Şimdi Ara

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: (883. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.575
Cevap
85
Favori
1.494.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar iyi forumlar bende 2009 ford fiesta titanium aracımı sattıktan sonra 2008 honda civic premium aracı 77000 km lpg siz manuel 34500 tl ye aldım sadece bir camurluk değişmiş serviste orjinali ile ve kaputta boya varmıs kaput boyası 15 cm lik bi yer yüzünden servis komple boyamıs 2600 tl lik hasar görünüyo aracın direklerde vs oynama yok arac genel olarak çok temiz bütün bakımları serviste yapılmış bir araç fiyat nasıl sizce ??

vsa yok gerçi aracı sert kullanan biri değilim aracı max 100 - 110 km hızla kullanırım uzun yolda çocuk oldugu için bu yüzden vsa konusunda çokta gerekli olacağını düşünmüyorum yanlış mı düşünüyorum bilmem ama siz ne dersiniz

lpg konusunda kararsızım taktırmasam çok yakarmı aracı pazartesi teslim alcam düşünceleriniz nasıl

kıbrısa tayin olabilirim o yüzden benzin orda 3 tl civarındaymış oraya götürüp benzinde bineceğim için lpg şuan anlamsız geliyor kendini amorti ettirmicek yani

• quote:

Orijinalden alıntı: samurayx

arkadaslar iyi forumlar bende 2009 ford fiesta titanium aracımı sattıktan sonra 2008 honda civic premium aracı 77000 km lpg siz manuel 34500 tl ye aldım sadece bir camurluk değişmiş serviste orjinali ile ve kaputta boya varmıs kaput boyası 15 cm lik bi yer yüzünden servis komple boyamıs 2600 tl lik hasar görünüyo aracın direklerde vs oynama yok arac genel olarak çok temiz bütün bakımları serviste yapılmış bir araç fiyat nasıl sizce ??

vsa yok gerçi aracı sert kullanan biri değilim aracı max 100 - 110 km hızla kullanırım uzun yolda çocuk oldugu için bu yüzden vsa konusunda çokta gerekli olacağını düşünmüyorum yanlış mı düşünüyorum bilmem ama siz ne dersiniz

lpg konusunda kararsızım taktırmasam çok yakarmı aracı pazartesi teslim alcam düşünceleriniz nasıl

kıbrısa tayin olabilirim o yüzden benzin orda 3 tl civarındaymış oraya götürüp benzinde bineceğim için lpg şuan anlamsız geliyor kendini amorti ettirmicek yani

vsanın önemini anlamak için bi kaç kez sizi kazadan kurtarması gerekiyor sanırım sadece yüksek hızlarda faydası oluyor diye birşey yok şehir içi trafiğinde ve kötü hava şartlarında ıslak zemin vs daha cok lazım oluyor ben şahsen çok gerekli oldugunu düşünüyorum tabi siz kararı zaten vermişssiniz hayırlı olsun güle güle kullanın fiyat olarak iyi almışsınız

• samurayx kullanıcısına yanıt
    Arabayı hiç zorlamadığımız halde ve çok kalabalık bir trafiğe girmediğimiz halde LPG taktırana kadar geçen 2 günde 50 kuruştan aşağı yakmamıştı tabii kışın en soğuk zamanlarıydı o sıralar onunda etkisi büyktür
  • arkadaslar cok acıl cıvıc,elagance,otomatık arıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

sabahları araç soğukken (2010 civic ov) fren şişmiş gibi çok iyi tutmuyor, 15 20 sn sonra normale dönüyor bu neden olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevecen_mrt_34

arkadaslar cok acıl cıvıc,elagance,otomatık arıyorum

Kaç paran var
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan1907

Selamlar,

sabahları araç soğukken (2010 civic ov) fren şişmiş gibi çok iyi tutmuyor, 15 20 sn sonra normale dönüyor bu neden olabilir.

