Şimdi Ara

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: (925. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.575
Cevap
85
Favori
1.494.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    80 bin küsür yarın sabah bakar editlerim. Gri renk
  • Bu FD6 larda uzun yolda 100-120 arası giderken devir hangi batta seyir ediyor acaba?

2006 ES Manuel var 100 ü geçtikten sonra kafa şişiriyor da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

Bu FD6 larda uzun yolda 100-120 arası giderken devir hangi batta seyir ediyor acaba?

2006 ES Manuel var 100 ü geçtikten sonra kafa şişiriyor da.

2400 cıvarı. uzun yolda lastık ve ruzgar sesınden baska bır sey duyulmuyor otomatık cıvıclerde
  • Otomatik fd6 150km hizda 3000 devir çeviriyor oradan hesaplayabilirsin. Zaten yol sesi motor sesini bastiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suanda da 2006 civic kullandığım icin yol sesini yadirgayacagimi sanmıyorum maalesef.

Aslında arabanın altına çamurluk içlerine putur attırmak ise yarar mı bilgisi olan var mı

• Bu yol sesinden ben de sikayetciyim.lastiklerde etkili sanirim bunda.yol sesini en aza indiren lastik önerimiz var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben uzrindekileri contileri değiştirip Goodyear ultragrip performance aldim bir nebze daha iyi. Ses desibeli 31di sanirim. Micheline gore daha az. Yolntutusu da çok çok iyi.

• meddah58 kullanıcısına yanıt
    bende yazın michelin leri goodyear ile değiştirdim seste ve yol tutuşta biraz iyileşme oldu.
  • arkadaslar s.a bende 2007 honda cıvıc dream paket var buna acık hava kıtı takmak ıstıyorum fıkırlerınız alabılırmıyım ? şimdiden teşekkür ederim
  • Acik hava kiti hava filtresi mi?

• Anchowy61 A kullanıcısına yanıt
    evet
  • mz325 M kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşım kullanıyordu ve memnundu. Ayni şeyden bahsediyor sak performansi artirdigini soylemisti.

• Anchowy61 A kullanıcısına yanıt
    tesekkürler peki eni ve boyu hakkında bi bilginiz var mı ?
  • Yok hocam bildiklerim o kadar. Sohbet arasi gecmisti konu.

• tesekkür ederim
  • Herkese Merhaba,
    yeni almış olduğum 2008 civic elegance ile bende aranıza katıldım :)

Araba 50.000 Km de. 40.000 e kadar bakımları serviste yapılmış. Aldığım arkadaş son bakımını sanayide yeni yaptırdım dedi ama güvenemiyorum.
    Bu yüzden en azından filtreleri ile yağını değiştirmek istiyorum. Birçok yere baktım ama net bir sonuca ulaşamadım,
    o yüzden (belki tekrar olacak ama kusura bakmayın) bana hangi motor yağını (örneğin castrol 5w30 ya da 10w40, mobil vb.) ve kaç litre koydurmam gerektiğini
    söyleyebilir misiniz?

Şanzıman yağını ne zaman değiştirmek gerekiyor? yağ ve filtre önerisi olan var mı?

Kafama takılan bir husus daha var. 2500 devirde gaz pedalında titreme hissediyorum, 3000 devirde geçiyor. Bunun bir sebebi var mı?

İstanbul anadolu yakasında oturuyorum. Tavsiye edeceğiniz bir usta var mı?

Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.
    sağlıcakla kalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetts

Herkese Merhaba,
    yeni almış olduğum 2008 civic elegance ile bende aranıza katıldım :)

Araba 50.000 Km de. 40.000 e kadar bakımları serviste yapılmış. Aldığım arkadaş son bakımını sanayide yeni yaptırdım dedi ama güvenemiyorum.
    Bu yüzden en azından filtreleri ile yağını değiştirmek istiyorum. Birçok yere baktım ama net bir sonuca ulaşamadım,
    o yüzden (belki tekrar olacak ama kusura bakmayın) bana hangi motor yağını (örneğin castrol 5w30 ya da 10w40, mobil vb.) ve kaç litre koydurmam gerektiğini
    söyleyebilir misiniz?

Şanzıman yağını ne zaman değiştirmek gerekiyor? yağ ve filtre önerisi olan var mı?

Kafama takılan bir husus daha var. 2500 devirde gaz pedalında titreme hissediyorum, 3000 devirde geçiyor. Bunun bir sebebi var mı?

İstanbul anadolu yakasında oturuyorum. Tavsiye edeceğiniz bir usta var mı?

Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.
    sağlıcakla kalın.

sanzuman yagı zamanı gelmıs. hondalardakı sanzuman yagını pıyasada bulamazsınız ben kullanıyorum dıyen ozel servıs varsa orada değiştirin. basşa marka koymalrına ızın vermeyın. aracınız hayırlı olsun

• Arkadaşlar
    Antalya ve civarında

2007-2010 kasa honda civic otomatik satan varsa pm atsın =)

Araba almak ne zor işmiş gerçekten..
  • arkadaşlar bir sorum daha olacak honda civic 2007 ye açık hava filtresi takarken hava filtresi hortumuna ihtiyacım olacak mı ?
  • Öncelikle araciniz hayirli olsun. Bende anadolu yakasında oturuyorum ve bende sizin gibi servis ariyorum. Üsküdar ve bostanci da buldum. Ancak hangisi daha iyidir henüz bir sonuca varamadim. Arastirmalardayim....

• 
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.