne olabilir çözümü ne olabilir??

Sorumu cevaplayayım

Benim tahminim silecek suyu deposunun dibine pislik birikmesiydi. Akşam servise gittim o silecek fıskiyelerinin olduğu yeri söktük aldık içinde suyun geçtiği hortumları, çamaşır suyu yada kireç çözücüydü galiba hortumların içine boşalttık biraz bekledikten sonrada havayı bastık sorun çözüldü

Hayır 10 numara 5 yıldız bir silecek. Ne ses çıkarıyor ne de iz bırakıyor. 80 liraya orijinal alacağına bundan beş tane al , zarar gördükçe değiştir. İkisinin de ömrü aynı nasılsa.
  • Silecek alacak arkadaşlar fd6 sedan için 60 ve 65 cm lik alırsanız tam uyuyor. ben iki yıldır böyle alıp kullanıyorum çokda memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

Silecek alacak arkadaşlar fd6 sedan için 60 ve 65 cm lik alırsanız tam uyuyor. ben iki yıldır böyle alıp kullanıyorum çokda memnunum.

siz dedikten sonra bende 60+65 liklerden aldım HB den kargo bedava olayı vardı, 9 tlye hallettim,

zaten geçen hafta şaşmazdan yine 2 ucuz silecek almıştım ki hiç sorunsuz gürültüsüz çalışıyorlar, bu yeniler yedek oldu....
  • ibrahim.a kullanıcısına yanıt
    çok tesekkür ederim tekrar.çok faydalı oldu.
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Hocam bu silecek lastiklerini takmak zor mu? Nasıl takıyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    cok basit takmasi, kitapcikta da resimle gosteriyor oradan bakin isterseniz....
  • Bu silecek işi sıkıntı daha 9 ay oldu sıfır orjinal taktırdım istediğm performansta değil şuanda.
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim lakin ben silecek süpürgelerinin değişimini değil silecek lastiklerinin değişimini sormustum.yani sadece lastik satılıyor ve bizim mitsuba marka süpürgelere takılıyor 3/5 tl felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

teşekkür ederim lakin ben silecek süpürgelerinin değişimini değil silecek lastiklerinin değişimini sormustum.yani sadece lastik satılıyor ve bizim mitsuba marka süpürgelere takılıyor 3/5 tl felan

orjinal papuçları çıkartıp ucuz olanlarla komple değiştirdim,

orjinal papuçlar ustamda, o dediğiniz lastiklerden alıp değiştirip bana verecek,

dediğim gibi bu ucuzları yeni taktım, ayrıca yedek ucuzlarımda var, acelesi yok...
  • Abilerim 2 araç arasında kaldım ilki Volvo s60 2005-2006 model, diğeri ise 1.4 i-vtec civic hb.
    İlk arabam olacak sizce hangisini tercih etmeliyim ? Volvolar çok km yaptığı için otomatik şanzumanında sıkıntı çıkar diye biraz gözüm korkuyor. Honda ise malumunuz dünyanın en iyisi şanzumanda.
    Trafiğe çok kalmam genelde sakin kullanırım ve akşam kullırım gezmek için. Sakin bir trafik olcak yani.
    Yakıt tüketimim ne olur ? Haftada max 200 km yaparım.
    Yedek parça(far-tampon-ayna vs ) ve servis fiyatları ne kadardır ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1903Nurhak1903

Abilerim 2 araç arasında kaldım ilki Volvo s60 2005-2006 model, diğeri ise 1.4 i-vtec civic hb.
    İlk arabam olacak sizce hangisini tercih etmeliyim ? Volvolar çok km yaptığı için otomatik şanzumanında sıkıntı çıkar diye biraz gözüm korkuyor. Honda ise malumunuz dünyanın en iyisi şanzumanda.
    Trafiğe çok kalmam genelde sakin kullanırım ve akşam kullırım gezmek için. Sakin bir trafik olcak yani.
    Yakıt tüketimim ne olur ? Haftada max 200 km yaparım.
    Yedek parça(far-tampon-ayna vs ) ve servis fiyatları ne kadardır ?

Geçenlerde bir arkadasım icin 2011 civic hb bakmistim. Sahibi sehir ici 7-8 sehir dışı 5-6 litre yakıtı var diyordu. Cok kısa bi test sürüsü yaptım bence gayet güzeldi. Hele hele sedan civiclerdeki ic mekan kalitesine falan bakarak bu hb Ler gercekten 10 numara.

Benim arkadasa kredi çıkmadığından alamadı arabayı halen de ilanı var
    1.4 i-vtec karabuk olarak girin siteye siyah renk görürsünüz zaten doktor sahibi.

• 7-8 iyi. Ben onu alıştıktan sonra 6-7 yaparım :) küçük görünüyor ama iç hacmi de genişmiş. 1.4 lerde CC Standart mı ? Şehir içi 60 da sabitlerim de :D öğrenciyim yakıt parasını ben vercem. Önemli yani yakıtı benim için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 1903Nurhak1903

7-8 iyi. Ben onu alıştıktan sonra 6-7 yaparım :) küçük görünüyor ama iç hacmi de genişmiş. 1.4 lerde CC Standart mı ? Şehir içi 60 da sabitlerim de :D öğrenciyim yakıt parasını ben vercem. Önemli yani yakıtı benim için :)

Aynen CC var. Hatta benim baktığımda orijinal fabrika çıkışlı navigasyon bile vardı.
  • Navigasyonu koydukları yer çok güzel. Teyp ekranıda orası sanırım. Valla Allah gönlümüze göre versin ne diyelim :)

• Ama tabi hiç bir civic Subaru İmpreza etmez de ülkemizde ne yazık ki hiç kıymeti bilinmedi Subarunun :(

• Merhaba arkadaşlar. Ben de bu gün 2007 model elagance otomatik siyah renk Civic ile aranızdayım. Aracım 114.000 km de. Ön 3 Parça Boyalı. Parça Parça toplamda 20.000 tl hasar kaydı vardı. Ama araç çok diri ve içi dışı çok temiz olmasından dolayı 34.000 tl ye satın aldım. Araca daha yeni brc marka LPG de takılmış. Sizce nasıl bir durum.

• 
Sayfa: önceki 929930931932933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.