Şimdi Ara

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.575
Cevap
85
Favori
1.494.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben aracı gördüm inceledim bijonlarına kadar tam benim istedigim hem spor hemde tam bir aile arabası kokpitide harika olmus amerikada en iyinin iyisi avrupa da yogun sipariş ten türkiye ye arac yollamıyorlar demek ki japon yapmıs teste gerek yok
  • İŞTE HONDADAKİ FARK BURDA ZATEN HONDANIN URETTIGI HICBIR OTOMOBILDE SU ANA KADAR BİR FALSO CIKMADI EN AZ ARIZA ONDA VAR GUVEN MESELESİ
    quote:

Orjinalden alıntı: yeknet

Nasıl bir arabayı deneme sürüşü yapmadan sipariş ederler ben de onu anlamadım. Belki sürüşü sesi hoşunuza gitmeyecek üstelik yeni bir model olduğu için tanıdıktan falan da deneme şansınız yok. Herşey sırf görüntü mü?
  • millet ben galaksi gri veya bej sipariş vermiştim ama o renklerden çok az gelmiş, en çok lacivert, bordo,siyah ve gümüş var ben de gümüşü tercih ettim ne dersiniz?
  • Hb mi sedan mı alacaksınız?
  • sedan dostum
  • iyi de sedanlar daha 17 haziranda gelecek..Yani isteseler gebzedeki fabrikaya talep fazla geldi bej,galaksi griden çok sayıda çıkar deseler,onlar da ona göre çıkarır..
  • Bu arada ben de gümüş istedim.İçlerinde en güzeli o gibi..Sanki herkes gümüş istiyor.Talep çokluğundan bizim araba gecikmesin şimdi:)
  • bu arabanın siyahının resmini gören oldu mu?
    Resmini bulamadım bir türlü

Siyah ve gümüş gri arasında kaldım :(
    Siyah yakışır mı acaba?
  • Siyah bence süper olur...

Niye siyah almadın dersen;siyahın bakımı çok zor.kiri hemen gösterir..En ufak çizik belli olur.Garajın yoksa sıcak havadan olumsuz etkilenir..Bu dezavantajlar sizin için önemli değilse bence siyah alınır..
  • İşte Siyah Civic sedan

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu:::
  • TR ye gelen CIVIC modeli bu değil ama :(
  • Evet ama tek farkı farları böyle ince değil.Biraz model değişikliği olmuş..Bir de sis farı eklemişler bizdekine..Bu iyi bişey tabi..Far ise zevk meselesi..Onun dışında araba aynı..
  • bayiler indirim yapıyor mu?
    alan arkadaşlar kaça aldılar?
  • HB için 1 kuruş dahi inmediler.Zaten bunlar tanıtım fiyatları diyorlar.44590ytl şu andaki fiyatı

quote:

Orjinalden alıntı: tturke

bayiler indirim yapıyor mu?
    alan arkadaşlar kaça aldılar?
  • zam gelmiş fiyatlar 700 YTL
    35500 idi 36200 olmuş

şimdi almaya kalksak 35500 den vermezler mi ki?
  • BENCE GUMUS RENKLİ ALACAKLAR BİR DAHA DUSUNSUN DERİM HERYERDE BU ARABA RENGİNDEN ONLARCA VAR ZATEN

AMA SİZE SUNU GARANTİ EDRİM Kİ SIYAH CIVIC KADAR HB DE DAHİL BUNA MUKEMMEL BİR KARİZMASI VAR
    PARAM OLSA GUNES MUNES DEMEM SIYAH ALIRIM CAMLARA DA FİLM İŞTE O ARABAYA YAKLASMAYA HERKES KORKAR
    SIYAH RENGİN ACCORDA NE KADAR GUZEL GITTIGINI HATIRLATIRIM
    CIVICTE MALUM ACCORD YAVRUSU GIBI
  • en iyi renk galaksi gri bence....deişik bi havası var...hm kiride belli etmiyoo!!...
  • Ben de galaksi grisi sipariş verdim 1.6 elegance düz vites. Ama temmuz ayında gelecek maalesef.
  • bende siyah istiyorum ama görmeden o kadar parayı bağlamak istemiyorum
    çok kararsız kaldım
    şimdi gümüş gri de tompandaki ızgaralar filan belli oluyor.Ama siyahda bunlar net gözükmeyecek

O yüzden görmeden karar veremedim bir türlü
  • Az önce bayiden aradılar Hazıran 10 gibi gelicek HB ler belli olmuş malesef bizim bayiye 7 tane otomatik geliyormuş hiç düz vites yok.Haziran sonuna yeni bir gemi gelecekmiş ondan çıkar diye umit edicez artık.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.