Ayni durum bende de var. Bende sebebini merak ediyorum. Aracin frenleri bazen guven vermiyor bu nedenle goodyear u.efficient performance lastik aldim 2 tane. Performanslarini merak ediyorum. Kisliklari cikarinca takacagim insallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anchowy61

quote:

Selamlar,

Ayni durum bende de var. Bende sebebini merak ediyorum. Aracin frenleri bazen guven vermiyor bu nedenle goodyear u.efficient performance lastik aldim 2 tane. Performanslarini merak ediyorum. Kisliklari cikarinca takacagim insallah.

o lastıkten bende var. contıden sonra cok ıyı gelecek emın olabılırsın. eskıden her frende abs lambası yanardı. sımdı sadece 1 defa gordum o da ıskak zemınde yuksek suratte
  • quote:

kaç paraya kadar
  • quote:

quote:

Selamlar,

bende aynı sorunu yaşıyordum servis yağın akışkanlığıyla ilgili olduğunu ısınınca düzeleceğini söyledi.biraz motoru ısıtmadan yürmemeli....
  • quote:

Orijinalden alıntı: av.ak

quote:

quote:

Selamlar,

o lastıkten bende var. contıden sonra cok ıyı gelecek emın olabılırsın. eskıden her frende abs lambası yanardı. sımdı sadece 1 defa gordum o da ıskak zemınde yuksek suratte

Benim önler michelin primacy 2 yıllık onları arkaya atıp önlere good yearları takacağım. Özellikle yağmurlu havada performans değerleri hoşuma gittiği için aldım. Lastikleri ince beze sarıp camla kapalı balkona koydum dik şekilde balkon sıcaklığı 5 ile 15 arası değişiyor acaba sıkıntı yaşar mıyım?10 gün daha bu şekilde muhafaza etmem gerekiyor. Abs işinide sormayın zaten bazen öyle tuhaf zamanlarda devreye giriyor ki şaşırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anchowy61 -- 24 Mart 2014; 13:28:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dede06

quote:

quote:

Selamlar,

bende aynı sorunu yaşıyordum servis yağın akışkanlığıyla ilgili olduğunu ısınınca düzeleceğini söyledi.biraz motoru ısıtmadan yürmemeli....

Erzurumda yaşadığıma göre benim özellikle sabahları daha dikkatli olmam gerekiyor. Bazen önümdekine arkamdakine vuracakmış gibi oluyor fren sert iken bütün gücümle yükleniyorum dursun diye :)

• ilk çalışmada soğuk havada malesef 2-3 dk fren pedalıda çok sert oluyor.

geçmişte 3 yıl ardahan,5 yıl sivas da kaldım,araçlar farklıydı ama eğer kış lastiği önerisi diyorsan nokian

2 takım kar lastiği eskitmiştim....
  • usaınbolt , modelıne gore 42000 bıne kadar cıkarım

• quote:

ben alırken 14 gün aramıştım izmir de,kolay gelsin...
    hem düzgün hem fiyatı uygun biraz zor bulunuyor....
  • quote:

quote:

Selamlar,

demekki kronik :) bas çek yapcaz 5 10 sn... normalde frene sıkıntı yok gibi bana güvensizlik vermedi ama ilk sabah çalıştırmada sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucastorn

Benim düldülün 60.000 bakım zamanı geldi, 59.600'de araba, 2010 model ilk sahibiyim. Bakalım bu sefer servis ne kadar fiyat çıkartacak? Gerçi Bosch Car service'e götür diyenler de var, aynı bakımı, aynı kaliteyle daha ucuza yaptırırsın diyorlar.

Bakım yaptirdiniz mi acaba ne kadar tuttu?Neler değişmiş acaba.

• arkadaşlar aracımı satmayı dusunuyorum. pıyasayı az cok bılen bırı varsa bana kaça gıdecegı konusunda yardımcı olabılır mı?
  • Hayirli satislar yilini modelini yazarsaniz yardimci olabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

quote:

Orijinalden alıntı: Lucastorn

Benim düldülün 60.000 bakım zamanı geldi, 59.600'de araba, 2010 model ilk sahibiyim. Bakalım bu sefer servis ne kadar fiyat çıkartacak? Gerçi Bosch Car service'e götür diyenler de var, aynı bakımı, aynı kaliteyle daha ucuza yaptırırsın diyorlar.

Bakım yaptirdiniz mi acaba ne kadar tuttu?Neler değişmiş acaba.

Yok henüz götürmedim de bu Cumartesi'ne planlıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.